• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    LALINA: Já myslím, žes to asi špatně pochopila. Někomu chutná řízek - ok, jinému - čočka a dalšímu třeba zmrzlina - ok. To je v pohodě. Každý máme možnost vlastní volby mezi čočkou, řízkem nebo zmrzlinou. Otázkou je, jaký má smysl si dávat řízek s čočkou a zajídat to zmrzlinou. ;-)) Nebude potom člověku akorát tak blbě?
    LALINA
    LALINA --- ---
    PALEONTOLOG: ok :-)
    KORNY
    KORNY --- ---
    ECLECTICA: tak jasně, pokud si to nepřečtu na nějaký pyramidě, můžu říci, že si 2012 někdo vymyslel...

    mě třeba donedávna přitahovalo galaktické zárovnání ale.....
    In fact there is an alignment between the Sun and the Galactic Equator at the time of Winter Solstice, but it has already happened. It happened back in 1997 [21st December 1997 AD 14h 43m GMT]. So, if the Maya did go through the sequence of the argument given above, their astrological predictions were out by some 15 years. [Which actually would be pretty good, seeing as they didn't have computers or astrological software to help them.]
    So the good news is if you were in any way worried about what might astrologically happen in 2012, don't worry: it already happened back in 1997

    http://www.geocities.com/astrologyages/maya2012.htm
    LALINA
    LALINA --- ---
    CLAVEN: já mám v levém malícku schizofrenního Clavena...bože!!! za co? ;-))))
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LALINA: Ne no někomu by se molo zdát, že si to protiřečí, jak by mě mohla antipatie podmaňovat, když žádná není. Ale já opravdu na nějakou sympatii nebo antipatii v diskuzi nedám, přesto že se občaas objeví. Ale když se objeví antipatie u druhé strany, většinou mě to popožene k tomu, abych šel do diskuze s větším nasazením. Ok ?
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    Prosím vraťme se k diskuzi, kdo tohle má potom číst...kdyžtak pošta:-) děkuji
    LALINA
    LALINA --- ---
    PALEONTOLOG: TO_NEBYLA_IRONIE_MYSLELA_JSEM _TO VAZNE:

    comprende?
    LALINA
    LALINA --- ---
    MORPHLER: tyjo tohle taky:))))))) ani jsem necekala, ze se tu dneska takhle pobavim:-)))
    to jsou uplny perly :-))
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LALINA: Nerozumím, ještě jednou, prosím !
    LALINA
    LALINA --- ---
    PALEONTOLOG: tak nevim, jak jsi prisel na to, ze je to ironie? ja jsem to tak nemyslela... me vzdycky pobavi nonsens, kouzlo nechtenho, paradox a pod... je to proste skoro tak genialni, jako moje veta "Chybi neexistujou" :-))
    zkus cist to, co pisu a nevyrabej tomu nejaky vyklady .-) fakt, proste me to okouzlilo .-)))
    LALINA
    LALINA --- ---
    LUBOB: je to asi jako bys chtel po lidech, aby zahaneli hlad týmž jídlem...
    maji vsichni stejny hlad, ne? tak proc by vsichni nemohli jist treba jenom rejzi? ;-))))
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LALINA: Na co ironie, co to říct přímo ?
    LALINA
    LALINA --- ---
    PALEONTOLOG: ty posledni dve vety nemaji chybu .-))) bravo:-)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    lubob, commanche, bidak, claven.. no commente
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    LUBOB: nestačila, protože máš právo vybrat si co ti nejlépe vyhovuje, proto je tolik různých učení a všechny v konečném důsledku povedou ke stejnému cíli.
    Rozdílnost, variabilita a mnohočetnost je dar který jsme dostali a pokud žiješ v prostředí, kde si můžeš skutečně svobodně zvolit pro kterou cestu se rozhodneš tak je to požehnání.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    FORINTI: ne ze bych ho nesnasel. pravda, jeho snaha o to co nazyva diskuzi se mi hnusi, jeho osobni ironicke utoky a zesmesnovani rovnez, ale jinak mi je celkem lhostejny...
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    LALINA:
    mnoho smeru a cest... ale vesmes vsechny povedou ke svetlu, k prozreni a poznání

    nestacila by tedy jedna cesta s jednim smerem?

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FORINTI: Ne no včera jsem se dozvěděl, že existuje ID MORPHLER a projevil se způsobem, který mi uvízl v pozornosti. Tak jsem si jej dneska našel přímo u něj doma a vidím že je to malé ukřičené děcko. Nechovám antipatie, moje diskuzní vztahy jsou prosté antipatií. Naopak si mě antipatie podmaňuje k tomu, abych se dozvěděl ještě víc .o)
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    PALEONTOLOG:
    MORPHLER: Tak a teď když jste si vzájemně ujasnili že se nesnášíte, zjistili jste co máte společné:-))) a můžete na tom dále stavět:-)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    LALINA: Keď počuješ hlasy, tak to nie som ja. Ale obráť sa na odborníka, môže to byť schizofrénia v klinickej forme.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam