• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Klec Savic / Praha-Vysočany / 5000 CZK ] Prodávám klec, kdybyste někdo měl zájem...
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    NA_PYCZU: takže si to dovedeš živě představit :) navíc byl hluchej...takže se mě neustále lekal, ječel, syčel a nebyl vůbec socializovanej....bych "chovatele" co produkujou a posílají do světa takovýhle mláďata fakt střílela.....
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    GRACIIJKA: =D =D jo jo, ten mrdník si všichni pamatujem, u Princezny jsem se bála, že už to tak zůstane a byli jsme úplně zoufalí=D teď už se tomu směju=)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    NA_PYCZU: Jj ten vyvalenej pupek praktikoval až do konce. Mám pocit, že jsem to utla právě včas, kdy mu ještě nestačilo být úplně zle. Což jsem ráda.
    Burák je přes inzerát. Paní z Prahy ho dávala pryč. Já zvažovala jestli mládě nebo starší fretku a jsem ráda, že dopadl Burák. Teď jsem tu měla v rámci útulku mládě a už na ně nemám nervy. Takovej mrdník, co dokázal během chvíle udělat....to prostě nešlo :))))
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    GRACIIJKA: Jeeeej, taková škoda, pořád mám před očima, jak je bezelstně vyvalenej na těch zádech=) je to těžký s nima, no...a okdkud máš Buráka?
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    NA_PYCZU: Markuse bych podrbala strašně ráda...ale musela jsem ho nechat cca před měsícem a půl utratit. Měl nádor. V únoru jsem si adoptovala Buráka...tak mi teď dělá společnost už jen on. Devět let je krásnej věk...zvlášť, když teď člověk všude čte jak fretky umírají už třeba i ve třech letech......
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    GRACIIJKA: Ona už si to taky zasloužila bylo jí krásných 9 let a snad se s náma měla i dobře, každopádně děkuji za hlídání a vydrbej za mě Markuse=)
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Nepotřebuje někdo pro svoje freťule léky? Mám celé balení Prednisonu 5, skoro celý Vetmedine 1,25 mg, několik plat Furon 40mg a několik platýček Enap 2,5 mg.... Praha Vysočany, Holešovice

    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    NA_PYCZU: to mě moc mrzí :(
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Už jsou zase někde spolu... Moulíček (červen) a Princeznička (dneska)

    TYPEK
    TYPEK --- ---
    RIP (25.7.2016)

    TYPEK
    TYPEK --- ---
    Tak Mistr má v 5.letech nádor, snad půjde operovat :-(
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    GRACIIJKA: No...taky me to desne mrzi, ale Koblizek uz toho ma fakt dost a snad si zivot uzil, on uz posledni dobou zije jenom jidlem, zadny drbani, zadny emoce, jenom zradlo a spanek, i o svyho gumovyho kacera se prestal starat a Princeznicku uz uplne ignoruje, ale smrt je proste prirozena, jenom bych rada, aby Princezna pochopila, co se s nim stalo a mela sanci se s nim rozloucit, pac ze svy zkusenosti vim, ze rozlouceni a pochopeni je treba, ona ho ma rada a doted mu meje ouska, i kdyz Moulickovi je to uplne sumak, ale pro ni je to proste zivotni partak=/
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    NA_PYCZU: předem mě to moc mrzí....mám těch úmrtí za sebou už poměrně dost a nikdy jsem to takhle neřešila. Prostě jsem jela na vete jen s ním. Tím, že jsem jich měla dost žádné problémy nebyly. Předloni jsem měla už jen Speedyho a Markuse. Když Speedy odešel nepřišlo mi, že by se Markus nějak trápil nebo ho hledal. Ani s jídlem neměl problém. Je těžký ti říct, jak se bude chovat...každý zvíře je jiný a vyrovnává se s tím po svém. Já už fretek měla dost a nikdy jsem problém po odchodu řešit nemusela....
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Ahoj, potrebuju nutne poradit, bohuzel nas Moulicek je na tom nejak bidne a asi ho budem muset nechat tenhle tyden uspat=/ prece jenom nam rikali, ze mel umrit uz loni v letena a tak jsem rada, ze s nama vydrzel az doted, ale potrebuju poradit, nevim, co s Princeznou, mame ji vzit sebou na veterinu a ukazat ji, ze Moulicek proste umrel a uz nebude, nebo je lepsi ji nechat doma a Moulicka ji proste vzit??? Oboji je podle me dost stresujici, ale me prijde lepsi vzit ji sebou na veterinu a ukazat ji, co se stalo, nez aby porad cekala, ze se Moulicek vrati, nechci, aby se mi Princezna utrapila (vite jak...jsou na sebe zvykli, ale Moulicek uz je tak nemocnej, ze si dlouhou jede jenom na sebe a na svoje jidlo, zadny zajmy, zadny emoce) a ja proste nechci, aby mi Princezna umrela na stezk, ma s tim nekdo tady nejaky zkusenosti??? Jakoukoliv radu ci zkusenost uvitam, diky
    BCTPEJHON
    BCTPEJHON --- ---
    Bonnie a Connie zdraví všechny
    bc
    image host



    c
    upload image online



    b
    image hosting 30 mb

    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    NA_PYCZU: Markus začal včera přesrsťovat, tak vypadá jak špinavá bloncka :) ťuky ťuk se drží. Ale přijde mi, že se mu začíná dělat šedý zákal :/ njn dědoušek.
    Jinak s břichem jsme byli na podzim na vete a byl to naštěstí jen špek na zimu :)
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    GRACIIJKA: jee díky...to mě těší=) Moulíček je na tom se zdravím čím dál hůř, ale pořád dlabe a běhá... bohužel jak má vodu na plicích, tak celý noci "prokašle" a pokaždý, když přijdu domu, tak hned kontroluju, jestli ještě žije=/ ale snad se mnou a s Magii jeětě nějakej čas zůstane=) a co Markus? nedávno jsem viděla fotku úplně mega vyvalený spící fretky, tak jsem si na něj hned vzpomněla a dostala záchvat smíchu, on je tak roztomilej, ještě s tím kratším, chtěla jsem napsat ocáskem, ale on je celej takovej roztomile zkrácenej=)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    NA_PYCZU: Dědula...moc ráda na ně vzpomínám :) byli oba zlatí! :)
    TYPEK
    TYPEK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam