• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIGHTKulturologie
    YACHTBEAR
    YACHTBEAR --- ---
    KALHOTKA: Od kolika je máš ;)? Jo prosímtě kdy jsou ústní, potřebuji se stavit za doc.Hnilicou a říkal, že tam bude u ústních. Jinak samozřejmě hodně štěstí ! :)
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    KALHOTKA: ahoj, ráda ti zodpovím v poště, pokud tak neučinil už někdo jiný .)
    MIGHT
    MIGHT --- ---
    DALIBOR: Dalibor je ošklivý kaštan a velice smrdí.
    Jinak GL!
    DALIBOR
    DALIBOR --- ---
    MEADY: dobře, aspoň to nebude na mě, že se na kulturologii dostane:)
    YACHTBEAR
    YACHTBEAR --- ---
    Meady je dobrák ;). Hodně štěstí Kalhotko ;).
    MEADY
    MEADY --- ---
    DALIBOR: Meady již Kalhotku s oslovením předběhla:)
    DALIBOR
    DALIBOR --- ---
    KALHOTKA: zkus oslovit MEADY , daval jsem ji kdysi nějaký testy apod
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    KALHOTKA: semestr skoncil minulej tyden, takze mas smulu; jediny na co muzes prijit je v pondeli od 12:30 putova, ale to nedoporucuju, jeji vyklad je strasnej...
    KALHOTKA: seznam nehazej, osobne si myslim, ze to nikoho nezajima; pokud jde o pisemnou cast, tak s tou ti nikdo nepomuze - muzem jen poprat hodne stesti v tipovani :)
    DUNICAN
    DUNICAN --- ---
    ad DUNICAN: doporučili byste mi, prosím, alespoň nějaké internetové fórum sdružující kulturní antropology, kde bych se mohl zeptat?
    KATJA
    KATJA --- ---
    KALHOTKA: mam doma smutne tropy a rasa a dejiny. cestu masek najdes v kazde knihovne imho

    QUANTI
    QUANTI --- ---
    XUS: to bylo snad nejlepší okultění ever :)
    XUS
    XUS --- ---
    okulteni z roku 2007 - improvizacka splhounu, zive obrazy, reklama na bipedii a pravy festivalovy fanousek
    http://www.youtube.com/watch?v=4P3ihJwVQLQ
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    DUNICAN
    DUNICAN --- ---
    Zdravím, zajímalo by mě, jestli existuje v nějaké "primitivní kultuře" příklad toho, že by člověk na svoji ochranu nosil nebo používal něco, co patří tomu, před čím se chce chránit. Zkrátka pověra typu: budu nosit tygří kůže, aby na mě tygr nezaútočil.
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    plus přípomínám, že i něco z oboru!
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    FAR_IDA: samozřejmě se nepočítá, že to přečteš všechno, ale výběr z toho by se ti měl objevit v seznamech :) noa k přijímačkám Soukupa + obecnej kulturní přehled (znát slavný český architekty, spisovatele, skladatele, historický období...) a to stejně moc z literatury nezískáš :)
    TEMPUS
    TEMPUS --- ---
    Ve Vídni a v Budapešti budou 11. a 12. března tohoto roku probíhat oslavy desetiletého výročí zahájení Boloňského procesu. V evropských městech se chystají studentské protesty, které mají vyjádřit nesouhlas s tímto procesem a reformami, které se s ním pojí. V Praze proběhne 12.3. pochod produktů: http://vzdelaninenizbozi.cz/
    XUS
    XUS --- ---
    Okultění 2005 - http://www.youtube.com/watch?v=1cfhkkFYtHs

    vzácně Tretera, střízlivý Matěják, vtipný Czumalo a tehdy ještě i Borecký!
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    FAR_IDA: nechas-li si poradit, tak jsou snadny; ucebnice jak pise might, rozhodne tam ovsem prihod nejakou svou oblibenou intousskou beletrii...

    jinak ja mam taky otazku - kolik povinne volitelnejch predmetu musi clovek absolvovat? nebo jak fungujou ty bloky? chci to vicemene cely odchodit za 2 roky, abych mohl se mohl v tretaku kopat do zadku/odjet,/makat, ale tohle mi to trochu kazi, ponevadz nevim co po nas vlastne budou chtit v tretaku (resp. pro me v druhaku)...
    MIGHT
    MIGHT --- ---
    FAR_IDA: dějiny antropologie od soukupa a uvod do kult-soc antropo od murphyho
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam