• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    LALINA
    LALINA --- ---
    SHKRK: je otázka, jakyho jogína...pokud je to jogín toho tpu, co cvici asany a nic dal, tak bude smrdet podle toho, co ji...
    pokud by byl vycistenej..odzemstenej, nejen telesne, ale i emocne a mentalne a jedl by cistou jednoduchou stridmou stravu, nesmrdelo by..
    LILY
    LILY --- ---
    GOG23: A já jsem dostala hroznou chuť se do tebe strefovat. :) Schována za dalekým počítačem, cítím se silná v kramflecích.
    LALINA
    LALINA --- ---
    TVX: kazdej vi, že jeho sakramenty vypadají a jsou cejtit a obsahují podle toho, co jime...takze jdyz budes jist jen misku rejze denne a pit cistou vodu, bude tvoje hovno zcela jiné, než hovno požírace hamburgru a stejků...
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    TVX:
    LALINA:
    aneb i joginovo hovno smrdi
    TVX
    TVX --- ---
    SLAUGHTER: Napodobne :c)
    LALINA: Zajimalo by me jak vypadalo to co vychazelo z Jezise nebo Budhy... nikde se o tom nezminuje ale stacil by mi mozna i nekdo min vzdalenej, esli jako transformovali i hmotu v tomto smeru :c)
    GOG23
    GOG23 --- ---
    LILY: ptala ses jak to a ja ti odpovedel, o blabolech nepadlo ani slovo
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    LALINA: tak se koukej za a pod sebe...
    LILY
    LILY --- ---
    TVX: SLAUGHTER: Já vás vidím oba ráda. Kukačku i stonožku. :) Těším se, až se opět stavíte na návštěvu. Pokud to pana GOGa potěší, tak vám nabídnu i nějakou flákotu. I když kukačka, stonožka ni býčice na to nemají uzpůsobeno trávení. Třeba nám GOG poradí, co s tím.
    LALINA
    LALINA --- ---
    TVX: i to muze byt:-)))
    naše vymešky by mely být vždy predmetem primereneho zajmu :-))
    LILY
    LILY --- ---
    GOG23: Já jsem nikdy neříkala, že je to OK. Nebo jo? No jo, já vím, pro tebe je to stejně jen samý blábol.
    LALINA
    LALINA --- ---
    MORPHLER: beze sporu....
    i já

    ale to neni debata o vegetariánství, kterou jsem tu zacala... a tedko jak se z toho dostat, abych si mohla jit schrupnout .-)))

    no co: kdyz jsem ji zacala, tak ji (za sebe) pro tuhle chvili taky ukoncim.-)
    SLAUGHTER
    SLAUGHTER --- ---
    TVX: rad te vidim pane kukacko :-).
    TVX
    TVX --- ---
    LALINA: esli on ale fakt nemel na mysli uplne konkretne co jde z vás ven...
    tedy, podivat se za sebou do misy :c]
    GOG23
    GOG23 --- ---
    DANKLAR: a prijimani rostline potravy s tim nesouvisi ? argumentuj !
    LALINA
    LALINA --- ---
    SHKRK: ja si jidlo "cistím"
    jestli to dla, zjisti, co se meni, jestli struktura potravy nebo nastaveni v systému (tedy v mozku) ... ja to cejtim..vzdycky cejtim takovy malinky pohyb nebo zmenu napeti nekde v hlave... proste je to cinnost a zmena v tobe, ne v jidle...
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    LALINA: prikladam vahu tomu, jak se mi jidlo dostalo na stul (velkochovy, jatka...) stejne jako tomu co v nem je (antibiotika, rustove hormony...)
    SLAUGHTER
    SLAUGHTER --- ---
    LALINA: Nemyslim to zle, ale ven jdou same hovna :-)....
    LALINA
    LALINA --- ---
    krev je životnost, pozemskost... nerekla jsem, ze je necista..ani krev ani pozemskost..
    me tak pripadala.. sveho casu...pozemskost... hmota...jsou bezpochyby hutnejsi, hustsí substance, hrubejší...

    jak by bylo ptákovi, kdyby mel lítat pod vodou?
    tak bylo me, když jsem mela žit na zemi...

    a to nic nerika o tom, ze by voda (nebo zeme) mela bejt necista, je jen jina.. neslucuje se s mým naladením..
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    LALINA: pekne jsi to vyhmatla:) a je v tom rozdil pokud ti to funguje??? samozrejme ze neudelas z rizku mrkvicku, ale mues ovlivnit to co to udela s tebou, tudiz v tom moc rozdil nevidim
    LALINA
    LALINA --- ---
    SHKRK: no se pekne rekne, šreku...teda škrku...smarja, promin, to je nick toto:-))
    silny slova, reknu... velmi casto se misto previbrovani stane autosugesce...tedy nemeni se podstata potravy, ale její vnimání človekem...což je trochu zasadní rozdil..
    "převibrovat"...zni hrozne machrozne a duchovne, ale...kdo z vas umi promenit vodu na vino? ;-))

    imho ani neni potreba previbrovat podstatu potravy, jen je treba naucit se ji prijimat..prirozene prijimat...
    JK k jídlu rekl: neni ani tak důležité, co přichází do vás, jako spíše to, co jde z vás ven...
    cili neprikládejte tak velikou váhu tomu, co máte jiste nebo nesmite, spis se divejte, jaké kvality vyzarujete, jake jsou vase slova, myslenky, ciny...
    nojo... rikal to ve sve dobe, takze neřešil GMO a vselijaky jedovaty jidlo, co mame tedko a co je jen naopdobeninou skutecnyho jidla...a taky musime vzit v potaz, ze mluvil k židům, kteří meli s jidlem vselijaky trable..toto ne, toto j... apod.. cili v kontextu toho je treba ten vyrok vnimat, ale v podstate je to tak..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam