• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEPASOHÁDACí HRA – gůgluj, mysli, hádej aneb OTEC FURA vs. COLOMBO
    MDFK
    MDFK --- ---
    nápověda 1: lehčí to budou mít ti, co si rádi hrají
    MDFK
    MDFK --- ---
    tak zkusíme zlehka:

    1.200,-

    2.400,-

    2.800,-

    4.400,-

    5.600,-

    k nezaplacení

    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    Tak uz ma ta madrfakr svuj komp zpatky? :) Ja bych udeloval tresty za naktivitu :)
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    Mhmm, tak tedy rozreseni.

    Hint "Na velikosti zalezi" slouzil k tomu, ze jste si meli obrazky seradit od nejvetsiho po nejmensi a pak ho resit jako jakousi rovnici"

    Nejvetsi obrazek s optickym klamem je prvni slovo ze dvou a vyjadruje "nekonecno"

    Zbytek obrazku da po serazeni zhruba toto.

    Britains got talent plus (okno) window minus (to jsou ty kepasovy pičky :D) britska vlajka (volne to britains) minus Windows NT - gott (prenesene got) = tale

    tale se prelozi jako pribeh, takze vysledek je Nekonečný příbeh. Samozrejme vim, ze se to v originale jmenuje Neverending story, ale nechtel jsem to delat zas moc jednoduche :P Priste budu :o)

    A ted se chopte kamenu a vrhejte, neb jsem to asi nevymyslel zrovna nejlip, ale omlouva mne, ze tu teprve zacinam!
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    MDFK: Vylozit si to musis po svem, ale jako film to mysleno nebylo, tim vas mast nebudu :o)
    MDFK
    MDFK --- ---
    LOBOTECH: no nevim, buď je to doslova nebo to je taky film..
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    MDFK: A pritom by to melo nejvic napovedet :P
    MDFK
    MDFK --- ---
    LOBOTECH: to mě zmátlo
    SOPHINKA
    SOPHINKA --- ---
    ???
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    Tak nejak se to tu nehybe, takze dam dalsi hint k samotnemu zadání :o)

    4. Na velikosti záleží
    GREGI
    GREGI --- ---
    hmmmm.....
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    Tak jsem se rozhodl, ze Vám dám pár hintů, aby se to tak nebrzdilo :o)
    1. Hádá se dvouslovný název filmu
    2. Z obrázků nevyjde rovnou přesný název filmu, je třeba trochu intuice a asociací
    3. Někomu by se hádanka mohla zdát vícejazyčná, ale nerad bych tímto tvrzením zároveň mátl, záleží na tom, jak kdo uvažuje


    Kdyby to nestačilo, tak zítra přidám další hint.
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    Mam tam jednu blbost, aby se to dalo lustit. V obrazku s Microsoft Windows NT nema byt slovo Microsoft. Delel jsem nekolik verzi a zapomel jsem to z toho obrazku vymazat. Tohle se da brat i jako hint :o) Omluvte nedostatky zadavatele zacatecnika.
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    Mozna by nebylo spatny, kdyby sem dycky napsali ti co hadaj, abych vedel, jestli se trapi jeden clovek nebo vic a kdyby vic, mohl bych rychleji davat hinty :o)
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    Tak tady jedno zadaní. Nic víc vám k tomu neřeknu, pač je to trapně jednoduchy :P



    KEPASO
    KEPASO --- ---
    MDFK: ten klub se nikdy nemohl rozjet, protože prostě nějaká slabá duše tehdy neunesla, že jsem nacpal reklamu do spřízněných klubů. uznávám, že to byl nějakým způsobem spam. týkalo se to ale herních klubů (spřízněných jestě jednou podotýkám, tedy asi 7mi). nějak jsem nepochopil tu xenofobii vůči tady tomu dobrému úmyslu přinést něco nového. ale jako nováček jsem si prostě dovolil hnout krkem na špalku kata – hlava byla sťata. měsíční absolutní ban toho byl důkazem. o co příjemnější bylo nařknutí z nějakého mého hrubého a vulgárního chování – směšné.

    konec vylévání srdíčka, přepínám.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    MDFK
    MDFK --- ---
    MDFK: rozluštění je ZLATOHLÁVEK
    1. Zlato
    2. Hlávka zelí
    3. Krov Ka

    zvítězil JAACOB, který bohužel nechce zadávat, druhý se ozval KEPASO, který taky nechce zadávat
    zadání nám dluží MIZUKI :) a nebo se ujměte kdokoliv jiný.
    MDFK
    MDFK --- ---
    mizuki zaspal, tak něco na zahřátí

    1.
    Aurum

    2.


    3.
    Nosná konstrukce střechy;

    KEPASO
    KEPASO --- ---
    fuj hrubka: samozřejmě *zúčastnili
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam