• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    TEFE
    TEFE --- ---
    RANGDROL: :D udelame moc moc velkou vesnici a odriznem ji od sveta, budem zit z vlastnich zdroju a budeme nezavisli na civiliziaci!!! ale jako DSL musi bejt, bez toho se ani ta odriznuta komunita neobejde :D
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    TEFE:
    založ si politickou stranu,ikdyž možná nějáká tasektička by taky nebyla špatná-tam bys mohl spojit soc,náb.,a pol. v jedno a spolupracovat na něčem opravdu velikém;))))))
    POLMO
    POLMO --- ---
    LALINA: mi sme tiez taky ludia... (teraz myslim konretne nas) je to v skutku tazke zmenit princip zivota o ktorom si mislime ze je "realita", ked zijeme v tak realnej iluzii nasho fyzickeho sveta.
    TEFE
    TEFE --- ---
    LALINA: draha slecno, diky za pripomenuti mych manipulatorskych tendenci z minulosti ale asi te zklamu, mocny nastroj by mel podle me mit svou vlastni inteligenci obsazenou a rozvinutou v kazdem jedinci, nebylo by to lepsi a co se tyce efektivity na vysost "mocnejsi" kdyz pridame za plus svobodnou lidksou vuli, toleranci a vzneseny soucit..?
    LALINA
    LALINA --- ---
    ECLECTICA: inu, na blbou otázku nelze cekat nic jineho, nez blbou odpoved:-)))

    v obou smerech:-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    TEFE: takovy veci se tu uz davno dejou...
    jednu dobu mi od kamopsky chodily takovy navody na urcitou "meditaci" konkretne zamerenou... od Marka Pogacnika. ale jsou asi i jiny...
    hledas skupinu, kterou bys mohla pouzit jako mocny nastroj?
    přímost za přímost .-)))

    ostatne zadek netreba zvedat, ono to jde i od kompu..(ale neni to tak zdravé, jako les .-))
    TEFE
    TEFE --- ---
    FORINTI: pro zacatek mi postaci zjistit, jestli nekdo vubec ma zajem spolupracovat na necem vetsim, nez tlachanim na foru a obohacovanim sveho ega. kdyz rikam na necem vetsim mluvim tim o hybani realitou. o zmene v oblastech jako je sociologie, politika, nabozenstvi, vsechno mozny ale to roztrouseni jedinci sami nezvladnou tak bravurne jako sladena spolecnost vzajemne se podporujicich a duverujicich si lidi, kteri vsichni prispivaji svym dilem k realizaci zameru, jez prostupuje svety. ten ani nikdo nemusi tak moc dobre znat. staci si rict, tak kdyz je to tu takovy a takovy, proc to nezmenit? otaznik neni tecka. a je treba zvednout zadek od kompu a zacit se snazit od lesa.

    nic si nenamlouvam a vim, ze kdykoliv a kdokoliv me pozada o pomoc a spolupraci. tomu vyjdu pokud mozno vstrict.

    ted zrovna na to nejdu zrovna pomalu ale primost a uprimnost maji sve vyhody.
    LALINA
    LALINA --- ---
    POLMO: a presto tolik lidi vidi svuj vklad ke zmenam sveta ve vyvraceni názorů druhým lidem :-))
    POLMO
    POLMO --- ---
    "chceš-li měnit svět, změň sám sebe" to je velka pravda... tieto slova sa pisu v mnoho knihach...
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    na www.oprah.com se dá stáhnout 5 talkshow o 5 kapitolách knihy new earth od eckharta tolla,nebo se da kazde pondelí sledovat online
    LILY
    LILY --- ---
    ECLECTICA: Tak to jó. Nevěděla jsem, že je řeč o přáních. Mě se moc líbilo to, co na tvoji otázku odpověděl Rangdrol: chceš-li měnit svět, změň sám sebe. Taky se to tak snažím dělat.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    LILY: na to jsem odpovidala, stejne vagne, jako ostatni.
    o svych pranich atd. s cizimi lidmi mluvit nebudu.
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    ECLECTICA: ok,respektuji to
    LILY
    LILY --- ---
    ECLECTICA: Promiň, nechci být hnusná, ale...ptáš se ostatních, co dělají pro zlepšení světa a přitom sama nechceš prozradit, co děláš ty?
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    RANGDROL: nezlob se, ale ja tu chci diskutovat o NA a pohledech na ne, ne o svem soukromi. to sdilim se svymi blizkymi.
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    ECLECTICA: a to je?jestli to můžeš prozradit;)
    jinak tam byla ještě jedna otázka:))))
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    ECLECTICA:
    taky názor,sice sám autor oponuje povrchním argumentům filmu povrchními argumenty sebe,ale proč ne;))
    já jsem film viděl,a ikdyž je chvílemi povrchní a troufám si říct manipulativní,chvílemi je hodně vtipný a vybízí člověka minimálně k zamyšlení.A pokud má člověk alespoň trochu inteligenci,tak nekriticky všechno nepřijímá a může ho tento film naťuknot k hledání souvislostí a třeba i hlubších hypotéz,než které jsou ve filmu a k těm potom může hledat paraelu ve své životě.
    a co se týče náboru"sekty"(to nemyslm hanlivě;)tzv.ramthy-to už je úplně jiná kapitola
    LILY
    LILY --- ---
    Teda Boha a Buddhu mám taky, tímto se jim omlouvám.
    LILY
    LILY --- ---
    RANGDROL: Já se taky hlásím do klubu nadšenců, příznivců a obdivovatlů B. A. Brennan! Někdo má Boha, jiný Buddhu a já Barbru. Všechni začínají od "B". :))
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    ECLECTICA: moc hezké
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam