• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    LALINA
    LALINA --- ---
    RANGDROL: porad to moc nechapu....
    ja jsem psala o tom, ze tedko tu je takove a takové paradigma , ale ze neni nezbytně nutné a jediné možné...a tys na to odepsal, ze mam jit "mezi lid" ... jak to spolu souvisí?:
    LALINA
    LALINA --- ---
    KORNY: a je pro tebe TAK dulezity, jak to bylo ?
    jestli jo, tak se to mozna dozvíš... kdyz budes naslouchat v sobě a nebudes na to moc pospíchat:-)
    to víš, všechno si clovek musi zasloužit a odpracovat .-)))
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    LALINA: na zem,z nadhledu do plné přítomnosti sebe sama,tam se potom hodně pouček stává neplatnými a seš postavena se podívat pravdě do očí-pravdě o tom,kdo seš,jak seš na tom a jestli potřebuješ dalších 10le praxe,nebo ne;))
    KORNY
    KORNY --- ---
    LALINA: ne e, toto tě určitě neučiní štastným, kdybych poznal kreatora tak mas jistotu, že vim jak to bylo, teka nevim ani to .)
    LALINA
    LALINA --- ---
    RANGDROL: jak "mezi lid" ?
    LALINA
    LALINA --- ---
    DARUMA: promin, nepozorne jsem cetla...no ano, musi pro to neco udelat..to jiste...akorat se diametralne lisi predstavy, co je to to "neco"

    nekdo ma jasnou predstavu, ze ono "neco" nutne musi bejt nejaka letitá praxe a roky driny a pokud neni, tak to neplatí .-)) a ten ma potom tendenci posuzovat lidi a jejich zivoty podle toho, jak moc se nadřeli... nebo se pletu?
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    LALINA: podle me tohle neplatí tak úplně,možná v tom horním patře,ale poku sestoupíš mezi lid,tak možná zjistíš,že pravda leží trochu někde jinde;)
    LALINA
    LALINA --- ---
    KORNY: rekni, jakmy zpusobem si myslis, že ti to vylepsi tvuj zivot, kdyz si najdes nejakou teorii (je jich spousta) a uveris v ni?
    je to vubec podminka stastneho zivota, tohle "vedet" ?
    co by te ucinilo stastným?
    LALINA
    LALINA --- ---
    DARUMA: jo... muj... ano, mas pravdu vetsinou to takhle je, protoze takove je dosavadni paradigma, které platilo a jeste porad zatím platí .-)) ... a jelikoz mu vsichni veri a podle toho myslí a jednají (a kdyz nahodou nekdo vyboci, tak ho pokud mozno poradne srovnaji)..tak to takhle jeste porad je... víra nase nam tvori tu realitu...
    ale neni to nutne... neni nutne na tomto paradigmatu lpet..jde to i jinak..
    KORNY
    KORNY --- ---
    LALINA: no mě to tade vrtá,stále pokud si to snažim nějak vysvětlit, což je stejně zbytečný....
    LALINA
    LALINA --- ---
    KORNY: stary mudrci a filosofové (ti moudrejsi teda) dosli k výroku : "tolik jen vím, že nic nevím."

    cili "co my jen ksakru vlastne vime" :-)))))

    DARUMA
    DARUMA --- ---
    LALINA: a nekdo to ma najednou, zniceho nic..

    A toto je tvůj případ? :-)

    U 99% lidí platí, že pokud něco chtějí, musí pro to něco udělat. Co je na tom nepochopitelného?
    LALINA
    LALINA --- ---
    KORNY: hehee.-)) cvak cvak cvak .-))

    me to taky zajimalo, v dětstvi... prislo mi uzasny, ze neco takovyho jako tuten svet je...:-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    v každým případě teplíčko se hodí převelice, :-)))
    KORNY
    KORNY --- ---
    jelikož se mi zdá,že je tato otázka pro mě taky actuální.. nikdo prostě neví kde se tohle všechno vzalo.... nemyslim tim planetu zemi a lidi ale dobu před tim kdy neexistoval čas čili dobu před velkym třeskem...bylo co? asi možná někdo řekne větší vesmír plný velkých třesků v jakémsi vakuu - což byl zajímavý článek v českym NG asi dva roky nazpět, ovšem někoho to prostě nenaplní a tak se odkazuje zase dál... viz vědci co potom pátraj imho věřej v kreatora :) ...je to zamotenej kolotoč cvakat zubama ti zbejvá...
    LALINA
    LALINA --- ---
    RANGDROL: nojo... možná ... nekdy asi clovek "trenuje", aniz o tom vi, nebo aniz to za trenink povazuje:-)))
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    LALINA: nekdy musíš 10let trénovat,aby to mohlo přijít najednou z ničeho nic a ty to vůbec poznala
    LALINA
    LALINA --- ---
    DARUMA: ty porad jedes v tom svem konceptu, ze co si clovek neoddře aspon dvacet let, tak si nezaslouzi?

    nekdo musi deset let trenovat a nekdo to ma najednou, zniceho nic..
    ach, jaka to nespravedlnot, co ? ;-)))
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    DARUMA: to se nevylučuje;)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    RANGDROL: Jasně. Starý dobrý tummo. Deset let intenzivního tradičního a graduálního tréninku. Nic pro NA. ;-))))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam