• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIGHTKulturologie
    A_A
    A_A --- ---
    YACHTBEAR: to by mě teda taky zajímalo, na pedagogiku mam 69, tak esi to stačí...
    jaks ti dopadla archeologie?
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    bingo, 45 z 50, vitam se do klubu :)
    YACHTBEAR
    YACHTBEAR --- ---
    RUDIEE: Ahoj myslím, že 50... Minule brali od 65 jestli se nepletu...
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    kolik bodů můžu max. dostat u ústní zkoušky? a od kolika celkově bodů tak budou brát?
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    MEADY: dík, to jsem myslela hlavně. ale vlastně jestli nemá Soukup antropo...
    ale takhle dobrý, dík.
    MEADY
    MEADY --- ---
    SIIMA: My-prváci- žádnou nemáme. (pokud to myslíš obecně)
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    mám dotaz, potřebovala bych to docela rychle vědět - není 18.6. nějaká zkouška? dík.
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    YACHTBEAR: ad specializace - ...a proto k tomu ěláš VOŠku, kteá mi ale nečkaně bere čas na dodělání kult, safra..
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    "Zkoušky sice dávám v pohodě, jako snad na kulturologii každý" ehm..
    A_A
    A_A --- ---
    YACHTBEAR: kej projekt děláte? zas nic nevim...
    YACHTBEAR
    YACHTBEAR --- ---
    To Might: A dneska mi volali z rektorátu, že rektorovi se náš projekt líbí a je připraven nad ním převzít záštitu, ale ať napíšem ještě něco o Cultu... ;)

    Vila la Kulturologie, Viva la CULTO !
    YACHTBEAR
    YACHTBEAR --- ---
    To Kalhotka: Jako je pravda, že pokud se třeba ani trochu nezajímáš o schody, můžeš se docela pomlátit, když po nich jdeš... ;)

    Jo to máš pravdu, ale ono je potřeba (potom taky) obrátit zájem určitým směrem, teď vidím to sám... Zkoušky sice dávám v pohodě, jako snad na kulturologii každý, ale vím, že ty znalosti jsou takové... povrchní... Prostě, že člověk získá obrovský přehled a může si pak povídat s lidmi prakticky z celé fildy, znáš jména, teorie... Ale je potřeba si k tomu
    i něco přibrat, nebo se o něco intenzivně zajímat, aby kulturologie člověku prospěla... Nežijeme už v 18 (spíše 17) století, aby člověk mohl ,,vědět všechno", je potřeba spojit velký všeobecný přehled s úzkou specializací, jak to bylo někde hezky napsáno...
    A_A
    A_A --- ---
    MIGHT: :))
    MIGHT
    MIGHT --- ---
    RUDIEE: Jestli seš hezká, tak má určitě cenu to zkusit!
    A_A
    A_A --- ---
    RUDIEE: jakže prosím? nevyužiješ???
    podle mě člověk kerej nečte bo si myslí, že to nemá význam, smysl, nemá na kulturologii co dělat...sry ae číst je podle mě fkt základ.
    YACHTBEAR
    YACHTBEAR --- ---
    To Rudie: Bez seznamu odborné literatury, kterou nebudeš mít aspoň zběžně přečtenou, resp. vědět co se tam píše, bych tam nechodil...
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    KALHOTKA: to je zajímavý... i když tnhle rentgenový pohled na svět musí člověku ve společnosti přinášet i určité nevýhody, ne? :)
    jo a pepř jsem jsem si taky myslela :)
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    dobrý je vybrat si takové knihy, které budou potřeba i při studiu. Třeba Benediktovou, Eliadeho, popř. Soukupa a pod.
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    RUDIEE: většinou se zeptají o čem to je a co si o tom myslíš, než že by na tebe tahali nějáký špeky
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    RUDIEE: no, nemusíš to mít přečtený od začátku do konce, stačí když si to prolistuješ a budeš o tom schopná smysluplně plkat aspoň 10 minut. Mě příjde že spíš hodnotí jak umíš mluvit, pak se taky ptají na autory, jako co o nich víš, takže si doporučuji zjistit pár základních informací
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam