• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    KAILASH: láska, existence i neexistence má za sebou 1 motiv a to je radost:-)
    KAILASH
    KAILASH --- ---
    FORINTI: s tim bych nesouhlasil
    muze to byt radost, muze to byt laska, muze to byt existence, muze to byt neexistence a muze to byt i poznani
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    LALINA: nemusí to být úplně svíravé pocity. Jen si prostě představ tu věc kterou chceš a spokojenost, kterou při tom budeš cítit, jak se budeš usmívat a jak bys všechny kolem sebe nejradši objala apod:-). To je vše
    Dobrou:-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    FORINTI: nevm, no, na me nic silne nepusobi.. ne, necejtim svirave pocity...ale to je fuk, koneckoncu nectu to jenom ja, zejo, jsou tu lidi, kterejm se to taky hodí .-) díky a uz nebudu zdrzovat, brounoc*
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    MYŠLENKA+EMOCE+PŘIJMUTÍ.
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    Představa krásné hudby, nebo si i pusť hudbu k vizualizaci, ta úžasně pomáhá. Jsou songy kdy cítíš svíravé pocity. Tedy alespoň já, především u soundtracků:-)
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    LALINA: Může to být smích, pokud je to představa třeba setkání s přáteli, kde jste si fakt užívali úžasnou pohodu a ty si dokážeš vyvolat přesně ten pocit v břiše:-)
    Může to být i představa hlazení a blbnutí s domácím mazlíčkem.
    Představa toho, že jsi na pláži s partnerem, na vysvěné dovolené a je vám setsakra dobře.
    Představa smějícího se dítěte.
    TO CO NA TEBE OPRAVDU SILNĚ PŮSOBÍ
    LALINA
    LALINA --- ---
    RANGDROL: tyjo, to bych nemohla, notas v posteli.... takhle me aspon donutí odejit ok kompu zima nebo bolava prdel .-))
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    Tak krásné sny všichni a přdstavujte si před usnutím to co chcete jako už splněnou věc, mějte radost z toho že si můžete ve své mysli vytvořit cokoliv. Cokoliv jenom chcete, radujte se z toho a přejte si TO PO ČEM TOUŽÍTE. V ten moment budete sami sebou a vaše přání se splní.
    LALINA
    LALINA --- ---
    FORINTI: no tohle ja vim... ale..emoce...takze jedine radost, jo? proste se smeju, fun fun fun.. to je nabiječ mentalni predstavy, jo?

    hm...az najdu radost, tak to vyzkousim .-)))
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    LALINA: ja uz tam sem,mam u sebe notas a odhoddlavam se ho zavrit:))cao
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    LALINA: V pohodě. Trocha vysvětlení. Proces má v zásadě 3 fáze.
    1.
    Ty o něco požádáš. Ve formě pozitivně formulovavné myšlenky (Pokud to bude věc ve smyslu Nechci být tlustá - tak jelikož pro Universum neexistuje žádné NE, vysíláš vlastně tlustá tlustá tlustá, čehož se ti dostane:-)))
    Dále je nutné aby ses při tom samotném vysílání cítila šťastně. EMOCE ! pamatuješ. Představovat si tu věc již uskutečněnou a radost kterou ti ta věc přinese a skutečně cítit v břiše ten pocit štěstí.
    2.
    Ta není na tobě, universum okamžitě odpovídá a vysíláti zpět to co si přeješ.
    3.
    Zde přichází ona komplikace. Musíš být stavu PŘIJÍMÁNÍ. Tzn. přesvědčená o tom, že tvé přání se uskuteční, očekávat splnění. Nenegovat (Já to stejně nedokážu, no zkusím to a uvidíme, nemám na to - ale udělám pokus)

    Nejlépe to prý funguje tak, že si své představy vizualizuješ prostřednictvím virtuální reality - tam si totiž nebereš žádné nemocné tělo, frustrace, problémy s partnerem které chceš vyřešit. Ve své virtuální realitě si věci totiž UŽ PŘEDSTAVUJEŠ JAKO PERFEKTNÍ !!! a o to jde.

    Další věc je tak, že se právě nesmíš urputně snažit. Esther říká: VISUALIZE JUST FOR THE PLEASURE OF VISUALIZING. JUST FOR FUN

    Vytvářejte si svoji realitu ve virtuálním prostoru jenom pro to potěšení, které taková vizualizace přináší. A to je klíč

    LALINA
    LALINA --- ---
    brou, tak se chytam do hajan
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    for,lal dobrou a hezky sny,ja to balím
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    LALINA: no...a pak banánovej koktejl:-))))
    LALINA
    LALINA --- ---
    hele, FOR, ja jsem se te chtela na neco zeptat..tedko jsem si vzpomnela: mám prani, jo? a mám jasnou ideu, predstavu, - mentlane hotovo..
    a tedko: ta emoce... vis, ja moc emoce nemam... CO jako bych do toho podle tebe (a podle toho zakona) mela jeste dodat? co konkretne? me ty pojmy nic nerikaj...
    neco jako strrrrasny nutkaní? chtíč? touhu? jakou emoci se to "nabíjí"?
    promin, jestli se ptam nejak blbe.. ja jsem ty angl. texty necetla...
    LALINA
    LALINA --- ---
    FORINTI: a jeje...bude chat .-]
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    Tak a pročeš přestávám být tolerantní, dost bylo o Zákonu přitažlivosti, už si tady z toho dělám moc "hlásnou troubu" tak nechám prostor ostatním:-) Slibuji
    LALINA
    LALINA --- ---
    jj...beru na vedomi .-))
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    LALINA: to vis-stir:))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam