• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    VLADUSKA: jj, já ho chci nejdřív nechat si vrznout a pak vykastrovat.. ale tak každý zvířátko je na ňuchání.. jen fretkám to trvá trochu dýl, než pochopí, že se jim to vlastně líbí:D
    VLADUSKA
    VLADUSKA --- ---
    Po roce se kastrujou viď? Já bych právě ráda nějak zviřátko na pomazlení, poňuchání a tak...
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    VLADUSKA: no, ten můj se teda se mnou moc nemazlí.. on spíš někde něco prozkoumává, demoluje, krade a tak.. ale co znám ostatní fretky, tak ty jsou mazlivý.. já doufám, že až ho nechám vykastrovat, že se uklidní
    VLADUSKA
    VLADUSKA --- ---
    VERCA_ZABA: dneska je parádně, to je fakt. Hele, a jsou mazlivky fretky?
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    VLADUSKA: jj, když bylo léto a nebyly úplně pařáky tak byl venku každej den.. docela uvažuju, že ho vemu i dneska.. sluníčko svítí a dyžtak se schová do mikiny..
    VLADUSKA
    VLADUSKA --- ---
    VERCA_ZABA: A občas ji bereš na prochajdu?
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    pro mě ani moc ne.. sice pes je třeba poslušnější a chápavější, ale zase s fretkou nemusíš denně lítat pět hodin po louce..
    VLADUSKA
    VLADUSKA --- ---
    A takhle celkově když se to vezme, je fretka náročný zviřátko?
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    heh, zapamatuj:)
    VLADUSKA
    VLADUSKA --- ---
    VERCA_ZABA: :D Tohle si zapamatuju :o)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    no, ale tak nemusíš ji dávat jenom rodičům.. dyt všude je lidí, kteří by ochotně pohlídali.. fretkaři si musí pomáhat:D
    VLADUSKA
    VLADUSKA --- ---
    No, to je ten problém... Naši by asi nebyli nadšený. :o) Ale zas je fakt, že bych to vyřešila třeba tak, že dám klíče od bytu kámošce, aby ho občas vypustila.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    VLADUSKA: když sem jela třeba někam na akci na víkend, tak byl doma, to sem jela v pátek večer a v neděli dopoledne zpátky.. a vydržel v pohodě.. ted jedu na tejden pryč, tak ho vezu k rodičům.. aspon si zpestří svůj život:D a hlavně u rodičů mám psy, tak on se aspon vyblbne
    VLADUSKA
    VLADUSKA --- ---
    VERCA_ZABA: A když frčíš někam na dovču nebo na víkend, bereš ho s sebou?
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    VLADUSKA: mě to třeba někdy dělal venku, když mu byla zima a nebo samo sebou, když něco provede, já mu vynadám, plácnu ho a on just to vypustí.. spíš fakt jenom naschvály s tím dělá
    VLADUSKA
    VLADUSKA --- ---
    VERCA_ZABA: A kdy vypouštěj ty žlázy???
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    já mám samce a nepřijde mi, že smrdí..smrdí jeho záchod a maximálně smrdí, když vypustí ty svoje pachový žlázy.. jinak smrdí jako každý zvíře.. a to ho koupu tak jednou za měsíc, páč to nesnáší
    VLADUSKA
    VLADUSKA --- ---
    Jo, holky, a jak je to se smrádkem? Četla jsem, že samečci puší o něco víc a samičku když necháš vykastrovat, je to celkem únosný. Vim že budu muset dodržovat čistotu každej den a budu se snažit ji koupat, ale nerada bych měla zasmrádlej celej bytek. :o)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    ANCKSUNAMUN: tyjo, smekám před tvou klecí.. fakt parádní.. takovou sem nějakou chtěla.. a asi si ji ještě někdy nechám udělat, až si budu pořizovat druhou fretku.. aaa, skvělá!
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    vladuska: no, jako je pravda, že ta klec za dvojku zas tak velká není.. ale tak ten můj pacholek pochopil, že když je v ní, tak má spát a spí.. já se ho snažím mít furt volně puštěnýho, když sem doma a když sem v létě chodila ven, tak sem ho brala taky všude sebou.. a ono mu tak 4-5 hodin denně běhání stačí.. nebo aspon ten můj třeba dvě hodiny tady lítá a pakk sám si vleze do klece a jde spát..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam