• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    KVJETAAK: :) i milý uměj kousat, můj přítel se včera báječně přesvědčil jak moc a uznávám že Velvetka to udělala schválně a báječně si to vypočítala :) a můj přítel je poučen a může nosit náušnici :D
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    Tady to drobet prehnala asi :D

    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    uz chci domu neco milyho hodnyho a roztomilyho

    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    Dneska jsem si zase rano uzil, velmi podobny spirit jako tady

    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    Five Things Ferrets do Best - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=cgEnj1AC2cI&feature=share
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    KVJETAAK: jo jo, štětka od záchodu mě taky napadla jako možný toxin...to jsou snad jediné chemikálie co mohla malá někde najít, nemám kytky ani nic po zemi, co by mohli tahat, krom hraček
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    SHAMPOO: ja nastesti pouzivam tekutej gel, takze Eddie si praci prasek snupat nemuze a ve finale jediny co ji tam zajima je stetka, mam pocit ze ji uklizim denne tak 100x, az to prijde cloveku nemozny :))
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    KVJETAAK: svým způsobem se uculuju, protože můj nejstarší freťák jedl prací prášek jako malej a nikdy nic (uculuji se, jak si na to vzpomenu a hezky voněl)
    říkala nám doktorka že to mohl být klidně i šampon, nebo mýdlo
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    SHAMPOO: gratulujem a ja jdu zkouknout koupelnu :)))
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    Tak jsme si dnes přinesli z veteriny dobré zprávy :)
    Naše malá tchořinka bude žít :D už jen srovnat játra a bude vpořádku
    a verdikt je, že musela sníst nějakou chemii, takže konečná s výlety do koupelny, marně přemýšlím co a kde, ale možná jsem třeba špatně opláchla vanu....každopádně bude v pořádku, to mám radost :)
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    KVJETAAK: jojo, překrásní jsou a taťka je děsnej kliďas nekousavej i mamča :)
    a přidáme další spam roztomilosti
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    SHAMPOO: ty kluci maj uzasnou barvu :)
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    KVJETAAK: ňuňu :) dobrá jdu naprat videjko našich domácích her na youtube a plácnu ho sem :)
    ostatně tři naši bráškové jsou stále voní a chovatelka je bezvadná
    www.majestik.estranky.cz - !!!! Volná Freťátka !!!!
    http://www.majestik.estranky.cz/clanky/-----volna-fretatka-----.html
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    To je jejich prvni setkani v prosinci minuleho roku, Eddie je jeste chlupata koule mrnava, ted je z ni nadherna altetka a konecne vypada jako fretka, predtim to byl desnej votres, prines sem domu osklivou fretku a jeste kousaci :)

    Wiki & Eddie - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=stqhxZ8HtSU&feature=plcp
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    SHAMPOO: no je legrace kdyz fretka obcas pribehne s bilym chomackem chlupu u drzky - jasny znameni, ze kocka neutikala dostatecne rychle :D
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    KVJETAAK: jj s kočkou vychází taky bombasticky :D musím někdy plácnout nějaké veselé video se záběrem na mordování kočky
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    SHAMPOO: no ja si druhou fretku porizovat nebudu, Eddie byl vanocni darek pro moji kocku, ty dve jsou v pohode a odnasim to ja; uz spolubydlicimu prokousla 4x pneumatiku na kole, zacina lezt do penez potvora :)))
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    SHAMPOO: eddie ma implantat od unora a je fakt, ze odbery krve uz nejsou tak casto, ale dneska se ji asi zdalo ze ji nedelam snidani dost rychle a zas me pokousala na kotniku. Jedine kdyz ji ulovim, tak v ruce je to hodna holka, ale uplne se klepe a nevydrzi to dlouho. Kdyby me rafla pri davani cehokoliv do tlamy (ruzny namky) tak bych ji asi nechal pojit hlady, z ruky si bere vsechno maximalne opatrne :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam