• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: tak to si měl nějakou kapesní :) moje holky měly nejmíň 650g. V mladším věku i přes kilo.
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: dik :-) Zitra stejne jdeme na prohlidku na veterinu, tak si to jeste necham ptvrdit. Je to polovicni tchor (mama byla) a je obrovska, v pul orce musi mit uz aspon 1kg, ja byl zvyklej na peti letou, 470g tezkou, fakt pidi fretka:-)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: zima na krku....musí mít zásoby :) to je v pořádku .)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: akorat mi prijde nejak moc vypasena na fretku, nase stara fretka byla jak proutek..
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: krasavice :)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    Elodea "Eddie" Bílý tesák *11.05.2011
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    Nějak jsem to přepískla s objednávkou Vitakraftu. Nemáte někdo pražský zájem? Krabice je za 104 a mám jich tu šest.
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    Tak dneska si jedu pro holcicku, bude se jmenovat Eddie a uz se na ni moc tesim, jen si rikam, ze bych nerad ve finale dopadl takhle :-) :

    ANDREE
    ANDREE --- ---
    Máme doma ještě asi 2 m drenážní roury navíc, je nám líto jí vyhodit, tak kdyby někdo měl zájem je k vzyvednutí zadara na Žižkově, průměr roury je i pro tlustšího tchoře=)
    DOKUZONTA
    DOKUZONTA --- ---
    Mel byste nekdo zajem o stylovou klokanku pro fretku?
    [ OFFERINGNABÍZÍM: klokanka na fretku, maleho psa, ci kocku (kralika, morce... ) / Praha 4 Zeleny pruh, Nusle, Pankrac, Budejovicka / 200 CZK ]
    Temer nenosena (jen se mi povedlo ulomit jednu prezku :(
    Prenecham za 150Kc
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    ZASTERKA: Kamarádka, co s tím má zkušenosti říká, že dělají pidi bobky a vadí jim, když jim saháš na zadek.
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    ještě k těm žlázkám: jak poznám, že je má plné? k veterináři máme jít v lednu, tak nevím jestli počkat nebo tam jít jen kvůli tomu vymačkání. Nebo zvládla bych to nějak sama?
    _PINKY
    _PINKY --- ---
    ZASTERKA: ja krmim bud Bosch, nebo VL Ferret COmplete - tady je celkem hezky popsany slozeni a problemy jednotlivych krmiv a tyhle dve z nich vychazi nejlip...navic VL neni az tak draha
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    a je lepší mít pořád stejné krmivo nebo třeba po roce změnit na jiný?
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    máte někdo zkušenost s krmivem VERSELE LAGA? nemůžu nikde najít tu tabulku na porovnání krmiv. Je lepší než Menu Ferret?
    CZTIBA
    CZTIBA --- ---
    musim se pochlubit, ze jsme si cirou nahodou poridili prirustek :-)



    a potesilo me, ze muj kastratek ji prijal vyborne, nosi ji po pokoji a dela ji chuvu...

    http://bulhi.com/bibor/Fretkong/P1030987.JPG
    http://bulhi.com/bibor/Fretkong/P1030986.JPG
    http://bulhi.com/bibor/Fretkong/P1030985.JPG
    MATEESEK
    MATEESEK --- ---
    GIRAFFKA: Hele až vlastně teď v sobotu začal být úplně v pohodě. Co se týče pití a žrádla, tak to už bylo dobrý, jen pořád spal a byl takový divný. Teď už dobral antibiotika a začal v pohodě. Ještě si nehraje, ale už běhá a zkoumá a tak. Ale trvalo to celkem dlouho.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    já dávala tu multivitamin a soft
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    MATEESEK: tak ajk to vypadá?
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    co dáváte za gimpet pasty fretkám? Mám malt soft a baby paste, teď mají v akci multivitamínovou, tu můžu taky?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam