• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    YMLADRIS: a ty s tim mas nejake prakticke zkusenosti?
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    LALINA: trading je aktivni obchodovani na burze = spekulovani

    daytrading probiha tak ze klikas 'koupit', 'prodat' primo v realnem case. Ohledne potrebne miry chladnokrevnosti bych to prirovnala k neurochirurgii (no to asi ne, ale dost).
    KAILASH
    KAILASH --- ---
    LALINA: jsem dalek toho abych se potreboval vyvysovat...


    FORINTI: ne, jen srovnavam... ze ten financik je jen trochu jinak zabalena magie penez :-)))
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    KAILASH: já na daný neměnný osud nevěřím. A co se týče karmy, mám též jisté výhrady (ale zde bych ještě pobádala:-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    RANGDROL: to mas tezky, rekni mi, co v ČR neni zparchantelý... je to tím, že je to nový a vseho novýho se chopej jednak zoufalci ale hlavne lidi, který vycítí, jak by se to dalo využít pro sebe (a eventuelne pri tom nekomu udelat i dobře .-))
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    KAILASH: pokud s těmito publikacemi máš zkušenosti a jaksi ti "nefungovaly":-)) pak z toho lze vyvodit, že pro tebe žádnou cenu nemají.
    Ostatní mohou mít jiný názor....může je to k něčemu inspirovat a 1000 podobných věcí:-)
    Já tyhle knihy vůbec neznám. A poněkud mícháš hrušky s jablkama. What the Bleep a Secret není O PENĚZÍCH (pouze:-)) To že je o nich článek na finančníku, pouze značí, že ten kdo je tam dal je zaměřen na peníze a jejich zisk a myšlenky v těchto filmech mu přišly inspirativní.
    LALINA
    LALINA --- ---
    YMLADRIS: to je nejaka hra nebo sport?

    nekecam, ze jsem si pri tom vzpomnela na tebe... mas neco s tema komoditama, pokusd se nepletu .-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    KAILASH: a ty jsi v tech 99,9% nebo v tom zbytku? ;-))))
    LALINA
    LALINA --- ---
    KAILASH: tak bacha ..bacha na kariku...

    rikam ja podle toho, jak jsem ho zazila a podle toho, co jsem o nem slysela od nekterých magiků..jenže magici jsou taková chaska, že jim se neda moc verit, takze ho trebas jen pomlouvali..
    se svojí chaosmagií me fakt hodne pobavil a klidne mu budu verit, ze mu to i funguje... ale ponekud to zapáchá....
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    KAILASH:
    a to ti rekl kdo?
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    LALINA: trading je nahodou skvela vec - test vyrovnanosti v praxi. kdyz jsi zbabela nebo chtiva, do roka jsi nabeton na mizine.
    KAILASH
    KAILASH --- ---
    LALINA: vzhledem k tomu ze 99,9% lidi jsou plne zavisli na svem osudu a nevedomych impulsech + to jak to Forinti popsala, odpovida mnou naznacene forme.
    KAILASH
    KAILASH --- ---
    FORINTI:

    Neco podobnyho jako kdyz ti v Andelskem obchode nabizi jak zbohatnout -
    http://www.andelskyobchod.cz/index.php?main_page=product_info&products_id=583&zenid=dd4jfo9htlf9vqdmq55cvn21e4

    nebo to muzes brat rovnou z tuzemskych zdroju :-))
    http://www.kosmas.cz/knihy/139590/magie-penez/
    LALINA
    LALINA --- ---
    KAILASH: Karmicky bylo pripraveno ze mas dostat pridano. tohle je stejna konstrukce, jako kterakoli jina... to, ze ty to vidis z tyhle strany neznamena, ze For to nevidi z druhy strany.. oboje může bát relevantní

    co to ma jako znamenat konkretne, ze karmicky pripraveno?
    co je to vubec podle tebe ta karma?
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    LALINA: prave proto jak to s reiki vypada v čr bych to netahal do NA klubu,a nebo jo,snad se to zvladne:)))
    reiki jak ho chapu ja je posvatnou cestou,je to moznost sebezkusenosti a růstu,metoda leceni a dar.problem je,ze k mnoha lidem se dostane brak,který ma s reiki pramalo spolecnyho a kvalita je mizerná
    LALINA
    LALINA --- ---
    FORINTI: hezkypekne:-)) hehe, "tradeři" :-)))
    LALINA
    LALINA --- ---
    RANGDROL: no co? není snad takový reiki jednou z vlajkových lodí NA? no mozna se pletu...

    co myslíte?
    a bylo by fajn rozlisit samotnej princip a to, co z toho po par letech udelali lidi:-)))
    máte nekdo nejaky zkusenosti?
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    Tady velmi stručné shrnutí filmů, o kterých jsme se zde zmiňovali. V češtině!!!! Pro ty, kteří o nich ještě vůbec nikdy neslyšeli.
    WHAT THE BLEEP, THE SECRET
    http://www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/kam-pro-nove-mysleni-2.html
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    FORINTI:verim;)
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    KAILASH:
    RANGDROL: tak nebo tak, jsem happy hippo:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam