• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    POLARKA
    POLARKA --- ---
    VERCA_ZABA: vejdou se tam i dve holky, ale pro myho tlustocha je to akorat :)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    mně by se líbila nějaký třeba dovupatrová, tří patrová.. to bych si pak možná i vzala ještě jednu fretku domů.)
    POLARKA
    POLARKA --- ---
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    jééé, to je dobrý, to bych mu mohla ještě koupit k vánocům.. i když já bych nejradši nějakou větší klec pro něj, nejlépe udělat..

    schválně, jaký tady kdo máte klece?
    _PINKY
    _PINKY --- ---
    ZASTERKA: ...desky znam:))...nechavam mu vsechno co susti..miluje krabice od bot s tim hedvabnym papirem:))...ale tenisak je dobrej napad, to vyzkousim...

    ...jinak do ceho se uplne zblaznil je takova blikajici gumova strapata "jo-jo"vec, kterou jsem si ze srandy koupila u cinanu asi za 30,-:))...muze do toho zaseknout drapy, kousat ty "klky", houpe se to a jeste to blika:D
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    _PINKY: jo a ještě mamka vymyslela zavěsit do klece tenisák, taky si s nim hraje dost
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    _PINKY: ještě se mi osvědčily ty igelitový desky (jak se v tom odevzdávaj seminárky), máš jistotu, že se v tom neudusí jako třeba v igelitu.... vždycky si do toho vleze a druhou stranou se snaží vyškrábat ven
    _PINKY
    _PINKY --- ---
    VERCA_ZABA: ...jo tak to jsem rada, ze je to vsude stejny:))...uz jsem si pripadala jak vyvrhel, ze mu nekupuju zadny hracky...a pinpongac je teda vrazednej!:)...musis mit ocelovy nervy:D:D
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    _PINKY: hele, ignor fakt má nejradši pet lahve, igelitky a starý housky.. a nebo pak takový ty strašidýlka na prutě.. ale právě já měla takovou radost z tý chobotnice a ted jenom leží někde za gaučem a nikdo o ní nestojí.. jo a ještě se ignorovi líbil pinpongovej míček.. nejlépe ve tři ráno si s ním hrát v kleci, tak moc mě miluje:D
    _PINKY
    _PINKY --- ---
    VERCA_ZABA: ...tu jsem chtela taky poridit - chobotnici - ale rikala jsem si, ze je to asi zbytecny, protoze on si nehraje s nicim, co mu urcim.))...nejvic ho bavi litat po pokoji a skodit:)....nemas nejakej jinej tip na hracku, se kterou by si fakt hral?...je mi ho v kleci lito, ale on si fakt s nicim nehraje:(
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    no a já už mám dárek k vánocům, Ignor dostane závěsnou plyšovou boudičkou do klece.) snad se mu bude líbit víc než ta loňská chobotnice.)
    _PINKY
    _PINKY --- ---
    ja jsem ted zas kupovala tunaka s ryzi Applaws a vypadal lip nez lidskej!...mela jsem chut si ho s nim vymenit:)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    ty můžeme taky doporučit.. ignor žádný jiný kjonzervy nejí, jednou sem mu zkusila koupit ty fretčí Grand a akorát mi to žrádlo vyhodil z misky.. po shiny cat se může utlouct.) a já je i rád kupuju, páč tam vidím, e tam jsou fakt kousky kuřete, krevetky, kousky sýra a já nevím co
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    MATEESEK: ono taky záleží,co pro kočky mu dáš..a možná u většiny běžně dostupnýho krmení ani nevadí a je spíš dobře,že ty blivajzy nechce..
    konzervičy shiny cat/shiny dog jste zkoušeli..?
    MATEESEK
    MATEESEK --- ---
    Ten můj chlupáč nic pro kočky nejí. Ani žádný fretčí konzervy. A já si vždycky myslela, jakou mu nekupuju dobrotu :o)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    jen bacha,aby nebyly přesolený..
    kdysi mě na to někdo upozornil,tak jsem s největšim sebezapenim oblízla jednu rybku a slaná jak hovado...taxem to vyhodila,to potkani fakt nepotřebujou..tušim,že byly od trixie
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    tyjo, tak to ignor sežere fakt všechno.)
    _PINKY
    _PINKY --- ---
    VERCA_ZABA: ...tse, Remy po nich ani nevzdechne...za hnusacky zele z nejlacinejsich kapsicek pro kocky by vrazdil, ale podobny laskominy ho nechavaj ledove chladnym:)....dokonce ani cerstvou krevetu nechtel, potvora:)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    určitě.) a garantuju ti, že se po nich fretka utluče.)
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    myslíte si že můžu dát fretce sušený rybičky jak se prodávaj pro kočky jako dobrůtky?
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    GRACIIJKA: tak už je volná jen albínka :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam