• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    MAKAKU
    MAKAKU --- ---
    on je zatím strašně hodnej, takže mu stačí říct "fuj" a on přestane.. jinak jsem četla, že se maj lehce plácnout přes zadek, ale to se bude taky asi dost různit..
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    MAKAKU: a ještě ti poradím, když tě bude zlobit, tak forma jemnějšího trestu je cvrnknout do brady.) páč všude v knížkách je, že fretky se nesmí trestat, fretky jenom odměňovat.. ale mně to bez nějakejch trestů třeba nešlo..
    MAKAKU
    MAKAKU --- ---
    díky díky a ještě jednou díky.. :)piliny už jsou pryč a nahradila je deka, záchod provizorní.. jinak fretka.cz a fretka.kom.cz mám otevřený pořád.. :)
    SARICEK
    SARICEK --- ---
    přesně tak, s pilinama určitě pryč, prach z nich se dostane fretce do očí (kde může způsobit zánět) a krom toho bude každou chvíli kejchat jak něco vdechne... Jestli na to budeš mít čas a chuť, doporučuju pročíst www.fretka.cz včetně těch základních vláken v diskuzním foru. Je tam spousta zajímavejch informací nejen pro začátečníka :)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    MAKAKU: nemáš zač.. jinak tady je adresa na dobrej obchod s fretčíma potřebama.. já tam nakupuju vlastně skoro všechno.)
    http://www.obchudekumajdy.cz/
    MAKAKU
    MAKAKU --- ---
    VERCA_ZABA: tak díky za rady,))
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    MAKAKU: piliny nejsou pro fretky, fretka není hlodavec.. kup si takovej ten trojúhelníkovej záchodek a na ten se freťák musí naučit, což se naučí.. jinak já třeba tam mám právě ještě ručník a pelech, protože fretky se rádi zavrtávaj do věcí.)
    MAKAKU
    MAKAKU --- ---
    VERCA_ZABA: určitě můžeš, jsem začátečník, takže si nechám ráda poradit.. :) časem větší klec určitě pořídíme.. tohle je dočasný.. myslíš.. ty piliny vůbec? radši tam dát ručník říkáš.. on tam zase ale chodí i na záchod.. tak si říkám, aby nechodil na ten ručník pořád..
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    MAKAKU: krááásnej.) akortá jestli můžu radit, chtělo by to časem větší klec a ta podestýlka vůbec není potřeba, spíš na škodu.. to radši mu tam hoď ručník, do kterýho se bude moct zavrtat.)
    MAKAKU
    MAKAKU --- ---
    ahoj,tak se k vám přidávám.. včera jsme si pořídili fredyho.. je skvělej :)


    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    freťák Olda???:D chceme vidět!
    MATEESEK
    MATEESEK --- ---
    My byli s Oldou na Slovensku a stačilo čipování a očkovací průkaz jsme měli sebou. Pas jsme neměli. Ale už je to asi 2 nebo 3 roky, tak nevím, jak je to dnes.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    GRACIIJKA: pokud vim,tak fretky pas taky potřebujou-jen ony,psi a kočky... a do pasu je afaik potřeba,aby bylo čipováno
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    _PINKY: v Praze na Spořilově....já bych se toho vožení do ciziny docela bála..vzhledem k tomu co všechno to zvíře potřebuje.....bála bych se toho, že na něco zapomenu a pak nám to neprojde :/
    _PINKY
    _PINKY --- ---
    GRACIIJKA: ...a u vas je kde? ...kdyz to tak vidim, tak ji necham asi doma:(
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    _PINKY: u nás stojí čip 750,-

    VERCA_ZABA: u vás jsou z levného kraje :)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    _PINKY: kolem tří, čtyř kilek
    _PINKY
    _PINKY --- ---
    VERCA_ZABA: :( tak to jsem netusila, myslela jsem, ze staci pas:(...a netusite, kolik ocipovani stoji?
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    _PINKY: nejspíš ne.. tam jde taky o to, že kkdyž se ti ztratí, tak aby věděli něco o tej fretce a i pro tebe je to lepší
    _PINKY
    _PINKY --- ---
    GRACIIJKA: platny ockovani ma, ale cip??...to znamena ze bez cipu nas tam nepusti ani s buhvijakyma dokladama?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam