• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: tak ja uz mam vyzkouseny, ze ona chrape kdyz nejsem doma, budi se kolem pul 7, aby me mohla vytahnout z postele a pak ve chvili kdyz prijdu domu. Mel jsem tedka volno a celej den jsem fretku ani nezahlid, ona se asi naucila od kocky, kdy ma venovat pozornost okoli :-)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: když je vidím, jaká jsou to neuvěřitelně vynalézavá stvoření netroufla bych si je nechat bez dozoru :)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: tak ja mam 100% fretce odolnej byt, kterej jsme tunili vic jak rok a ted se oEddie nemam proc bat, vim vzdycky rpesne kde je :-) Navic si hraje s kockou a kdyby mela jen vychazky, tak na ni nemuze bafat ze zalohy, kdyz se treba sluni a to je prece legrace :-)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: tak teď ti budu připadat jak gestapák, ale moje smečka má vycházkové hodiny, protože kdyby byli na volno tak mám místo bytu skládku plus bych se strachovala, jestli se jim v bytě něco nestalo...stačí chvilka a kluci někde visí za pinďoura apod.....
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: Samorosti? Ja bych nemoh mit Eddie zavrenou v kleci :-)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: njn to jsou ti samorosti s možností volného pohybu po bytě :)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: no tak me v 7 rano kazdej den nekdo kousne mezi palec a ukazovacek na noze a snazi se me odtahnout pod postel do skryse, taky rvu a to nejsem ani zalehnutej :D
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: no...kdyby se ti někdo zahryzl do ucha, odtáhl tě za něj do prostoru, kde se nemůžeš hýbat a zalehl tě, tak bys taky nejspíš řval.....:)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    ANDREE: to mi prijde az divny, ze fretka vydava zvuky :D Ja Eddie davam svoji kocce za vzor, protoze je jak ticha voda, narozdil od kocky teda, ta na me rve porad, asi se to naucila od exmanzelky :D
    ANDREE
    ANDREE --- ---
    Ale ta petlahev u toho určitě tak neřve=)
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    ANDREE: já taky čekala, že ho po kastraci přejdou ty jeho pudy, ale stejně mi zase ojíždí všechno co jde (hlavně petlahve)
    ANDREE
    ANDREE --- ---
    Potřebuju poradit Moulíček je kastrovanej,ale i tak (nevíme teda, kde se to naučil páč to nikdy naostro nezažil) se mi snaží pořád pomilovat Maggii,(ta je taky kastrovaná), vždycky si říkáme, že příští rok už to dělat nebude,ale už to na něj zase de a nás tudíž čeká spousta probdělých nocí, nevíte jak mu to "rozmluvit"?
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    Tak se musim pochlubit, ze po navsteve veteriny se moje krvelacna fretka zmenila v hrajici se a mazlici se zviratko, ovsem jen se mnou, kazdej jinej clovek je ihned pokousan; nicmene pro me prijemna zmena :-)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    _PINKY: jo, ja se taky ukolebavam myslenkou, ze je Eddie v puberte a ze ji to pusti :-) Nastesti ona fakt neni az tak zakerna, ale jeste to proste neni ten cilovej mazel, jakej by bejt mela :-)
    _PINKY
    _PINKY --- ---
    KVJETAAK: ja si hlavne myslim, ze je to otazka casu a vyroste z toho...nevim, jak samiccky, ja mam kluka, ale ten kolem roku kousal neuveritelne, kazdej se bal k nam chodit...ale presel rok, uklidnil se a dneska uz jen tak dorazi a kousne maximalne kdyz si ho dlouho nevsimas a chce si hrat:)...tohle obdobi je nejhorsi a hodne lidi dava fretku pryc, protoze si mysli, ze to neprejde...
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    ZASTERKA: ja uz jsem zkousel i zatrast fretkou, kdyz zlobi, taky rada od chovatelky, ale podle me ma Eddie proste jen radost z kousani, je na ni videt, jak moc ji to bavi :-)
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    KVJETAAK: já jediný co zkoušela bylo chytit za krkem a fouknout do obličeje, poradila mi to ženská, co chovala přímo kunu. a pak když neposlouchal, tak zavřít do klece. nevim jestli to bylo tim nebo ne, ale teď se po mě ožene tak max jednou do měsíce a to už musí bejt něco. Ale je zvláštní, že po bráchovi jde pořád jako po jedinym, jakmile si ho vezme do rukou, tak ho hned kouše a podle mě docela silně, asi má na něj nějakou averzi, proto že si ho v dětství vůbec nevšímal nebo nevim
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    ANDREE: tak to diky, rvani se mi zda preci jen zatim bezpecnejsi nez souboj na tesaky :-) Trucovani se mi moc delat nechce, vidim Eddie tak hodinu denne, rano a kdyz prijdu z prace a to jsem rad ze muzem blbnout :-)
    ANDREE
    ANDREE --- ---
    Mezi fretkama prej platí, že s Fretkou, která kouše si nikdo nehraje..... tak buď trucovat dyž tě kousne bo pořádně zakřičet, aby pochopila, že tě to bolí a něco bylo špatně
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    RANDOM_NIGHT: uz na tom delam, mam zkusenost s malinkatou (cca 450g) 5 letou fretkou, co je mazel az to neni hezky; realitou ovsem zustava fakt, ze tak roztomila Eddie jeste neni :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam