• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    LALINA
    LALINA --- ---
    PATISLAV: důkazy...hehe...promin..ale napred musis dát necemu VIRU...treba zastarale fyzice, abys vuubec mohl na necem ty svoje dukazy postavit...
    a to do znacny miry nekritickou víru...

    smarjajozefe, důkazy a vedecký traktáty tu byly i o tom, že je zeme placatá se že když se clovek pohybuje rychlostí vetsi než...x km/hod, tak umre a tak dale a tak podobne,... kdyz veris vědě, která tvrdí, že vsechno uz bylo vynalezeno a objeveno a nic krome toho neni , tak ses na tom podobne, jako lidi ve stredoveku... byli nevedomí a verili tomu, co jim kdo nakukal...
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    RANGDROL: asi o tom pouvažuji
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    FORINTI: ses moc mekká,je to jak ve vsech klubech,klub vznikne,nejakou dobu funguje a potom prijde nalet ignorantu,kteri si chcou pohonit ego a ukazovat vsem okolo svy pravdy a lecit si pocit nedostatecnost,protoze maminka je doma neposlouchala,tak ted alespon na tom nyxu.a ty jako admin mas dve moznosti-urcit jasna pravidla klubu a hlidat to bany a nebo udelat soukromej klub,coz je sice sterilita,ale na druhou stranu,lidé z opravdovým zájmem o danné téma zde mohou komunikovat o danném tématu a neztrácet třičtvrtě času bojema s komárama
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    BURKHAR: Ano jistě, ale chápej mě jako správce klubu. Chci aby se tu prohlubovala diksuze k tématu a je poněkud unavující, když máš neustále jenom vyvracet svoji pravdu příchozím, kteří si přišli rejpnout. Protože když neodpovíš, tak si dotyčný myslí, že nejsi schopen argumentace a obhájení svého názoru.
    Pokud to budeš respektovat není problém.....
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PATISLAV :o)

    FORINTI: Pokud vím, toto je diskuzní fórum, ne zaprášená vývěska nějakých pološílenců kdesi v zapadákově. Takže je naprosto v pořádku něco, s čím nesouhlasíš, někomu vyvracet.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Ne všechny názory jsou stejně hodnotné a některé mají dokonce oporu v důkazech :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    FORINTI: Podle mého názoru mám právo logicky formulovanými argumenty vyvracet komukoliv cokoliv.
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    BURKHAR: pokud budeš respektovat názory přítomných, protože tohle je klub o NA, takže tady asi budou ti, kteří se o NA zajímají a nebudeš se snažit každému hrubě vyvracet jeho vize. Jsi vítán.
    Vítáme hlavně příspěvky typu: Podle mého názoru......
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    FORINTI: Prosímtě, jak můžeš vědět, s jakým záměrem jsem sem přišel? Nevíš o mých záměrech vůbec nic. Mám právo si dát někoho, o jehož názory nestojím, do ignore, proto tu ta funkce je. A můj názor je, že žádný Tvůrce, nebo říkejtetomujakchcete neudělal tenhle svět. Tohle není stavebnice LEGO. Tohle je kontinuální proces plynutí času a tudíž nekonečného pohybu věcí. Když se tedy chci nechat poučit, jak to tedy je (Co když se třeba mýlím?), nedostanu odpověď. Představ si, že ti někdo tvrdí, že tvoje babička byla kurva. Zeptáš se ho, jak to ví. Nedostaneš odpověď. No kde to zme?
    LALINA
    LALINA --- ---
    CLAVEN: no to nevím, mozna v prilehlých dimeziach tak tolerantni nejsou...;-))))
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    LALINA: ...a v priľahlých dimenziách.
    Nebodaj by si chcela astrálnym bytostiam upierať právo na sebeurčenie? Nelolík.
    LALINA
    LALINA --- ---
    CLAVEN: to sis blbe vylozil, ja do Forintinýho moderovani nefusuju.. to bylo myslený TU=NA SVETE
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    CLAVEN: jako co čekáš, názory ano. Ale když jsem někdo přijde zjevně se záměrnem typu: Tak a teď vám ukážu jak jste všichni blbí a jak byste měli brát nějaké prášky." a ukončí to dovětkem IGNORE....
    Tak nemůžu reagovat jinak. Chci aby tu byla diskuze a ne hádka typu, kdo je víc nebo míň zaslepený.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    FORINTI: ale ale...
    ...a pritom je tu prostor pro vsechny pravdy a vsechny lidi...
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    BURKHAR: v tom případě Adios, protože tady fakt nepotřebujeme flame.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    FORINTI: Četl jsem posledních 200 a myslím, že více už není třeba...

    LALINA: Ignore...
    LALINA
    LALINA --- ---
    BURKHAR: ale to si o me klidne mysli, co libo, clovece.-)
    a poradne si to uzij..;-)))
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    BURKHAR: Fakt promiň, ale soudíš podle posledních 10 příspěvků a tak se vážně nedivím, že Lalina nemá chuť ti odpovídat. Musel by sis toho tady přečíst mnohem mnohem víc. Chápu, že 1000 je už poměrně dost.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    LALINA: Aha, takže nejsi schopná žádným způsobem doložit své tvrzení o jakémsi tajemném Tvůrci? To se mi potom ale nesmíš divit, že si o tobě myslím, že plácáš hlouposti.
    LALINA
    LALINA --- ---
    "mám za to, že tenhle Nyx se dlouhá léta vyvíjel v rámci mnoha souher okolností až do dnešní podoby"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam