• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    RITZ
    RITZ --- ---
    právěžesTebou nic...protože jsi nepochopil kdy byla diskuze ukončena a už vůbec ne její význam tak se tak nezlob:D
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    RITZ: jake diskuzi jeste? co me nezajima zese? kdyz uz jsi tu narazku konecne pochopila... ty se chces nejak dale bavit o znalostech ucitelu ci co?

    cele to s tebou byla jen odbocka po mem povzdechu ze pojem new age dneska stale spousta lidi ani nesysela. myslim ze k tomu bylo vyrceno dost a nevim co je na tom jeste k diskuzi...

    RITZ
    RITZ --- ---
    btw. tedy nemá smysl se snažit o diskuzi, když Tě nezajímá...
    RITZ
    RITZ --- ---
    jj tak sorry, že jsem nepochopila Tvojí narážku úplně bokem:))...to je jen pro zasvěcený:D a to Já fakt nejsem...
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    RITZ: koukam ze to stale nechapes, docela me tim uz bavis. jasne ze ses nebavila o steampunku. tvuj post- jeho obor je ceska lit, muj post- cesky steampunk snad ani neni, nevyjadreny zaver ktery jsem doufal ze snad je zrejmy- pan je vicemene omluven .)
    RITZ
    RITZ --- ---
    Já se totiž nebavila o žádným steampunku ve zprávě ze dne 24.11.:D
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    RITZ: wtf? ... ale jinak si klidne enduj :)
    ale to vis ze to po tobe ctu, mozna bys mohla i ty :)
    "jeho specializace je konrétně česká literatura" X "sem se neba o českým" nebavila? opravdu? tak to jsem si asi vymyslel...
    RITZ
    RITZ --- ---
    sem se neba o českým;))mně přijde, že moc nečteš co píšu...ende
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    RITZ: tak cesky steampuk zadny taky neznam .)
    RITZ
    RITZ --- ---
    myslela jsem tím, že jeho specializace je konrétně česká literatura, ale to je jedno..
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    FORINTI: "Lidé se vesměs orientují v tom, co je zajímá." souhlasim.. a dusledek je, ze ucitele literatury asi literatura moc nezjima...

    RITZ: "( navíc tohle konkrétně, co tu rozebíráme není jeho obor)" literatura neni obor ucitele literatury...?

    no asi bych chtel od kantoru moc .)
    RITZ
    RITZ --- ---
    on je prostě zvláštní; ( navíc tohle konkrétně, co tu rozebíráme není jeho obor), ale rozhodně dost vzdělanej, ví moc dobře o čem je řeč - obsahově, jen prostě neznal tyhle pojmy, konkrétně ty 2 slůvka...to je ten kontrast
    - navíc steampunk je dost specifický slůvko.. a cyberpunk,steampunk jsou, řekla bych podsměry ... nepatří do zákl. rozlišení lit. žánrů, směru... a už vůbec bych do toho netahala renesanci či realismus :D ... co se týká historie a vůbec, to nedá srovnávat - to jsou moderní pojmy - newage,steampunk,...aj. , toť můj názor...
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    Takže já bych ty znalosti spoluobčanů zas tak nepřeceňovala.Lidé se vesměs orientují v tom, co je zajímá.
    Když byste udělali průzkum kolik lidí v ČR se vůbec zajímá o nějaký duchovní směr, byli byste asi dost překvapeni.
    Řekla bych, že vám NYX trochu zkresluje pohled:-)
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    :-) No tak co je to cyberpunk vím, ....už dlouho:-)
    Steampunk? ....to slyším poprvé v životě
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    RITZ: sorry ale prijde mi to asi tak stejne jako kdyby nebyl schopen rozlisit fantazy od sci-fi.. vlastne hur.. jako by neznal renesanci ci realismus ... steampunk je cely esteticky/literarni/umelecky smer.
    chapu ze lidi nemusi vedet vsechno ale aby ucitel neznal cely jeden styl ve svem oboru, to mi jako prestudovanost neprijde.. spise naopak- jako nedostudovanost...
    RITZ
    RITZ --- ---
    MORPHLER : to právě vůbec, jen je trochu z jinýho světa jak je přestudovanej:))...
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    RITZ: kdo neumi, uci...
    RITZ
    RITZ --- ---
    je to tak... můj učitel na literaturu ( je mu okolo30) zase neví co je to cyperpunk-steampunk- tedy tyto termíny jinak ví samo o co jde...
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    SHI: asi jo no, ach jo.
    SHI
    SHI --- ---
    MORPHLER: ja to chapu. vseobecne je stale velice malo rozsirena terminologie duchovnich ved.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam