• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    LALINA: a proc by to, ze se jim deji spatne veci, melo mit nejaky vyssi smysl?
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    ECLECTICA: To máš pravdu....nic není předem určeno. Ty si vše vybíráš a ta časová prodleva, která je mezi přáním a uskutečněním je tu mimo jiné proto, aby tě z toho nekleplo:-)))
    Představíš si slona a bác SLON v obýváku:-))))))))
    A hlavně, abys mohla své přání kdykoliv změnit, třeba přehodnotíš svoji situaci a budeš chtít něco jiného....
    LALINA
    LALINA --- ---
    a proc by se detem nemohly dit spatny veci??, jsou snad neco jinýho, než lidi?
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    LALINA: Přesně tak, není to jediný Zákon univerza, ale je to prý nejsilnější zákon Univerza.
    Jsou i zákony Univerza, které můžeme vidět....například gravitace.
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    ECLECTICA: měli byste si to poslechnout sami a udělat si detailní obrázek a vytvořit názor.
    Tohle je choulostivé téma a já jsem o tomto tématu slyšela pouze 1 příspěvek. Proč je to tak, že se dějou špatné věci i dětem? Ano, někdo se ptal a Esther odpověděla/ tedy ABRAHAM. Ale potřebovala bych toho slyšt víc, abych vám mohla podat nějakou ucelenou zprávu.
    Jeďte do USA a zeptejte se ji sami.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    TVX: nicmene jsem toho nazoru, ze to neni nic, co by bylo predem urceno, co by melo prijit, atd.
    LALINA
    LALINA --- ---
    ECLECTICA: klidne pochybuj..je to tve lidske právo .-)))

    hele, ja myslim, ze jsi cetla tady uz dlouho, kdesi dole jsem psala o tom, ze zakon o pritazlivosti NENI JEDINYM zakonem univerza.. jak asi je dost logické.. a na to je potreba myslet.
    kdyz to vezmes v potaz, nebudou te trapit takove nepekne myslenky jakoze rodice si preji smrt sveho ditete.
    TVX
    TVX --- ---
    ECLECTICA: to je spis zivotni lekce...
    LALINA
    LALINA --- ---
    ECLECTICA: jak vtipné.
    LALINA
    LALINA --- ---
    PATISLAV: podivej hele...za sebe mluvit nemuzu, ja jsem zazila vsechny stavy..kdyz jsem byla presvedcena, ze nic nema smysl...kdyz jsem byla presvedcena, ze vsechno ma smysl a rizny presvedceni mezi tim. pro me neni tezké nic...
    a ostatni at si verej, cemu chtej, ne?

    ja jenom znam pár pribehu lidí, kterí trpeli.. a nedokazali si priznat, UVIDET, ze si za to muzou sami... a potom... se dostali hodne dolů...a neco se zmenilo...a oni opchopili, jak to funguje a kdyz to pochopili, uz s tim mohli pracovat... tak jako kdyz se clovek nauci anglicky, tak uz muze v anglictine komunikovat, ale dokud to neudela, ma smulu .-)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    LALINA: spatne veci se proste deji, nekdy si za ne clovek muze sam, nekdy k nim prijde bez vlastniho pricineni. Smysl takovym udalostem muze clovek dat zpetne, tim, jak se s nimi vyporada, ale pochybuju, ze je neci "zivotni ukol: prijit treba o nohy, zejo.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    PATISLAV: ne, to jsi spatne pochopil, to si zrejme zhmotni jeho rodice.
    LALINA
    LALINA --- ---
    ECLECTICA: rodice, kterým umrelo díte, maji tezkej ukol nahlidnout svoji situaci jinak, nez byli zvyklí (aspon v nasi takzvane civilizaci)... je to lekce sveho druhu.. a znam lidi, kterí tu lekci zvadli pomerne dobre...
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    LALINA: Je těžké si přiznat, že nic smysl nemá?
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    FORINTI: Takže dítě si zhmotní přání na smrt?
    LALINA
    LALINA --- ---
    ECLECTICA: to je tak tezky si priznat, ze vsechno ma svuj smysl?
    odpovim za tebe: ano , je. je to to nejtezsi a proto to tak malo lidi dela.. museli by totiz zcela prehodnotit svuj zivot, svoje mysleni, museli by vzit hromadu odpovedosti za sebe a svuj zivot na svoje bedra...
    o co snadnejsi je rikat si, "to je smula, proc se to stalo zrovna me, za to muze toto nebo tamto"
    ... pro vetsinu lidí je bolestne divat se na svoje pády a zádrhele, trápení a bolesti ve svetle poznání...
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    ECLECTICA: Pro někoho jistě ano.
    LALINA: Neztratí, nikdy ji neměla. Neboj.
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    LALINA: jo, to máš pravdu.
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    ECLECTICA: chmm
    LALINA
    LALINA --- ---
    FORINTI: no nevim, oni rodice a spolecnost se velmi rchle postaraji:-))
    kdyz venku sleduju rodice a deti (a ze sleduju dukladne a dlouhodobe) je to nekdy az k uzoufani...takovy dite dneska ..aspon teda to mestsky.. si nemuze ani sahnout na trávu, páč co kdyby se uspinilo...
    pokrikování starostlivých matek "to NEMUZES", to "NESMIS"...NEDELEJ TO... me opravdu nenechava na pochybach, ze decka tu schopnost pritahovat prani ztratej velice brzo...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam