• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    TEFE
    TEFE --- ---
    FORINTI: mno jakou mas ty vizi to netusim, i kdyz je mozny ze se tu uz nekde objevila ale na(ne)stesti nemam cas to vsechno cist. moje vize je flexibilni, dalo by se rict ze neurcita ale ja jsem tu kvuli lidem, pozvedavat je, podporovat a spojovat, harmoznizovat a ukazovat jim jejich talenty a nedostatky aby se s tim vyporadali. Tot ma role. Nejsem politik anebo vynikajici v nejakem jinem povolani. Od toho jsou tu jini ja je mam podporit svym dilkem do celku. Zesiluji vize a dodavam jim jasnost a silu smerem k podobe "domova".
    LILY
    LILY --- ---
    POLMO: A ta pneumatika na tvé ikonce má jakou barvu? :) Můj subjektivní dojem je, že je šedá, ale mililinko lajzlá fialovou. Další návrhy?
    POLMO
    POLMO --- ---
    FORINTI: Co ak ano, ak niekto vidi pomaranc "oranzovy" a ten druhy mu povie ze ho vidi "fialovy" je mozne ze ten co videl pomaranc oranzovo zacne rozmyslat nad tym ci to tak v skutocnosti je... tak isto je mozne ze ten co ho videl ako fialovy zacne rozmyslat ci to vidi sprane a zacnu na ten pomaranc pozerat z upne ineho aspektu a v prave vtedy mozno uvidia jeho pravu "farbu"... (vsetko to je len simbolika)... a to je prave to, bez ANO neni NIE a bez NIE neni ANO jak jasne ukazuju nase prispevky...
    LALINA
    LALINA --- ---
    FORINTI: jo to chypu..historie je trochu problem... je to dobry pro lidi, co se dívají za sebe a zijou minulostí...
    tím nemyslím mít nejakej obecnej prehled, ale vylozene se tomu profesne venovat...
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    RANGDROL: Neznám nic lepšího a zábavnějšího k počtení než pár set stran o anglické syntaxi. Má denní mantra:-)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    FORINTI:
    alespon si muzes otestovat sve manifestacni a magneticke schopnosti;)
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    LALINA: Anglistika je super, ta mě baví a je to můj óooobrovský koníček (no dobře Syntax není můj koníček, ale vy snáte někoho normálního kdo považuje anglickou syntax za své hobby? Já ne)
    Ale Historie...je trochu problém
    LALINA
    LALINA --- ---
    FORINTI: jo, to se stava... a bude to asi pokracovat...
    pokud se pamatuju, ty studujes anglisitku a chces ucit? v cem by zrovna tohle mohlo postradat smysl?
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    RANGDROL: Poslední dobou mě docela dobře uzemňuje blížící se souborná zkouška:-) Je zajímavé sledovat šířící se paniku mezi spolužáky. Dnes se mě spolužačka snažila přesvědčit, že je všechno v cajku, jelikož jsme ze všeho toho co po nás teď budou chtít už dělali zkoušku. Takže POHODA JAZZ někde v hlavě to je.
    No tak jsem se velice snažila přesvědčit sama sebe, že to tam je. Ale pro jistotu jsem radši nekoukala na obsah toho co jsme všechno od prváku probírali.
    Zatím je má představa toho, že to tam je PEVNÁ A NEOTŘESITELNÁ :-))))))
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    RANGDROL: trošku špatně napsané, ten konec vyznívá tak, že nevidím v ničem smysl. Chtěla jsem říct, že nevidím smysl v jistých aspektech toho co studuji.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RANGDROL: Trošičku, jo ;)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    FORINTI: to se chce trosicku uzemnit;))
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    RANGDROL: no fakt, je to asi tak 14 dní:-))) čerstvé. Prostě jsou určité věci, na které jsme změnila názor a teď mám potíž vidět v něčem smysl...
    LALINA
    LALINA --- ---
    FORINTI: jojo..ono se to casem vstreba...
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    FORINTI: ????
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    Mám problém díky této naší debatě normálně začínám ztrácet zájem o svůj druhý obor. Takže teď nevím co s tím, asi to budu muset nechat trochu usadit....
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    LALINA: aaaaaaaaaaa aha konišuááááááááá
    LALINA
    LALINA --- ---
    RANGDROL: ja jsem ty zázvorky zaznamenala:-))
    a moje otazka po egu nebyla zamířena na tebe, ackoli si myslim, ze se taky rád konfrontujes... ze sportu .-)))
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    LALINA: prinos pro eklectiku z konfrontace-to byl vtip;)
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    MONKOK: Speciálně tenhle, objevil jsi diamant, tak si ho pořádně prohlédni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam