• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: tak to je super, to by se mohlo dát na nástěnku, jinak na to zapomenu.)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: loni jsme tam vyhráli nějaký hračky a pamlsky... :) mělo to docela úspěch
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: fretčí tombola, to zní dobře:D
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: Tak to promyslete a kdyžtak se stavte :) vstupný je ve formě nějakého předmětu do tomboly s fretčí nebo čarodějnickou tématikou :)
    Taky jsem o těch míčcích chvíli uvažovala...ale cena mě porazila :)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: tyjo, o tom by se dalo uvažovat.) ignor je rád venku, hlavně když se může zavrtávat do hluboký trávy a do myších děr.)
    jinak ty balonky vypadaj moc pěkně no.. ale za tu cenu, nevim nevim, možná k vánocům.) spíš mu ted udělám provizorně do velký krabice zmuchlanej papír, to ho určitě taky nadchne.)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: To chápu...a nechcete třeba přijet aspoň na čarodějnice? Ty budou někdy v květnu a jsou na cindě. Je to tam pěkný. Opékají se buřty, fretky si užívají přírody :)
    Ty balonky sehnat jdou...ale jsou drahý jak prase. Tohle množství prý stálo 600,-
    rytiriraduruze | Fretčí valentýn na Klamovce – rajce.net
    http://img5.rajce.idnes.cz/d0510/4/4565/4565761_84618e8f08afb3ea7dacc23bfb043c01/images/DSC_0181.jpg
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: momentálně česká lípa.. ono pro nás výlet do prahy znamená zabitej celej den..
    dají se třeba takový balonky sehnat?
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: ty balonky měly megaúspěch :) aspoň teda u mých fretek...Speedy se v nich "koupal" dobrejch patnáct minut :)
    A ty jsi odkud?
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: aha.. ale vypadá, že jako ty balonky ho náramně baví.) my taky uvažovali, že bychom jeli, ale do prahy cesta dlouhá no:/
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: vrozená vada, rozštěp
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: co má s nosíkem?
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    Speedy na dnešní akci seznamte je (se)
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    No nějak to budu muset provrtat, ale v mym provizornim bydlení nemám čím, takže až pojedu k rodičům. Nebo mě ještě napadlo koupit stejnej záchod, ten do klece přilepit napevno a do něj vsadit ten druhej, kterej budu moct vyndavat při čištění.
    POLARKA
    POLARKA --- ---
    ZASTERKA: ja si koupila zachudek rovnou s dirkama na dratky :) uz to tak mame nekolik let a Buraka by ani nenapadlo s tim hnout, protoze vi, ze s tim proste nehne :)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    Pozvánka pro fretkomily :)
    Seznamte je (se), prosím, : Fretka.cz
    http://www.fretka.cz/seznamte-je-se-prosim-aneb-prosvihli-jsme-valentyna/
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    ZASTERKA: pokusit se to nějak přikurtovat, aby mu došlo, že s tím fakt nehne :)
    Já udělala dirky i v těch malých růžkách a přidělala drátkem ke kleci.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    ZASTERKA: kolik mu je? s tím asi nic neuděláš, on se prostě rozhodl, že chce zrovna v noci stěhovat.. mě to ignor dělá s přestávkama už tak dva roky.. páč se dycky vzbudí tak ve 2, 3 ráno a chce ven, ale to ho nebudu přece pouštět, tak se nasere, vysere se mimo záchod a pak stehuje všechny věci v kleci
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    můj freťák mi začal v noci řádit se záchodem - lehne si k němu a packama se ho snaží pořád odsunout a převrhnout. Nemáte nějakej tip, co s tím? Záchůdek mám rohový
    MATEESEK
    MATEESEK --- ---
    YouTube - Ferret "Olda - The First Immortal" - Spaghetti Waltz
    http://www.youtube.com/watch?v=90IiYGXphpE
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    GRACIIJKA: no on taky má asi víc než těch 1,7kg... zapoměla jsem ho u rodičů zvážit a u sebe váhu nemám...
    Jinak jestli někdo kupujete Vitakraft, tak http://shop.miga.cz/, dá se tam najít i víc věcí. Přijde mi to tam fakt levný (třeba oproti zwerimexů v OC)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    ZASTERKA: Speedy měl zhruba v osmi měsících přes zimu dvě kila dvacet.... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam