• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    vim, ze tu asi budu za totalniho debila, ale existuje nejaky zpusob, jak fretku odnaucit do vseho se nejdriv zakousnout, nez zacne pouzivat mozek? Eddie je 8 mesicu, sistematicky teda nic nelikviduje, ale po nohach a rukach jde jak diva
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    KVJETAAK: jestli chceš ušetřit asi tisícovku, tak jestli jezdíš někam mimo Prahu, nech si to udělat tam... spousta veterinářů má s fretkama zkušenosti (jsem čuměla že i u nás v maloměstě na severu) a prej je kastrace stejná jako u kocourů...
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    RANDOM_NIGHT: kluku je spousta, to bych Ti moh dat tip hned :-)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    RANDOM_NIGHT: hele chtel jsem fretku k Vanocum, holku a uz v prosinci to byla skoro mission impossible
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    _PINKY:
    VERCA_ZABA: Tak to je legrace! Doktor Hnizdo mi jako jedinej veterinar v Praze pred 4 roky zachranil kocku, takze to na Bile Hore znam, jezdim tam kazdej mesic, doktorku Chylkovou znam taky, ale jen podle obliceje. Mam radost, ze nemusim menit menit kliniku :-)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    dekuju! :-)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    za mě taky MVDr. Chylíková:)
    _PINKY
    _PINKY --- ---
    KVJETAAK: myslim, ze jedna z nejlepsich fretkarek je Lenka Chylikova (http://www.veterinarni-ordinace-praha.cz/nasi-lekari.php) ...pokud mate nekdo jinou zkusenost, sem s ni!:)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    mam dotaz: Eddie je 8 mesicu a ja bych ji rad nechal kastrovat, mate nekdo dobryho veta nekde v Praze co rozumi fretkam? Diky
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    ELHO_CID: pokud jde o behani tunelem, tak neni nic lepsiho nez fretka :D
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    loni nebyla ze zákona povinná, protože tam zapomněli fretku zařadit....četla jsem to na www.fretka.cz....tak nevím co je na tom pravdy
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    mě loni veterinářka řekla, že povinná není
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    ZASTERKA: pokud vím, tak jim vypadla omylem...tudíž je stále povinná. Mám doma už starochy a jednoho mlaďocha, který měl reakci a neočkuju. Skoro nikam s nima nechodím a vakcína na vzteklinu by měla být snad tříletá...tuším...
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    ZASTERKA: ona už není povinná?

    jinak já Ignora očkuju, přece jenom máme v bytě dva psy, chodí k nám lidi na návštěvy se psama, tak jistota je jistota
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    no tak nevím, teď jsem našla u jedné chovatelské stanice toto: 3.1. Upozorňujeme na změnu zákona ohledně očkování fretek - doposud nebylo ze zákona nutné fretky očkovat - myšleno proti vzteklině - jiné očkování není ze zákona povinné - od 1.1.2012 je toto nutnost:

    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    nevíte kde najdu něco o tom, že vzteklina není již ze zákona povinná? Na netu to není skoro všude aktualizovaný. A co si o tom myslíte - máte naočkováno nebo ne + důvody? Řeším problém s budoucíma spolubydlícíma, protože vzteklinu naočkovanou Lumpajz nemá.
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    VERCA_ZABA: holku ti propůjčit nemůžu...obě jsou už babičky a těžko snáší jakékoli přesuny :/
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GRACIIJKA: to je druhá věc, ano.. tak nechceš se někdy s holčinou stavit?:)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    GRACIIJKA: abys nedopadla jako já....seznamovala jsem holky dva roky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam