• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    LALINA
    LALINA --- ---
    RANGDROL:
    přínos pro co? pro vlastní ego?
    to ano:-)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    FORINTI: vzdyt prece prinos je v te konfrontaci ne :)))))))))
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    LALINA: Jaj to přesně vystihuje můj pocit, když jsem kouknula na odkaz od Eclectiky na recenzi What the Bleep. Více méně jsem si přečetla nadpis kus jednoho odstave a pak už to pro mě nemělo cenu.
    Přínos ??? pro mě akorát negace...
    LALINA
    LALINA --- ---
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    TEFE:Čoveče ty jsi nadšenec:-) Hýbat realitou, měnit svět politiku a všechno. Hmmm, a jak bys to chtěl konkrétně provést by mně zajímalo po tom zvednutí se od stolu, GANDŽOVOU KOMUNITKU už jsme zamítli:-))) ,takže jak....pane ha?
    Já svojí vizi mám, teď mě zajímá ta tvoje.
    POLMO
    POLMO --- ---
    FORINTI: suhlasim
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    POLMO::-))) Mńo nevím
    Možná snad: Pravdu je třeba rozšiřovat mezi těmi, kteří po tom touží...tedy po tvé tvé zrovínka:-) Jinak si tím sám sobě spíše škodíš, že.
    Prostě ti kteří tě o tvůj názor požádají nechť ho dostanou....
    POLMO
    POLMO --- ---
    LALINA: ved tim ze budes podla "nej" zit ju budes hlasat... ide to ruka v ruke...ono si to sice napisala v tom predchadzajucom prispevku :) a moj dodatok v spetnom pohlade straca trosku zmysel.
    LALINA
    LALINA --- ---
    POLMO: ok, no tak ji rozsiruj (ale nevim jak, kdyz se ani vyslovit neda)...
    me postaci co nejvic podle ni zit...ja zadny hlasatelsky ambice nemám .-)
    POLMO
    POLMO --- ---
    LALINA: heh, hovoris mi z duse... a tak sa mi zdalo, ze mi nerozumies :) mam z toho prijemni pocit... ale jedno by som chcel este dodat a to ze "pravdu" treba ohlasovat a rozsirovat, co sa vlastne deje, co ma taktiez tesi...
    LALINA
    LALINA --- ---
    ale ja pro samy blbosti zapominam podstatne .-) kdyz uz jsem sem dala neznámého Svobodu, dám sem i známého Němečka, at neni smuten :-)

    http://www.inicia.cz/ranka/knihy/nemecek.htm
    LALINA
    LALINA --- ---
    POLMO: povedzme áno ..... na jistem levelu ano...ale ja mluvim o obycejnem vezdejsim přízemním levelu.

    az se pravde problizis, (nebo vzdálíš, co ja vím, jak to mas ) uvidis, ze i na pozemnim levelu ma kazdej tvor nezadatelny právo na vlastní nazor, i kdyby byl z tveho individuálního pohledu dokonale zcestnej....
    poznas, ze neni proc se dohadovat o "pravdách" a uz ti nezbyde nic jinyho, nez lidi brát jak jsou a mit je rad. I ty, který to maj úúplne jinak, nez ty.
    To neznamena, ze se clovek nemuze svobodne vyjadrovat a ze nema svobodu názory druhých neprijmout.


    ale ted si tak rikam, co je na vyvraceni nazoru druhejm lidem tak spatnyho, ? mozna je do docela zabavnej sport, co? Uz jsem to nejakou dobu nedelala, ale nekdy to zase muzu zkusit...ale šetrne, nekdy je to dost bolí .-)
    POLMO
    POLMO --- ---
    LALINA: mozes inak a ty to vies... ze by som to nenapisal dost jasne? hmm aj to je mozne...
    Je mozne ze by som si to vylozil nejak inak. Od zakladnej "pravdy" som este dost vzdialeny... to je fakt.

    Lalina:"jakože skrze zavražděné lidi prožívám to zavraždění nebo jak?
    a trebas skrze tebe nebo jiné (radsi nebudu jmenovat) zase zažívám to vyvracení názorů? hm, zajimava hypoteza...presto me nejak porad unika, co to řešíme...."

    Povedzme ze vsetci sme jeden a jeden su vsetci...
    LALINA
    LALINA --- ---
    TEFE: mám jednu velikou nectnost a hřích , ke kterýmu se priznavam dobrovolne: lidi, co říkají "lidičkové" me zcela iracionalne a bytostně odpuzujou.
    Nevím, co s tím a nemuzu se toho zbavit .-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    TVX: asi jo, na prvni zbeznej pohled fakt prijatelny..
    ale ja mam jenom balkon/loggii a budu se tam pokouset vypestovat papricky jalapenos... a na to se mi nechce vynakládat tolik penez..
    ovsem kdo je nadsenej, ma pozemek a nevi jak do toho, pro toho jsou ty prachy dobre vynalozeny teda... aspon tusím...

    jnak znamej ma permastatek u JinHradce.... obcas me od neho chodej pozvanky... bydlí se tam, pracuje a ochytřuje se tak nejak zaroven a taky to musi bejt hodne obohacujici..
    TEFE
    TEFE --- ---
    POLMO: pravdu mas pane!

    abych pravdu rekl, ani mi neslo o to zlanarit lidi na svoje presvedceni a na buhvicojeste ale abych spis objevil nove kontakty pro spolupraci na necem "x" kdyz si lidickove navzajem vypomahaj jde to lip :)
    TVX
    TVX --- ---
    LALINA: Svobodovi jsou fakt prima lidi kteri si uz svuj ukol nasli a je to na nich videt. I pokud vlastnite treba jenom zahradu ci balkon nebo planujete novy eko-bydleni, ci chcete jenom pochopit prirodni kolobehy a principy tak ten jejich ekozahradni seminar vrele doporucuju.
    LALINA
    LALINA --- ---
    POLMO:
    beru, je to tvuj nazor a jak jsi uveril, tak to máš. Podle tebe lidem vyvracim nazory, protože proste jinak ani nemuzu (ach ta blba karma :-))))
    OK. ja to rozchodím .-)))

    ja to mam jinak, ale nebudu ti to rikat, protoze by sis to zase vylozil jako ze ti neco vyvracim nebo vnucuju....

    cili usetrim energii a jdu na kute, krásnou dobrou noc všem a sladké sny těm, kdo mají rádi sladké .-))
    POLMO
    POLMO --- ---
    Pokial nebudeme schopni si uvedomit ze niektore veci v hlbke svojho ja robime, nebudeme schopni tie veci nerobit... neje to myslene na momentalnu temu, ale na celok...
    Ok, este jednoduchsie... nechcem povedat ze to robis tiez, ale ze to robime tiez. Ako som povedal, ak by to tvoje najvnutornejsi ja "nerobilo" nikdy by si nepoukazovala na to ze to robi niekto iny...
    Nikde som slovo boh nespomenul a predsa je tu :) ...kazdy tomu vravi inak a pritom myslia na to iste... nieje to uzasne :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    POLMO: jakože skrze zavražděné lidi prožívám to zavraždění nebo jak?
    a trebas skrze tebe nebo jiné (radsi nebudu jmenovat) zase zažívám to vyvracení názorů? hm, zajimava hypoteza...presto me nejak porad unika, co to řešíme....

    ja jsem napsala, ze nektery lidi chteji menit svet tim, ze ostatnim vyvraceji jejich nazory
    tys asi chtel proste rict, ze to delam taky, kdyz si ten termin vubec beru do huby...
    je to tak, nebo jsem zase mimo misu ?
    na me se musi opravdu jednoduse :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam