• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    _PINKY: prodává se i coby pipeta - jen kapneš kapku za krk.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    jj, normálně nastříkáš a pak mu ještě tu srst prohrábneš.. ignora sem stříkala loni a blechy neměl.. akorát klíštata nosil někdy no
    _PINKY
    _PINKY --- ---
    spray:D:D....jsem myslela sprej:)
    _PINKY
    _PINKY --- ---
    GIRAFFKA: ...a frontline je spray, tzn ze ho nastrikam celyho a je to?
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    VERCA_ZABA: přinejmenšim na kočky funguje frontline i bez koupání...
    jinak klasicky všechno vyprat, co nejde vyprat vyluxovat a zkusit ten frontline
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    _PINKY: aha.. no, tak ale určitě bych je nastříkala oba.. bůhví, kde ty blechy všude jsou:/
    _PINKY
    _PINKY --- ---
    VERCA_ZABA: ...no vypada to, ze ne...myslela jsem, ze prisly s Fidem, ale u Fida jsem zatim zadny nenasla:(...
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    _PINKY: teda to je pech.....taky bych zkusila kapku fronglinu mezi lopatky...to by mělo pomoct
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    _PINKY: tyjo, tak to nic moc.. a fido je nemá? jinak já bych zkusila ho vykoupat pořádně a pak nastříkat frontlinem
    _PINKY
    _PINKY --- ---
    ...tak Remy ma pro zmeny blechy://..mate s tim nejakou zkusenost?...muzu ho vzit normalne psim Orthosanem?
    POLARKA
    POLARKA --- ---
    Burák se taky drbe, ale drbe se tak odedavna, vzdycky spi a vyleti z pelechu a trrrrrrrr rambajz na celej barak, jak je ta klec plechova a sup zase spi :)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    no, ted je období přesrsťování, takže se drbou jakože dost.. ale ten můj byl schopne třikrát za noc se vzbudit a 10 min v kuse se drbat..

    jinak ignor byl nedávno venku a obvyklej scénář.. nejdřív se šplhal na kalhotu, pak to vzdal a já sem za ním musela na louce běhat jak debil.)
    _PINKY
    _PINKY --- ---
    VERCA_ZABA: ...no remy se posledni dobou taky podezrele hodne drbe, tak ho asi v patek taky necham setrit:)...jdem na tu kastraci, tak to muzou vzit komplet:)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    Tak jsem včera vzala tu svojí smečku ven a ty mrchy smradlavý vůbec nechtěly opustit batůžek!!! Takže sem jim udělala tak akorát vyhlídkovou jízdu :)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    mě se drbou teda taky...ale všichni mi říkají že to je zcela normální....a dělat takovýhle stěry by mě vůbec nenapadlo :)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    _PINKY: jj, jenom drbání... žádný vši ani hnidy sem právě neviděla, to bylo vidět až na tom stěru..
    _PINKY
    _PINKY --- ---
    VERCA_ZABA: ...a to se projevuje jen tim, ze se drbe? zadny vsi nejsou videt?
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: jj, taky mě to dostalo jako.. že zrovná já musím dotáhnout nějakej blbej chlup..
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: tak to je teda pekelná náhoda :)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: já taky ne, dokud sme je neměli.. ignor se strašně drbal, ale uplně nehorázně, tak jsme zašli za Chylíkovou, udělala stěr a měli jsme speciální fretčí vši, který jdou jenom na fretky.. že sem to prej dotáhla domů já, že sem někde v mhd nabrala nějakej fretčí chlup s veškou.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam