• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    http://www.truly-free.org/

    tad najdete naky knizky od eckhart tolle (mimo spoustu jinych...), sry esi uz mate...
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    RANGDROL: Myslíš na Eckarta Tolleho? To jsem se dívala....
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    FORINTI:
    divala jsi se na ten pathwork,jak jsem sem daval tan odkaz?
    LALINA
    LALINA --- ---
    GOG23: ze je pojidam jeste neznamena ze si jich nevazim.

    pěkné... ano... dokonce bych spíš řekla: pojídám to, čeho si vážím, co se mnou rezonuje...
    neco pustit do sebe znamena prijmout to... cili mám to rád, važím si toho, respektuju to...
    ano:-)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    LALINA: ano garvitace je vyplod lidske mysli, konkretne te nejvice racionalni, galielo z galileje se menovalo umisteni te mysli... doporucuju knizku zen aneb umeni udrzby motocyklu, tam se zrovna timhle autor zabyva...
    LALINA
    LALINA --- ---
    DARJEEL: jako je výplod lidsky mysli zákon o gravitaci? no tak v tom pripade ano
    jsou to tak velke, husté a od dávnoveku živené iluze(zákony), že platej i kdyz na ne clovek se....eee kasle:-)))
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    LALINA: kam ty na to chodíš, hele.. vysílání rostlin, to je extrém
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    RANGDROL: praveze vidime, ty to nevidis???
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    LILY:
    nevidim zadnou souvislost mezi teatem tohoto ad.a prispevkama,který tady jsou.a to vubec nemluvim o kvalite tech prispevku-kdyz se chce nekdo bavit o hovnech,tak at si udela ad.do hajzlu(to je jmeno toho aud;))popripade radoby vtipny prispevky a tom,ze tady nejsme,polemika nadtim jestli kapradi je chutnejsi nez stejk
    vy to nevidíte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§????????????????????:DDDDDDDDDDDDD
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    MONKOK: celej ekosystem je proste souhrn interakci, vsechny hranice a skatulky udelali lidi... samozrejme ze je velkej "energetickej" rozdil mezi tim, jestli jis maso nebo ne, ale porad, je to jenom vyplod lidske mysli, i kdyz samozrejme vyuzitelnej, vi li clovek k cemu...
    LILY
    LILY --- ---
    Já bych zas smazala ty příspěvky před posledními sedmdesáti pěti, aby se ta skutečnost trochu přikrášlila, ale každé ego má jiný vkus :)
    SLAUGHTER
    SLAUGHTER --- ---
    LALINA: zkusila ses uz odpojit od sveho osobniho pocitace? Pa
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    LALINA:
    kdyz asi poslednich prispevku je o nicem..teda krome vypovidaci hodnoty
    GOG23
    GOG23 --- ---
    MONKOK: jakto muzes vedet ze je to vedomi nesrovnatelny ? Na zaklade ceho tak usuzujes ?
    Pro me je spis dulezitejsi spotrebovat jen tolik kolik opravdu potrebuju a je mi opravdu jedno jestli je to rostlina nebo zivocich. To ze je pojidam jeste neznamena ze si jich nevazim.
    Opravdu ale nechapu jakou to ma souvislost s pozemskosti
    LALINA
    LALINA --- ---
    SLAUGHTER: zkusil ses nekdy napojit na esenci rostliny nebo zvirete, kamene?
    jsme Jedno..a prestoze se vnimame jako lidi, tak se muzeme aspon treba na chvili "naladit" i na vysílání v říši rostlin...
    zvlastni, myslela jsem, ze tohle uz je lidem tady tak nejak znamo...
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    MONKOK: Rostlina rise je tu ocividne pro nasi obzivu, u zivocisny to jasny neni.

    prosím, kde vidíš tu očividnost? a kde tu nejasnost u zvířat?
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    SLAUGHTER: jen to ne,pomoooc...
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    Já zatím nic nesmazala, jenom varuji. Oprostěte se od Defekace, nebo se z toho Po****....víte co Law of Attraction:-))))))
    SLAUGHTER
    SLAUGHTER --- ---
    MONKOK: jsi clovek a tak svet budes vzdy vnimat. Bo mi rikej ze VIS jak rostlina ci jinny zivocich vnimaji svet....
    SLAUGHTER
    SLAUGHTER --- ---
    FORINTI: nic lidskeho nam neni cizi. Mno ale pust se do vymazu!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam