• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: mi povídej :/ kolik je čičině?
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: koukam, ze ten prednison je vcelku oblibena kratochvile domacich mazlicku, kocka je 4 roky na 15mg denne
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    RANDOM_NIGHT: tak ať už se to jen zlepšuje!
    Já včera vzala Žofku (7 let) na vete s podezřením na inzulinom. Má ho. Takže mám doma druhou inzulinomku na prednisonu :/
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    RANDOM_NIGHT: drzime palce!
    SCALE
    SCALE --- ---
    RANDOM_NIGHT: chudinka, moc držím palce, ať vše dobře dopadne!
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    RANDOM_NIGHT: něco podobného zažila moje Žofka. Držím pěsti ať se z toho chuděra vyhrabe!
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    RANDOM_NIGHT: uz ta samotna fretka na tej fotce mi pripomina moji krvelacnou potvoru a za sebe rovnou rikam, ze do toho nejdu ani na minutu :)))
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    SCALE: super, díky :). asi to budou ty svilušky, páč byl převčírem koupanej. venku teda nebyl, až ten den, kdy jsem si toho všimla
    SCALE
    SCALE --- ---
    ZASTERKA: tady řešili něco podobného cca uprostřed :)
    :: Diskuzní fórum Fretka.cz ::
    http://forum.fretka.cz/read.php?1,64391,page=6
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    našla jsem u svého freťáka na hlavě až ke krku oranžové flíčky na kůži... vypadá to jako štípance nebo něco, ale nemá to odkud mít... může to být nějaký příznak něčeho?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    V areálu zahradnického centra Chládek v Praze na Strašnické se našla fretka. Albín
    fotka se sdílí na jejich FB. Jestli náhodou nevíte o nekom, kdo postrada bilou fretku
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    RANDOM_NIGHT: Ignor je na psy zvyklej, ty miluje a hraje si s nima.. a když byl malej, tak si hrál i s kočkou.. nevím, co to do něj ted vjelo, že se potřeboval povozit..


    KVJETAAK: no, takhle to u nás nešlo.. jednoho dne se ignor sebral a celej odstěhoval.. kočky ho chodí okukovat do klece tak akorát.)
    SCALE
    SCALE --- ---
    GRACIIJKA: hehe to je výborný, kočka nevypadá, že by jí to vadilo :)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: tak to by moje kocka asi vyletela z kuze :)))
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    povinné čištění uší :)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KOULE: a je to kastrát nebo ne? Nevím jestli to funguje i opačně, ale když se ztratí říjná holka dá se použít na "vyčmuchání" říjnej samec. Nebo bych zkusila psa. Každopádně si myslím, že udělal prozatím maximum.
    KOULE
    KOULE --- ---
    ahoj, potřebovala bych poradit...
    bráchovi se minulý týden ztratil freťák Alfred, každý den ho hledá asi tak 3x (ráno, v poledne a večer), všude v okolí rozvěsil plakátky a teď i obvolavá útulky... nemáte ještě nějaký tip jak ho najít?
    mimochodem ztratil se v úvalech na náměstí, je krásně bílej a slyší na jméno Alf
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    KVJETAAK: ale parkrat se fretka na kocce projela po byte :D
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    VERCA_ZABA: my napred privedli fretku na navstevu, pak pres noc, pak celej vikend a ve finale si zacaly hrat, sice po svym, ale vychazely spolu. Kocka v tej dobe 5 let a fretka taky
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    seznamoval ste někdo dospělou fretku s kočkou? pomalu se stěhuju k přítelovi, co má dvě kočky.. vypustila sem ignora v domnění, že jako v pohodě a on hned běžel po kočce, vylezl jí na záda a jal se jí zakousnout do krku...:/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam