• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ESKASONIC SOUND aneb spousta kramu
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    SUSSA: takze cena zustane hezky doma jo ?:D pro je jednoznacnej favorit kuna za techno pomahejme detem a tvuj muz za rudnou :D
    ANGLIS
    ANGLIS --- ---
    Ahoj,nemate nekdo zitra jedno misto kolem 5 z Prahy?
    SUSSA
    SUSSA --- ---
    PAOLO: jéééé sypu si popel na hlavu... prostě překlep... dál už to řešit fakt nehodlám!!!
    PAOLO
    PAOLO --- ---
    PRGA: něak nvm co teď po mně chceš...ona psala něco o ještěrský koruně, tak sem jenom navrhnul, že by byl vhodnej present spíš pravidla, aby se "vítěz ještěrů" moh ještě něco přiučit do svýho mateřskýho jazyku a nedopadalo to třeba tak, abych už nemusel nikde číst vítěze s tvrdym y...
    PRGA
    PRGA --- ---
    PAOLO: tak přestaň rejpat ty a jestli se ti nezdá srovnání úplně, tak nám vysvětli, proč by pravidla pravopisu měl dostat vítěz, když to psala pořadatelka :)
    PAOLO
    PAOLO --- ---
    PRGA: já co k čemu myslim sem hhh, ale srovnávat uplně a výtěze je decentní rozdíl :) ale fak jen malej :)

    SUSSA: jo, to rozhodně jsou, o tom žádná, ale musel sem si rejpnout, promiň..něco se přejít dá, něco už prostě ne...pravda je taková, že kdybych chtěl jenom opravovat tak nedělam nic jinýho 24hodin denně 7 dní v týdnu....

    ....tak doufám, že do mě teď budete stejně rubat jako v tý debatě o mejdanech před kerejma probíhá pořádná reklama a promo na kerejch je 10.000 lidí vs. freečka :)) ....
    SUSSA
    SUSSA --- ---
    PAOLO: Ježiš, no jo... se stane... myslim, že jsou tu i horší.
    PRGA
    PRGA --- ---
    PAOLO: kdybys byl co k čemu, tak jí to napíšeš jen do pošty, mě zas praštilo do očí tvoje uplně, bez dlouhéého úúú ;)
    PAOLO
    PAOLO --- ---
    vítěz by spíš měl získat pravidla českýho pravopisu aby nenapsal takovou hrubku, která tě uplně praští do očí :)
    SUSSA
    SUSSA --- ---
    Zdárek, tak nás napadlo, že si trochu spestříme poslední open air letošní sezóny. Budeme vyhlašovat krále a královnu ještěrů za sezónu 2011 :) Každý má dva hlasy, pro ženu a muže... Podrobné info v pátek na rychtě :D
    Výtězové získají ještěrskou korunu :D
    PRAZI
    PRAZI --- ---
    JENNES: super letak :))
    JENNES
    JENNES --- ---
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Helejte, nemate nekdo varnici?
    kdo nevi co to je, prikadalm obrazek :D


    kdyztak počta :)
    JENNES
    JENNES --- ---
    ROBOTON: final farewall se blizi tak si to naplanuj at dorazis at ji tam muzem hned znasilnit
    FIRED
    FIRED --- ---
    to aby jelo celou noc jenom electro...
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    PRAZI: oukss tak až budete něco pořádat tak já dovalim i s plastovou kámoškou...:D
    PRAZI
    PRAZI --- ---

    ROBOTON: Parada :D dej sem...neco z ni vyrobime
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    hele vy sbíráte takový divný věci na dekošky co?? mam tu metrdvacet panenku plastovou, tak kdyby jste jí chtěli nějakym způsobem upgradnout a posadit na bednu tak je plně k dispozici...:D
    PAOLO
    PAOLO --- ---
    díky za předcházející noc všem zúčastněným, moře rád sem vás viděl po nejvíc době..a účel to myslim splnilo :) ještě jednou díky.. !!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam