• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    Tady velmi stručné shrnutí filmů, o kterých jsme se zde zmiňovali. V češtině!!!! Pro ty, kteří o nich ještě vůbec nikdy neslyšeli.
    WHAT THE BLEEP, THE SECRET
    http://www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/kam-pro-nove-mysleni-2.html
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    FORINTI:verim;)
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    KAILASH:
    RANGDROL: tak nebo tak, jsem happy hippo:-)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    KAILASH:
    a ted zkus spojit to tvy presvedceni a forintin pohled na vec a mozna se priblizis ke stredu
    KAILASH
    KAILASH --- ---
    FORINTI: Karmicky bylo pripraveno ze mas dostat pridano. Tato situace dozravala a z nevedomi se ti vynorila touha po penezich a potreba mit pridano. Ty sis to prelozila presne naopak - jako ze jsi byla pricinou, tva myslenka byla jen nasledkem toho co uz bylo dane.
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    LALINA:
    neblbni;)ty sem chces tahat reiki?to snad ani radsi ne,nebo jo?:)
    LALINA
    LALINA --- ---
    jaký máte kdo zkušenosti s reiki?
    LALINA
    LALINA --- ---
    :-)))) inu, kdo umi, umí .-)) vivat zakon o pritazlivosti .-))
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    FORINTI:
    gratuluji
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    Já se s vámi musím o něco podělit. Hádejte co se mi stalo. Jdu takhle na doučování (já doučuji) a už nějakou dobu si říkám, že bych za tu hodinu potřebovala víc peněz.
    Jedu autobusem a zase mi to vytanulo na mysli: "Já prostě potřebuju víc peněz".
    Ale tomu člověku jsem se to nějak neodvažovala říci.
    Hodina proběhla a já jsem na to nějak zapomněla. Skončili jsme a hádejte co se stalo??????????? DOSTALA JSEM PŘIDÁNO ! :-)

    Jdu na mojí oblíbenou stránku, kde jsou nádherné výkladové karty TRUST YOUR VIBES ORACLE a fakt jsem se cítila strašně šťasně, nechám si vygenerovat kartičku a hádejte co na ní bylo??
    ACCEPT THE GIFTS OF THE UNIVERSE....

    Já se tak mám:-)
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    RANGDROL: jj, me ego tez pekne zaperlilo:D...
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    SHKRK:
    to totiz ani nebyla debata dnes podle me,pokazde kdyz jsem sem nakoukl,tak to akorat vypadalo na hluboke cisteni vsech,pro který vyuzili tuhle diskuzi:D
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    RANGDROL: sry sem si nemoh odpustit, ale nejak mi cela ta dnesni debata nesedi... asi moje chyba....
    preju vsem usmevy na tvarich:D...
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    SHKRK:
    ty nas ganjový filosofe;)
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    takze pred tim to bylo o nicem a ted to stoji za neco??? BUM SHIVAAAA tvoriteli a niciteli....
    LALINA
    LALINA --- ---
    DANKLAR: hele, uz jsem to psla gogovi do posty, pac jsem tu nechtela prekazet, ale koukam, ze je vas tu vic:
    kdyz ani zdáli netušíte, o čem mluvím a prijde vám, že je to ptákovina, tak na to prosím vás ani nereagujte...tuten klub neni o řešení ptákovin...;-))
    proste delejte, že se vas to netýká (a opravdu netýka)..a nemusite tu zbytecne plejtvat chatovacíma poznamkama o nicem.
    ja sem pisu ((zatim) jen proto, ze jsou tu lidi, který tušej, o cem mluvim... pro ty je to mozna zajimavy, i kdyz třebas nesouhlasej nebo to tak necejtej, ale proste neni to pro ne ptakovina.. takze snad..sem nepisu zbytecne...
    Ale jako v kazdym verejnym klubu se tu sejdou ruzny lidi.. a rovnou rikam, že pro uplne vsechny nepisu.. a ani všem nehodlam jednotlive dokazovat, ze to, co pisu, neni ptakovina, ale moje osobni zkusenosti.
    pro nekoho moje zkusenost, pro jineho "vymyslena ptakovina"..ok... je tak, jak je..
    kazdy ma svoji pravdu a neni potreba se tu kvuli tomu hadat...
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    DANKLAR:
    a fanatik je spali,ze;)
    MONKOK
    MONKOK --- ---
    DANKLAR: jj to je presne ono,druzstvo vitezu, druzstvo tech co vladnou svetu :D
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    DANKLAR: "zdůvodní" mělo být v uvozovkách...
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    MONKOK: Družstvo lidí, kteří si nejdřív vymyslí a pak zdůvodní ptákovinu, nad kterou realista může jen nevěřícně kroutit hlavou a usmívat se...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam