• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    LILY: U vás asi ne, ikdyž možná? Ale zřejmě v pěti jiných....kromě dvou na to nerada vzpomínám. Lépe řečeno, jsem ráda, že můj život je teď už o něčem jiném.
    LILY
    LILY --- ---
    FORINTI: Tys pracovala u nás v lékárně? :))
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    LILY: máš tam pacoše a surfuješ jo? To mě by zabili, kdybych něco takového udělala, když jsem tam kdysi pracovala....no nic, nebudu si to připomínat.
    LILY
    LILY --- ---
    LALINA: Nech si toho, mám tu v apatyce pacienty a oni na mě koukají, proč se směju..
    LILY
    LILY --- ---
    RANGDROL: Chichi, a já mám krom prdele oranžovou i ikonku.
    LALINA
    LALINA --- ---
    ale hlavne jsem hledala toto: (neber si to osobne, Lily:-))

    LALINA
    LALINA --- ---
    tady neco k Darwinovi:-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    LILY: no ja vim, že to vi....a co?
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    PATISLAV:
    tohle je diskuze o new age a s tím souvisejících věcech,proto si tady povídáme o tématech jako třeba,kdo má fialovou hlavu a kdo oranžovej zadek,víš.vzdycky máš možnost se jít nudit jinam
    LILY
    LILY --- ---
    LALINA: Však on Rangdrol moc dobře ví, že to znamená, že madam nechce něco slyšet.
    LALINA
    LALINA --- ---
    LILY: me to prijde symptomatické...
    LALINA
    LALINA --- ---
    fuj, co je na spinningu super? ble:-))
    LILY
    LILY --- ---
    FORINTI: No jo, to se člověk nediví, že jí hučí v uších.
    LALINA: Jojo, to jsme se aj učili ve škole, že léky jsou hned po zbraních. Mně to přijde vtipné.
    LALINA
    LALINA --- ---
    RANGDROL: ale nepostihuju, jak ji to muze zbavit tinitu nebo co to ma v uchu...
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    LILY: spinning je taková ta divná věc, když jakoby jedeš na kole, ale nikam nedojedeš:-))) Funíš na trenažéru, koukáš na sebe a ostatní v zrcadle, všichni jsou totálně zničení a když už toho máte až nad hlavu tak se instruktor usměje a řekne, ak a teď si dáme kopeček:-)))
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    FORINTI: A proč to teda sděluješ nám?
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    LILY: vsak kosmetika a spinning je super,nemusí každej jenom meditovat
    LALINA
    LALINA --- ---
    LILY: heheheeee. taky jedna forma, jak se "starat o sebe " :-)))
    LILY
    LILY --- ---
    LALINA: Mno jo, no. Tudle jsem jí říkala, že by se mohla začít zabývat sama sebou, když jsem k nim přijela na návštěvu, tak mi odvětila, že chodí na kosmetiku a na spinning (což nevím, co je).
    LALINA
    LALINA --- ---
    RANGDROL: jo...farmaceuticky prumysl je véééliká žába na prameni...a mocná, nebot bohatá...
    farm.prum je jednim z nejbohatsich odvetvi, hned za zbrojním prumyslem.. aktualni ccisla nemam, ale je to mazec...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam