• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    ECLECTICA: ok,respektuji to
    LILY
    LILY --- ---
    ECLECTICA: Promiň, nechci být hnusná, ale...ptáš se ostatních, co dělají pro zlepšení světa a přitom sama nechceš prozradit, co děláš ty?
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    RANGDROL: nezlob se, ale ja tu chci diskutovat o NA a pohledech na ne, ne o svem soukromi. to sdilim se svymi blizkymi.
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    ECLECTICA: a to je?jestli to můžeš prozradit;)
    jinak tam byla ještě jedna otázka:))))
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    ECLECTICA:
    taky názor,sice sám autor oponuje povrchním argumentům filmu povrchními argumenty sebe,ale proč ne;))
    já jsem film viděl,a ikdyž je chvílemi povrchní a troufám si říct manipulativní,chvílemi je hodně vtipný a vybízí člověka minimálně k zamyšlení.A pokud má člověk alespoň trochu inteligenci,tak nekriticky všechno nepřijímá a může ho tento film naťuknot k hledání souvislostí a třeba i hlubších hypotéz,než které jsou ve filmu a k těm potom může hledat paraelu ve své životě.
    a co se týče náboru"sekty"(to nemyslm hanlivě;)tzv.ramthy-to už je úplně jiná kapitola
    LILY
    LILY --- ---
    Teda Boha a Buddhu mám taky, tímto se jim omlouvám.
    LILY
    LILY --- ---
    RANGDROL: Já se taky hlásím do klubu nadšenců, příznivců a obdivovatlů B. A. Brennan! Někdo má Boha, jiný Buddhu a já Barbru. Všechni začínají od "B". :))
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    ECLECTICA: moc hezké
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    RANGDROL: venuju se cinnostem, pro ktere mam predpoklady a ktere me bavi. :)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    FORINTI:
    Barbara Ann Brennan;))
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    ECLECTICA:
    tak třeba co děláš ty pro zlepšení světa?
    a nebo co ted momentálně v životě doopravdy chceš?
    ;))děkuji
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    A k čemu ty osobně bys chtěl dojít?
    TEFE
    TEFE --- ---
    FORINTI: o ni o me tak obecne o dalsich lidech...

    me sdeleni tomuto smeru proudu (a tim nemluvim k NA ale ke zde zucastnenym) je, ze by bylo dobre ujasnit si vztahy mezi sebou na hlubsi urovni, nez je zde praktitkovano a s tim spojeny i "cil" (tedy to, kam se chcem dohrabat a jak to realizovat)

    do ty doby to tu bude jak slupka na citronu, kousnu a ksicht se mi kyselosti porad nezkrivi nebo kousnu a poskodim si sklovinu, ne ja si chci pochutnat na zdrave davce vitaminu...

    takze, ma tu nekdo predstavu, proc tu koexistuje? ma tu nekdo zajem neco menit? ma tu nekdo zajem pro to neco udelat, prekonat? :)
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    Vysvětloval už někdo spojený s NA rozpínání vesmíru? Eckhart? nebo tak?
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    RANGDROL: tak, sem s otazkami :)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    ECLECTICA:
    za mě osobně mohu říct-si vítána.
    akorát je problém v té diskuzi trosičku.ty se mě zeptáš-já odpovím,já se tě zeptám,ty neodpovíš.....
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    TEFE: To bylo o Eclectice?
    TEFE
    TEFE --- ---
    vadi ji vase nesynchronizovanost. krystal je jemna zalezitost. reflexe: ano, vnitrni vize: ano ale take jisty obranny mechanismus jez se neda chapat ve vyznamu slova, jak byla vyrcena...je to velmi zvlastni zalezitost.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    RANGDROL: nemusis se omlouvat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam