• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    LALINA
    LALINA --- ---
    FORINTI: ja spíš myslím, že reaguje na tuhle tvoji vetu:
    Takže vidíš, že fakt vůbec nic nevím:-)))))

    a žřejmě ti lehce (bez rizika banu) chce naznacit (se svoji duchovní velepřevahou mohutnou jako sam Kailas - chudak hora :-) že by ses radsi mela spřesunou ke sporáku, hehe.
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    ECLECTICA: no ale z Kailashova příspěvku to vyplývá, protože reagoval na úplně poslední větu mého předešlého postu a ta zněla: "Křesťanství není má cesta" On naopak tvrdí, že pouze v křesťanství se dají najít ty skutečné hluboké pravdy - což respektuji jako jeho cestu, ale pokud reaguje: "Starej se o vztah, děti a manželství a ne tyhle duchovní bláboly" co si z toho mám asi vyvodit:-)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    FORINTI: za skutecnosti, ze ma clovek tendence vytvaret partnerske svazky a rodit deti, prece nestoji zadny krestansky koncept...
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    FORINTI:
    celestýnský pr. se me nelibilo-nuda,mel jsem problem se na to dodivat.
    co se týče tajemství-ze by to bylo the secret?:D,pokud ano,tak to je celkem dobré
    DRAKKA
    DRAKKA --- ---
    FORINTI: spis to zni jako klasicky genderovy stereotyp ;)
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    KAILASH: asi proto, že v tom vidíš nějaký křesťanský koncept, předpokládám.
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    KAILASH: No pokud ty se takhle sám rozhoduješ.....
    Já dělám to co cítím, že intuitivně potřebuji, těžko si asi můžu říct tak a teď se budu zabývat vztahem, dětmi a manželství když to teď momentálně vůbec není tzv. "na pořadu dne":-)
    V současnosti jsem v této oblasti moc šťastná a tak mi to i vyhovuje.
    Nevím, proč mi zrovna podbízíš děti a manželství.
    KAILASH
    KAILASH --- ---
    FORINTI: Myslim ze ta posledni veta to vystihuje ;-)
    Nebylo by pro tvuj vyvoj prinosnejsi nez se zabyvat "duchovnima kravinama" rozvijet a sebezdokonalonat se v oblasti vztahu, deti a manzelstvi?
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    RANGDROL: Viděl jsi Celestýnské proroctví a Indigo? Oboje bude uvedeno na Pražských branách. Na Indigo jsem četla hrozně negativní recenzi, že prý brak braků. Celestýnské proroctví vypadá zajímavě.
    V každém případě bych na Branách ráda zašla na to Tajemství. To jsem ještě neviděla.
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    FORINTI:
    k te zene sem chodil na kurz EFT,ale prestal jsem tam z osobních důvodů chodit.kazdopadne jsem ji vypaloval bud WTB nebo Secret;)
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    FORINTI: tam šlo o to, že to není diskuse, jsou to doslovné originální anglické texty o mexickém čarodějství, takže tam mohou být některé věci nesrozumitelné. Nedalo se s ním nijak o tom diskutovat, je to jen "kopírovač" s tím, že se castaneda "nedá ředit" ... anglicky neumím, takže jsem jen zaregistroval diskusi na tohle téma, bez toho, abych si mohl něco přečíst ...

    Titul zní v češtině "Vnitřní oheň". Castaneda je docela složitý čtení, které může něco naučit, ale chce to také odstup. Knížky na sebe navazují a je dobré je číst ve sledu v jakém byli vydány (kromě první), aby člověk pochopil vývoj jeho osobnosti.
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    DRAGEL: Vyhoštěn pro srozumitelnost textů? zajímavé, jako že by otevřeně říkaly něco co Castanedovci popírali?
    O Castanedovi toho moc nevím, četla jsem o něm jenom pár povrchních informací. Přítele ale extrémně zaujal jeden jeho titul.
    Jak se to jenom jmenovalo....něco ve smyslu SAMOVZNÍCENÍ:-))) jakože až mě to tu bude štvát, vypiju si skleničku toho a toho pohladím kocoura na klíně a udělám.....PLOP....a budu pryč. To je asi tak jediné co jsem si z toho vzala....
    Takže vidíš, že fakt vůbec nic nevím:-)))))
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    FORINTI: kdysy dávno jsem se dostal do klubu [ Carlos Castaneda: The Active Side of Infinity ]
    Tohle téma mě zajímá, přečetl jsem asi metr knih Castanedy a tak jsem se tam lognul ...

    Je to velmi specifická diskuse, o kterou její autor velmi dlouho bojoval s jedním adminem. Když se do ní podíváš, tak je to na první pohled jasné ...
    V podstatě to jsou doslovné originální texty se kterými byl majitel diskuse "vyhoštěn" z jiných Castanedovských diskusí, právě pro jejich "srozumitelnost".

    FORINTI: nepřišel jsem si sem zabojovat, či něco rozvrátit, jen jsem se chtěl něco dozvědět, ale ...
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    Ha Zákon přitažlivosti:
    Kupujeme včera takhle bonboniéru pro bábinku, pročež ji skolil jakýsi virus a nějak špatně to bere:-), vybíráme a mne padne oko na višně v čokoládě.
    Hned to navrhnu, návrh byl zamítnut, ale já si říkám: "Mńami mňami to mi chutná, to bych si tak dala, uplně citím jak se mi rozplývají na jazyku." No nic byla vybrána jiná.

    A dnes přijdu domu, na stole mám malinký dáreček Višní v čokoládě a pod tím nápis: To nám dali na FEBIO FESTU.

    JOjo:-)
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    NAVON_DU_SANDAU: promiň, že jsem se tady chtěl něco dozvědět, asi tuhle chybu už nezopakuji ;-)

    P.S.
    svůj nezměněný pohled na N.A. stále mám, takže není důvod nic hledat ;-)
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    SHEALA: Aha díky, Bendu neznám a potom co jsem o něm četla v klubu 2012, asi ani znát nechci:-)
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    Čerstvé zážitky z ESOTERIKY:
    Doktor Quantum FRED ALAN WOLF byl vážně super. Líbil se mi jeho přístup, pro někoho možná trochu americké:-) ale mělo to šťavu. Výborně jsem se bavila.

    Aaaa potěšila mě MuDr. Sindy Katayama asi první člověk u nás kdo se zmínil o Esther Hicks a učení ABRAHAM :-) Sice podala jenom základní informace, které už dávno znám (což se mi poslední dobou stává prakticky na všech přednáškách!!!???:-)))) ale stejně mě to potěšilo
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    FORINTI: Astar Seran ma byt mimozemstan , se kterym komunikuje Ivo A. Benda. Asram Seran, pokid je mi znamo, zatim neni nic, ale nebylo by spatne pro to najit nejaky vyznam, pokud koncepty nemaji smysl :-)))
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    Ještě bych se chtěla omluvit, za anglické linky a záhlaví. Teď jsem si uvědomila, že jsem tak trochu mimo realitu, když si myslím, že všichni všemu přesně rozumnějí.
    To platí hlavně pro link na HAYHOUSERADIO a užitek a potěšení, který z něho můžete mít.
    Studuji Anglistiku (I'm gonna be an English teacher:-) a jak se pořád pohybuji mezi spolužáky, tak mi to trochu zastřelo realitu. Pardon
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    ECLECTICA: :-)) asi ano pardon, nejmenoval se někdo Asram Šeran, nebo tak nějak? Asi se mi to spojilo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam