• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    Mám to samé, kdyby měl někdo zájem. Praha 4 Pankrác ;)
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    PETGRIDUS: diky :)
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    v diskuzi daruji prenecham vymenim daruje id soukyho bednu takovych tech molitanovych (? je tam foto) kousku,v jakych se fretky dokonale vyblbnou.ja to mam z ruky,tak to nekdo zkuste.na mobilu mi to nejde sdilet...
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Pardon, že takhle, ale z nyxácky aplikace neumim dát repost=/

    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Zdravím, neměl byste někdo zájem? =) nebo o někom nevíte? Díky

    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    NEPHILIM: Ahoj, pokud do ty doby neprodam klec, jakoze se mi to nejak nedari, tak ti ji muzu pohlidat, akorat nejak na konci listopadu nebudu par dni v Praze, ale myslim, ze spolubydlici by se o ni postarali (starali se mi o moje, kdyz jsem byla fuc)
    NEPHILIM
    NEPHILIM --- ---
    Je tu nějaká dobrá duše Praha/okolí, která by mi pohlídala samičku fretky? Tři týdny v listopadu...
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    NA_PYCZU: tak to tam mám hodit za tebe? :)
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    GRACIIJKA: To jseš hodná, ale já nemám facebook=/
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    NA_PYCZU: hoď to na FB do fretčích skupin..tam se po ní jen zapráší ;)
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Klec Savic / Praha-Vysočany / 5000 CZK ] Prodávám klec, kdybyste někdo měl zájem...
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    NA_PYCZU: takže si to dovedeš živě představit :) navíc byl hluchej...takže se mě neustále lekal, ječel, syčel a nebyl vůbec socializovanej....bych "chovatele" co produkujou a posílají do světa takovýhle mláďata fakt střílela.....
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    GRACIIJKA: =D =D jo jo, ten mrdník si všichni pamatujem, u Princezny jsem se bála, že už to tak zůstane a byli jsme úplně zoufalí=D teď už se tomu směju=)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    NA_PYCZU: Jj ten vyvalenej pupek praktikoval až do konce. Mám pocit, že jsem to utla právě včas, kdy mu ještě nestačilo být úplně zle. Což jsem ráda.
    Burák je přes inzerát. Paní z Prahy ho dávala pryč. Já zvažovala jestli mládě nebo starší fretku a jsem ráda, že dopadl Burák. Teď jsem tu měla v rámci útulku mládě a už na ně nemám nervy. Takovej mrdník, co dokázal během chvíle udělat....to prostě nešlo :))))
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    GRACIIJKA: Jeeeej, taková škoda, pořád mám před očima, jak je bezelstně vyvalenej na těch zádech=) je to těžký s nima, no...a okdkud máš Buráka?
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    NA_PYCZU: Markuse bych podrbala strašně ráda...ale musela jsem ho nechat cca před měsícem a půl utratit. Měl nádor. V únoru jsem si adoptovala Buráka...tak mi teď dělá společnost už jen on. Devět let je krásnej věk...zvlášť, když teď člověk všude čte jak fretky umírají už třeba i ve třech letech......
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    GRACIIJKA: Ona už si to taky zasloužila bylo jí krásných 9 let a snad se s náma měla i dobře, každopádně děkuji za hlídání a vydrbej za mě Markuse=)
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Nepotřebuje někdo pro svoje freťule léky? Mám celé balení Prednisonu 5, skoro celý Vetmedine 1,25 mg, několik plat Furon 40mg a několik platýček Enap 2,5 mg.... Praha Vysočany, Holešovice

    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    NA_PYCZU: to mě moc mrzí :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam