• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    LALINA
    LALINA --- ---
    FORINTI: a ony ti doporucily nejakyho dobryho psychiatra :-)))
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    Jenom podotknu, že LUPUS není lupénka, ale typ auto-imunnitní poruchy, která se do Čj překládá jako "sžíravý vřed". Tudíž nic extra obvyklého
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    Ještě jeden úsměvný případ synchronicitky a přitažlivosti:
    Četla jsem 2 knížky o Atlantidě a staré Lemurii. říkám si, to je ale zajímavý název Lemurie a přítel zapálený přírodovědec, mne okamžitě zaplavil obrázky lemurů a vysvětloval kde žijí a co dělají a jak se mají:-)
    Pak takhle jedu domů, koukám z busu oknem na přehuštěnou zástavbu v Hostivicích a najednou mne oslepí obrovský bilboard LEMUR KATA....vítejte v ZOO Praha.
    No dobré říkám si.....

    Přijedu domů, otevřu televizní program a přímo na stránce přede mnou je ANIMAL PLANET (nebo co to bylo za program)a nový seriál LEMUŘÍ ULIČKA.

    Druhý den na kafi se ptám spolužaček: Hele vídíte taky všude Lemury, nebo jsem to jenom já?
    LALINA
    LALINA --- ---
    myslíte synchronicity?
    nekdy to nekdo dokonce nejak vedecky vysvetloval...ale nevzpomenu si...
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    FORINTI:
    :)))skvely
    co se tyce ekzemu-to je dobra sranda-znam to z osobni zkusenosti;)
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    RANGDROL: Já jsem zase koukala jako blázen při téhle příhodě:
    Stáhla jsem si rádiový pořad o onemocnění LUPUS (samozřejmě v Aj) a jeho psychických příčínách, k tomu ještě pořad o Anorexii a Bulimii (to není tak podstatné)
    Vrtalo mi hlavou co to Lupus je, nejdřív jsem si říkala, že by lupénka?
    Poslouchala jsem ten pořad a příčiny, které tam moderátorka popisovala a volající je bohužel smutně potvrzovaly a přemýšlím o tom....
    - impulz ke stažení byl ten, že jsem chtěla nějak podpořit kamarádku které se objevil Atopický ekzém a já byla 100% přesvědčená, že je to prostě z dlouhodobého psychického tlaku, který zažívala....

    dumám dumám a druhý den jdu na seminář Americké literatury a probírali jsme Flannery O'Connor a její povídku "Good country people"
    A vedoucí semináře povídá, no víte ono je to zčásti autobiografické Flannery sama trpěla chorobou, která neměla moc dobrou prognózu, jmenovala se LUPUS.
    Víte někdo co to znamená v Čj?
    Mńo, věděla jsem to jenom já:-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    RANGDROL: jojo...:-)))) clovek musi davat pozor, co si preje, zejo .-)))
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    LALINA:
    no me pritazlivost celkem vali.treba si vzpomenu,ze bych si dal pomelo a do tydne ho prodavaji vsechny obchodaky v okolí:D
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    CLAVEN:
    myslela film what the bleep viz zahlavi;)
    LALINA
    LALINA --- ---
    já si myslím, že tady plati (a mel by platit) takový konsensus: chci..ale pokud to fakt opravdu nejde, (a důvody můžou bejt vselijaky a roztodivny, me zatim neznámy a nepochopitelný ) nebudu to hrotit nasilím

    (neboli: chci to tak a tak, ale bud vule tva)

    krome toho my, dnesni lidi, kolikrat ani nevime, co je to silna myslenka... myslenky tekaji a jsou jako komari... kultura kolem nas, premira vstupů, podnetů, informaci, taková vseobecna klipovitost, nas ponekud zbavila schopnosti mocně myslet...
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    FORINTI: čo je WTB?
    Wikipedia hovorí:

    WTB is a three-letter abbreviation with multiple meanings, including those described below:
    Welsh Tourist Board
    Warenterminbörse Hannover (Commodity Exchange Hannover)
    Walk Thru the Bible Ministries
    World's Tallest Building


    http://en.wikipedia.org/wiki/WTB

    Takže nie.
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    ECLECTICA:
    v tvem pripade chybelo prave to pohnuti prdeli a to smerem do postele:D
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    RANGDROL: no ja nevim, prislo na me osklive nachlazeni, porad jsem si rikala, jak mi nic neni a chodila jsem do prace, az jsem nakonec uplne lehla...takze to asi az tak uplne neplati.
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    FORINTI:
    CLAVEN:
    ale da se to shrnout;)
    co vysilas,to dostanes
    zjednodusene:
    budes se navazetr do lidi na foru,dostanes ban
    budes si rikat,jak si nemocnej,budes nemocnej
    atd atd.problem je,ze vetsina lidi to praktikuje jenom v mysli-takovy ty afirmace apod.akorat bez pohnuti prdeli to nejde;)
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    Pokud máte někdo sílu vysvětlit v kostce o čem je Law of Attraction a Law of deliberate intent prosím udělejte to pro Clavena někdo. :-)
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    CLAVEN: Viděl jsi alespoň WTB? pokud ne, tak máš možnost zítra na ESOTERICE v Praze:-)
    Nejde to shrnout pár větami, ale je to jedna z úplně základních myšlenek New Age! Naprosto nezbytná pro proniknutí do NA představ a tomu, čemu zastánci věří.

    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    ECLECTICA:
    ruzne.to je na dyl a nechce se me tak moc rozepisovat.muze to mit ruznou hloubku a podobu-je to individualni.nekdy muzes byt tou entitou ovladana,nekdy to jsou chvilkove ulety mimo,nepritomne oci-to je ale moc povrchni-fakt ti to tady nejak rozumne neshrnu,aniz by to nebylo uplne primitvni-promin
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    CLAVEN: o rybaření vůbec nic nevím, za to o kartách něco ano:-) Karty ti věci jakoby odhalují, oni ti neradí, nenařizují, pouze ukazují tendence, to mluvím o Tarotech.
    Oracle cards fungují trochu jinak a záleží na tom, na co jsou zaměřené.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    FORINTI: Sorry, nemám čas na 40-minútovú videoprezentáciu, môžeš mi to nejak výstižne zhrnúť?
    LALINA
    LALINA --- ---
    FORINTI: podle zakona pritazlivosti..
    aneb: podle síly myslenky
    aneb:jak jsi uveril, tak se stane

    a jsme u vedomeho rizení a ovlivnovani svyho zivota, o tom bejt mistrem sam sobe a vest svuj zivot v tech nejlepsích moznostech, ktere jsou zrovna k dispozici. .-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam