• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    KORNY
    KORNY --- ---
    jelikož se mi zdá,že je tato otázka pro mě taky actuální.. nikdo prostě neví kde se tohle všechno vzalo.... nemyslim tim planetu zemi a lidi ale dobu před tim kdy neexistoval čas čili dobu před velkym třeskem...bylo co? asi možná někdo řekne větší vesmír plný velkých třesků v jakémsi vakuu - což byl zajímavý článek v českym NG asi dva roky nazpět, ovšem někoho to prostě nenaplní a tak se odkazuje zase dál... viz vědci co potom pátraj imho věřej v kreatora :) ...je to zamotenej kolotoč cvakat zubama ti zbejvá...
    LALINA
    LALINA --- ---
    RANGDROL: nojo... možná ... nekdy asi clovek "trenuje", aniz o tom vi, nebo aniz to za trenink povazuje:-)))
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    LALINA: nekdy musíš 10let trénovat,aby to mohlo přijít najednou z ničeho nic a ty to vůbec poznala
    LALINA
    LALINA --- ---
    DARUMA: ty porad jedes v tom svem konceptu, ze co si clovek neoddře aspon dvacet let, tak si nezaslouzi?

    nekdo musi deset let trenovat a nekdo to ma najednou, zniceho nic..
    ach, jaka to nespravedlnot, co ? ;-)))
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    DARUMA: to se nevylučuje;)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    RANGDROL: Jasně. Starý dobrý tummo. Deset let intenzivního tradičního a graduálního tréninku. Nic pro NA. ;-))))))
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    DARUMA: dík,super,starý dobrý tummo;)
    LALINA
    LALINA --- ---
    ECLECTICA: jiný názory potlacujeme? snad nééé...jak rikam, at si kazdej ma jaky se mu libej, ale tady ale nejsou nejak zapotrebi...tady se lidi bavej o necem, co je zajma, informujou se a spolupracujou..spolusdílej, víš?
    jak by se tibilo, kdybys byla v klubu o psech a bavila se tam s lidma o vsem moznym kolem pejsááánků...a ja tam vlitla a rikala, že čoklové jsou hnusny a vsude po meste jen kadej a tak dale....a vy byste se chteli dal bavit o tom, kterej salon na strihani pejsků je nejlepsi, jaky mate zkusenosti s vycvikem, krmeni a tak a ja vám do toho porád skakala se svým :čoklové jsou hnusny, dokonce ani žrát se nedaj, :-) ale..to uz vlastne rikal Ran

    nechci mluvit za For, ale myslim, ze tenhle klub nebyl myslenej jako arena, kde se lidi hadaji, jestli nu ejč jo nebo ne....
    LALINA
    LALINA --- ---
    ECLECTICA: moje milá.. uniklo ti, ze tenhle klub se NEJMENUJE "nu ejč ano ci ne?"

    co z toho vyplyva by sis odvodit mohla , ne?
    nekde tu mas klub "veda kontra paveda" , tak se jdi pretahovat tam, ne?
    vše v dobrém, ale pochop, ja sem nechodim proto, abych tady ztracela cas s lidma, který si myslej, že svet vzniknul jen tak aby se neco delo, sam od sebe...
    at si jsou, at si maji svuj nazor, o to nic, ale proc by meli bejt ausgerechnet tady v tom klubu ? k cemu a nac?
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    ECLECTICA:
    abys nedostala ban ty zlobivá holko
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    FORINTI: takze nedostanou ani moznost snest vlastni argumenty? Prekvapuje me, ze se tu ohanite svobodomyslnosti a pravem kazdeho jedince na vlastni pojeti pravdy, ale nazory, ktere se va nelibi, potlacujete. Inu pod svicnem...
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    Takže
    ID BURKHAR, CLAVEN, PATISLAV ....Read Only na týden!
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    ECLECTICA:
    naprosto souhlasím,občas mám akorát trochu egoisticky problém uznat napádání jako názor.je rozdíl mezi tím pokud někdo chce disutovat,vychází z určitého poznání a je otevřen,že jeho názory se mohou v průběhu diskuze zmenit a mezi tím,pokud někdo příjde přesvědčený o své pravdě a hledá záminku,jak ukázat že má navrch,diskuze se potom stává bojem a pokud na to přistoupí druhá strana a začne napad,eventuálně použije stejně trapný argumenty,tak se aud.může zavřít.hlavně v tom nevidím smysl,já bych asi nešel do klubu o BMW a nezačal tam všechny přesvědčovat,že jsou to na hovno auta,že mý je lepší,že vůbec nechápu,jak někdo může v BMW jezdit a at mě dají důkazy,že BMW jsou kvalitní auta a stojí za to se o nich bavit;)))
    MONKOK
    MONKOK --- ---
    FORINTI: ja myslim ze ten jejich vedecky podlozenej pohled je notoricky znamej, vsichni jsme prosli skolama, zname ty bludy. :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    tak ja se vratim, az to tu zase bude o necem zajimacím, pa.
    LALINA
    LALINA --- ---
    nekdo si plete ignoranci s netolerantnosti...ach....jak priznačné. .-))
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Podle mého názoru je křesťanství metlou lidstva. Hrozně mě pobavili 4 křesťané v létě na brigádě, když mi nutili svoje lži o jakémsi bohu, jenž stvořil tento svět. Ale důkazy (v tomhle souhlasím s postojem id PATISLAV)? Nic. Podobně, jako mě pobavilo id LALINA.
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    CLAVEN: Pokud budete vysvětlovat svůj pohled místo napadání našeho, tak vás upálím až zítra:-))))
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    RANGDROL: ja si myslim, ze takovy nazorovy stret je velmi prinosna zalezitost, nuti obe strany k tomu, aby si cizelovaly sva stanoviska :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam