• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    FORINTI: na to, cim to, ze to nejde, ja sem se ptala ja tebe :)
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    ECLECTICA: proč to tak je? Co myslíš ty, z toho všeho co tady lidé píší, proč myslíš, že v zemích třetího světa je situace taková jaká je. A proč 90% všech světových peněz vydělává kdo?
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    FORINTI: prijit konkretne na co?
    LALINA
    LALINA --- ---
    ja bych neco dodala k tomu zakonu pritazlivosti.. ano, on funguje, ale krome neho funguje jeste mnoho jiných zakonů... a vsechno to na sebe navzájem působí a mísí se a výsledek v reálu je vzdycky vlastne nová kvalita sama o sobe..nejen prostý součet zakonitostí...

    taktéž se to týká "zákonu" o síle myslení..ano, mysleni tvorí, ale myslení vsech lidí na svete... vetsinou ( krome magiků, kterí se snaží prosadit svoji myslenku na ukor myslenek vsech ostatnich lidí ) zase jde o smes myslenek ruznych lidí...můžou se podporovat, ale i stát proti sobe a nebo odchýlit jednu myslenku z jejího smeru trochu jinam...

    ano, mysleni a psychické "vypary" lidí tvori realitu...kdyby byly viditelne, snadno by se to zjistilo a nekdo to "vidi" jinak nez ocima... vlastne vsichni tu schopnost nejak mame... citime, kde je dobre, kde je napeti, kde je spína...kde panuje laska a pochopeni... a ta smesi myslenek tvori realitu...
    kdyz se podari, ze hodne lidi mysli negativne, zcestne, proti přírodě a přirozenosti, tak se to proste venku v prostredi projevi.

    to je muj nazor a nikomu ho nenutim, jen mozna by bylo fajn, kdybyste se vy, kdo hledáte stestí a harmonii a porad s nekym valcite nebo nekoho odsuzujete...kdybyste se nas tim aspon minutu zamysleli...
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    ECLECTICA: čekala jsem kdy to přijde, zkus na to přijít.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    FORINTI: u cloveka, ktery studuje vysokou skolu, bych cekala alespon elementarni schopnost kriticky nahlizet na vyplody vlastniho mozku. Co myslis, kolik lidi by se v zemich suzovanych hladomorem chtelo najist? Cim to, ze to nejde?
    Podobnych pripadu by se daly najit jiste stovky.
    LALINA
    LALINA --- ---
    DANKLAR: proc "trochu" ?..jen se neboj a pritlac:-)) možná i mnohem vetším, než jsou ti, proti kterým vede "svatou valku" :-)
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    DANKLAR: Jo, tak to už jsem někde slyšela: Když bojuješ s drakem, dej pozor aby ses sám taky nestal drakem."
    Něco na tom bude
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    RANGDROL: jj, při boji s fanatiky se člověk taky stane trochu fanatikem:o(
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    DANKLAR:
    to mas takovej bonus k nefanatickýmu pálení symbolů fanatickýho křestanství;)))
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    RANGDROL: prosím? myslíte ten film? a proč zrovna já?
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    FORINTI:
    jestli myslis danklara,tak tim bych se netrapil
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    RANGDROL: anebo....podle konspiračních teorií, jojo
    Trochu problém je ten, že tady lidí nevědí co to ten Zákon přitažlivosti je (Law of Attraction) a proč o něm pořád melu. Pak se nemůžu divit, že moje příspěvky jdou tak nějak kolem:-)
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    RANGDROL: ano to je pravda. Souhlasím, není to tak jednoduché jak se zdá. Musíš se snažit odstranit negativní impulzy z podvědomí, protože tyhle struktury se tam aktivují nevědomě....Pravda, pravda
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    FORINTI:
    a nebo si tenhle ohnicek zapalilo par chlapiku,aby mohli manipulovat s lidma
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    FORINTI: Ne, to skutečně možné není... dobrej fórek!
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    Tak do mě pojďte:-))))
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    FORINTI:
    pokud na sobe pracujes a nejenom pomoci pozitivnich myslenek,tak se driv nebo pozdeji musis potkat se svymi stiny a zapomenout na pozitivitu a ruzovost,zacnes prozivat i sve nemocne casti,coz nekdy znamena hrabat se v hovnech.a nekterý ty nemocný části muzou mit podobu prave treba vzpominek a pocitů z min.zivotů-musis si tim ale projit,jinak stejne pod tvým vysílanim pozitivnich myslenek budou tyhle srandy a budes pritahovat trosicku jine veci,nez by sis predstavovala.snad sem alespon trochu nastinil,co jsem mel na mysli
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    A teď jedna myšlenka za kterou mě tu ostatní roztrhají:-)
    Ale nevadí
    Co takhle World Trade Center. Tohle bude znít stráááášně přitaženě za vlasy, uši a já nevím co ještě. Ale není možné, alespoň s malým procentem pravděpodobnosti, že díky tomu, jakou pozornost Amíci věnují vytváření katastrofických filmů, specielně nakupené to bylo kolem r. 2000.....
    Tak se mohlo stát, že když tolik lidí věnovalo obrovskou pozornost tomu kterému filmu, skriptu, příběhu a všemu při vytváření těchto filmů a pak na ně tolik moc lidí chodilo a přemýšlelo o nich....začali se bát, že se něco podobné ho stane.
    A jak bylo tak velké množství po světě soustředěno na tuhle myšlenku, společně s emocí strachu....
    Tak se to prostě stalo.??
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    RANGDROL: Pokud připustíš, že tady existuje něco jako Zákon přitažlivosti, tak co jiného než to co jsem popsala se může stát, pokud zjistíš, žes byl kupříkladu Křižák a zabil tolik a tolik lidí. Budeš na to myslet atd atd atd
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam