• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    MATEESEK
    MATEESEK --- ---
    GIRAFFKA: Hele až vlastně teď v sobotu začal být úplně v pohodě. Co se týče pití a žrádla, tak to už bylo dobrý, jen pořád spal a byl takový divný. Teď už dobral antibiotika a začal v pohodě. Ještě si nehraje, ale už běhá a zkoumá a tak. Ale trvalo to celkem dlouho.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    MATEESEK: tak ajk to vypadá?
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    co dáváte za gimpet pasty fretkám? Mám malt soft a baby paste, teď mají v akci multivitamínovou, tu můžu taky?
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    MATEESEK: tak držím pěsti ať se to nadále lepší
    prosím sem graciijka@seznam.cz případně mi do mailu napiš jméno nebo jak tam chceš být kdyžtak uvedená :)
    MATEESEK
    MATEESEK --- ---
    Tak to vypadá, že se z toho Olda pomalu dostává. Průjem máme sice pořád, ale už se mi ho podařilo zavodnit a nějaké to jídlo díky paní doktorce už do něj také dostanu. Ale natibiotika mu vůbec, ale vůbec nechutnají a to mu je mám dávat minimálně 14 dní.

    GRACIIJKA: Na fotečku se podívám, myslím, že nějakou hezkou bych našla :o) Kam jí chceš kdyžtak poslat?
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: :DD Holky ho mají klasicky olysalej, ale objevují se jim tam tečky...takže snad roste nová srst.
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    Když už jsem tu....
    Nemáte některá, nějaké pěkné fotky svého tchoře/tchořindy a byly by ste ochotné je věnovat do fretčího kalendáře 2012?
    Vyrábím kalendář pro klub. Bude se pak prodávat v obchůdku u majdy. V kalendáři bude uvedené vaše jméno ve zdrojích fotografií.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: no, on ho nemá ani tak olysalej, jako spíš celej ostrupatělej:)
    to jsou výrazy:D
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: holky mají taky olysalý ocásky. Nejspíš nás návštěva veta, pro klid, nemine.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: má to na ocase nejvíc.. zítra snad dojdeme na kontrolu, když se vejdeme do nějakýho rozumnýho termínu
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: a nějak hodně?
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    hurá, ignor má k zažívacím problémům i sezonní alopécii:(
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    RANDOM_NIGHT: spousta probdělých nocí, že jsem ho zkoušela i pustit, když to dělal, ťapkání po podlaze menší zlo. Zkoušela jsem vteřinový lepidlo a to vydrželo třeba dva dny a zase to odlepil. prostě jakmile přišel na to, že mě to rozčiluje, dělal to pořád... ale co rachtění, ale ono ho bavilo převracet ten záchod a vysypávat písek, takže byl po celý kleci
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    RANDOM_NIGHT: mě to dělal taky a nezbavili jsme se toho jinak, než že jsme místo boků provrtali dno a přivázali. U rodičů má v kleci v rozích takový jako dolíky, tak má píšek v nich bez záchůdku... no ale to je zase problém, že tam chodí na obě strany (oba rohy) a pak je u mě a chodí taky záchod nezáchod. Pak to zateče pod ten záchůdek, provrtanýma dírkama v kleci proteče až na podlahu, takže náročnější úklid (odvázat, omejt, přivázat). Navíc klec nemeju tak často jako záchůdek, tak jsme to udělali tak, že jsme jeden provrtali a druhej do toho zasadili, aby jsme to nemuseli při mytí pořád rozvazovat.
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    RANDOM_NIGHT: asi jedině provrtat díry na bocích a pořádně ho v kleci přikurtovat :)
    MATEESEK
    MATEESEK --- ---
    Zkusila jsem ten Dia Dog, tak uvidíme. Nechci ho zase předávkovat. Už toho do něj cpu fakt dost.
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    MATEESEK: a co mu dávat smektu? To můžeš dát i miminu.
    MATEESEK
    MATEESEK --- ---
    RANDOM_NIGHT: tak jestli ti zbylo, tak bych si pro to asi dojela. Než by mi to došlo, tak by to trvalo. A z jaké části Prahy jsi?
    MATEESEK
    MATEESEK --- ---
    JJ, jsem z Prahy. Jen se bojím, abych mu nějak neublížila, když i to na veterině nedali.
    MATEESEK
    MATEESEK --- ---
    RANDOM_NIGHT: On chudáček váží už jen kilo, takže to o moc víc nebude. A předpokládám že mluvíš o tom Dia Dog?
    MATEESEK
    MATEESEK --- ---
    Já mám pro něj nějaké tablety, ale mám je nasadit až zítra. Jmenuje se to synulox. Ten Dia Dog se předpokládám sežene na veterině, že jo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam