• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    stěhoval se někdo někdy s fretkou? Můj Lumpajz když je puštěný v pokoji, chodí na záchod vedle postele. Plánuju stěhování a nevím, jak ho na novém místě naučit zase chodit na záchod. Mám mu dát někam písek nebo počkat, až se někde udělá a dát mu záchůdek na to místo? v tomhle pokoji byl od malička a naučil se to nějak sám od sebe na dobroty
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    Pelíšek pro fretku ve tvaru balonu
    [ GRACIIJKA @ tržiště / vybavení domova ]
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    Eddie :-)
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    prodám tašku původně na psa (tvarem podobnou téhle: http://www.dogmans.cz/1058-taska-na-psa-vivog-velvet.html), nyní na jiné zvíře (třeba fretku nebo králíka), ve vrchní části, jak psi koukaj ven je všitá dírkatá látka s gumičkou (fretka mi vytáhla jen hlavu), světle modré kostky. kdyžtak vyfotím
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    ZASTERKA: tohle přesně dělá Hopík :) Hrbí se a ježí...jakmile zjistí, že se pes bojí. Jednou takhle útočil i na labuť :)
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    ale "dobrá" zkušenost, do tý doby, co nebylo štěně, tak nebyl freťák vůbec ostražitej, teď jdeme ven a hlídá si každej zvuk, po každym psovi startuje (hned se hrbí a ježí)
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    tak já se přidám se zkušeností se štěnětem belgickýho ovčáka. cca do tří měsíců nemožný, štěně si chtělo pořád hrát, neposlouchalo, bylo schopný freťáka zadupat, ale freťák byl ostražitej a při sebemenším přiblížení štěně kousnul do čumáku i bez ohrožení. Jakmile začlo štěně poslouchat aspoň tak, aby v klidu seděl a jen pozoroval, tak skvělý. freťák si běhá po místnosti , dokonce pije i z jeho vody a štěně sedí a napjatě sleduje. ale jen je freťák v kleci, tak štěně doráží a chce si hrát(štěká, hrbí se). Naštěstí freťák ví, že je v bezpečí.
    CZTIBA
    CZTIBA --- ---
    GRACIIJKA: no dokud fretakovi bylo do roka, tak to s nim bylo peklo (ted se jen mazli), to byl i kocour kote :-) a samicce jsou tedka tak 2-3mesice.. Ale ta je nejaka hodnejsi, az teda na ranni budicek kdy clouma kleci (a naucila se ji otevrit, jak mi tu kdysi o tomhle typu klece nekdo psal) :)

    Jinak co se tyce respektu, tak ten kluk kocoura zezacatku tejral, ale uz na to nema silu, tak ma z kocoura respekt :-)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    RANDOM_NIGHT: tak to já mám pět fretek na tři kočky...ale nejnovější kočičí přírůstek se snaží zachránit kočičí čest a fretkám dává po hubě, takže se možná brzo dočkám toho, že budou fretky respektovat kočky a nebudou je lynčovat. :)
    CZTIBA: tak to máš doma pohodu, u nás zatím lítají chlupy
    CZTIBA
    CZTIBA --- ---
    GRACIIJKA: hehe, to nas kocour s fretci samickou dost casto spi :-) s fretakem teda ne, tak neni teplej zejo :)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: no musí obě zjistit, kdo má převahu a ten kdo vyhraje bude toho druhého masit...to je jasný :)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: tak to je husta presilovka :D Kocka fretku stopuje po celym byte a je ji maximalne zaujata, dokonce je k ni vlidnejsi nez k te byvale, jsem zvedavej, jak budou pokracovat :-)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: kočka maximálně zaujatá....moje kočky před fretkama prchají.....je fakt, že jich je na ně asi moc....fretek mám pět :D
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: Holcicka je fakt pindisek, byvala pritelkyne (jeji majitelka) se odtehovala a me proste chybi jak se mi neustale fretka smrdolila pod nohama, kocce taky smutno, tak jsme si poridili vlastni :-)

    Wiki & Eddie - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=stqhxZ8HtSU
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: tak to si měl nějakou kapesní :) moje holky měly nejmíň 650g. V mladším věku i přes kilo.
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: dik :-) Zitra stejne jdeme na prohlidku na veterinu, tak si to jeste necham ptvrdit. Je to polovicni tchor (mama byla) a je obrovska, v pul orce musi mit uz aspon 1kg, ja byl zvyklej na peti letou, 470g tezkou, fakt pidi fretka:-)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: zima na krku....musí mít zásoby :) to je v pořádku .)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: akorat mi prijde nejak moc vypasena na fretku, nase stara fretka byla jak proutek..
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: krasavice :)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    Elodea "Eddie" Bílý tesák *11.05.2011
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam