• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    EZEE
    EZEE --- ---
    copak to tu resite?
    WIREBORNE
    WIREBORNE --- ---
    A jestlipak víte, že Aštar Šeran je ve skutečnosti ještírek?
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    Tohle mě rozesmálo, je to sice trochu morbidní. Ale na toho Apríla:

    “How’s your mom, Stan?” I ask.

    “She wants to die,” Stan says.

    We’ve heard this before. She’s 99 years old and she wants to go. She saw her husband, Stan’s father, after he died, many, many years ago and she is not afraid of death.

    “She wanted to die four years ago when she had the cancer,” Stan says. “She was really excited about it. But, then she got well.”

    We’re all silent. What do you say, “Too bad.” ?

    “Now, she had this stroke two weeks ago,” Stan says, “and the doctor told her she would never speak again and be paralyzed on one side for the rest of her life. So what happens? She’s now talking and walking and she’s not paralyzed. Her mind is perfect. And she’s pissed off.”
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    MORPHLER: ale ja to myslel vazne:)...to je jedno... vidim ze se nema cenu tim zaobirat (zbytecne to zaplacava)...
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    SHKRK: kdyby tam byl alspon smilik.. :) tady (mysleno na nyxu) lidi mysli ruzne (i navzajem neslucitelne) veci zcela vazne, tak kdo to ma poznat.. :)
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    MORPHLER: mno energie je vazne ve vsem... no comment... byl to jen nastrel...
    LALINA: BINGO...super reakce
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    LALINA: a z ceho usuzujes ze to nemyslsl vazne?
    LALINA
    LALINA --- ---
    MORPHLER: a kdyz je dneska toho aprila:-))
    LALINA
    LALINA --- ---
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    BURKHAR: pobav nas taky necim, ne, kdyz te tak pekne bavime...
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    LALINA: nejak jsem nepostrehl kde zacal ten april...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ROFL tenhle audit!!!
    LALINA
    LALINA --- ---
    no ja radsi nebudu mlzit, lidi ctou jen rchle a jeste rychleji dlaji zavery (nekterí) ...tak reknu rovnou, ze jsem to psala jako pokracovaní škrkova APRILU :-))
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    LALINA: vedomi samo mi jako iluzorni koncept neprijde, to ze ho nekdo (ja) mam ovsem klidne ano.
    LALINA
    LALINA --- ---
    ale po pravde řečeno, vědomí nemá nikdo, je to jenom iluzorní koncept
    LALINA
    LALINA --- ---
    SHKRK: jo!!! BINGO!!!
    a nejvice vedomí mají minerály, protože temi se živí i rostliny
    ale uplne nejvíc vědomí má voda....
    nebo víno?;-))
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    SHKRK: to mi trochu skripe:"Vědomí je spojeno s energií a světlem. Je to ve skutečnosti jednoduché."- tohle bych jeste souhlasil (akorat svetlo jako jedna z forem energie mi tam prijde nadbytecne)
    "Ani lidé ani zvířata vědomí nemají. Jsou to rostliny, které mají vědomí. Zvířata ho získávají tím, že rostliny požírají."- to z te prvni casti nejak plyne? proc (mysleno argumentacne) by to tak melo byt?
    energie je vsude i v tom nejposlednejsim zrnku prachu uprostred kosmicke prazdnoty. podle me i tam muze byt vedomi. jen proto, ze zvirata vetsinou nepouzivaji primo slunecni (svetelnou) energii by nemeli mit vedomi?
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    SHKRK: a jeste k tomu se mi moc libilo doplneni od ID GHIVERAN:
    Vědomí je spojeno s energií a světlem. Je to ve skutečnosti jednoduché. Ani lidé ani zvířata vědomí nemají. Jsou to rostliny, které mají vědomí. Zvířata ho získávají tím, že rostliny požírají.
    LALINA
    LALINA --- ---
    MORPHLER: heheee :-)) "kde ma realita oci? " .-))) to je hlaska:-)
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    DANKLAR: a co kdyz je tvym ukolem poznat sam sebe.....
    dejme tomu ze (a ted me namusite brat vazne):
    kamen ma za ukol byt
    rostlina zase neustaly rust
    zivocich nizsiho radu (hmyz atd) pohybovani se
    clovek uvedomeni se

    atp... neni to uplne presny(jsou to v podstate metafory a zaroven nejsou) ale nejak tak bych to ze sveho pohledu asi nejlip popsal
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam