• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    MLIBREVIRGEA
    MLIBREVIRGEA --- ---
    RANGDROL: neasi :D:D:D takze pak kdo prudi, za to, ze sem nepatri to a to, tak teda nevim nevim, zda opravdu veri v new age.. viz nize.. ehm.. :)))
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    RANGDROL: prave na to jsem chtel poukazat... mno a tudiz kde mame ty lidsky hranice...nemyslim ted kde kdo ma hranice, ale kde jsou ty lidsky???
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    SHKRK: hranice delaji lidi;)))))
    a new age sam o sobe je tak sirokej pojem,ze se do toho da nacpat upne cokoliv a kazdej si podtim predstavi uplne neco jinýho
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    toz by me zajimalo odkdy si new age dela hranice odkud kam saha...
    MLIBREVIRGEA
    MLIBREVIRGEA --- ---
    a buh nepatri do new age?
    MONKOK
    MONKOK --- ---
    MORPHLER: ne to neni. kartarky existovali spousty let pred tim nez new age vzniklo.
    KAILASH: rozsiruj sobe, trapny provokace tady nikoho nezajimaj, realisto.
    KAILASH
    KAILASH --- ---
    FORINTI: To je zivot...ja jen rozsiruji obzory o informace a nemam problem obcas snaset i realitu ktera neni prekryta ruzovouckymi brylemi.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    FORINTI: ale kartare je new age neasi.. a navic jekartarka slunickova, praskla ji ze chce odstranit manzela... :)
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    MORPHLER: Ne to není New Age, to je Kailash:-)
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    MONKOK: proc? i to je new age... :)
    MONKOK
    MONKOK --- ---
    smaz se, prosim te.
    KAILASH
    KAILASH --- ---
    NEW AGE and MAGIC CARDS

    O likvidaci svého partnera, se kterým se často hádala kvůli penězům nebo výchově dětí, se Puškášová došla poradit za místní kartářkou Sarah Žirovnickou.
    „Sarah věštila ze sedliny a řekla mi, že všichni chlapi jsou ksindl. Ale ona prý zná člověka, co přiletí, udělá a odletí a zbaví mě tak problémů,“ vykládala před soudem Puškášová s tím, že ke konci října 2007 přinesla ke kartářce fotky svého muže a podepsala směnku na půl miliónu korun, což jí mělo zaručit, že její manžel bude odstraněn.

    http://www.novinky.cz/clanek/141673-smenku-na-manzelovu-vrazdu-stvrdila-zena-vlastni-krvi.html
    MLIBREVIRGEA
    MLIBREVIRGEA --- ---
    TEFE: ty ses muj polobuh :D trictvrte.. chichi.. .D vsak vis jak ;D

    POLMO: zajimave, to ja vidim treba, ze jsi pomeranc a ty vidis ze ja jsem.... a tam kde se setkame bude bod pochopeni a nebo nepochopeni, ale kazdopadne nam to rozsiri obzory o novy poznani, formovani vnimani a pohledu atd. a tak to je i s fialovym POmerancem... ..LMO

    ehm.. imho, kdyz nekdo "ma" budhu nepotrebuje boha :)))

    a co bohyne kocek? jeji jmeno se mi libi :)

    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    :D :D :D
    MONKOK
    MONKOK --- ---
    http://youtube.com/watch?v=ncscQ6z2ylQ&feature=related
    The Fifth Dimension - Aquarius/Let the Sunshine In
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    RUSTIKANN_KARA: na to ze ma napsany dr. tak asi nevi, k cemu je poznamkovej aparat.... I burn it down....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam