• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    MATEESEK
    MATEESEK --- ---
    GRACIIJKA: Ahojk, tak to je mi moc líto. Držte se
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    Eddie nasla novy domov, vyprosila si ji u mne moje neter, ktera se ted pristehovala do Prahy a po tydnu s eddie mi oznamila, ze ji nevymeni za nci na svete. Eddie s ni spi v psoteli, mazli se a je desne hodna, asi jsem neco delal spatne. nicmene jsem rad, ze jsem udelal radost v zivote dvema stvorenim najednou, holky se fakt hledaly :)



    SCALE
    SCALE --- ---
    GRACIIJKA: to je mi líto, přeju upřímnou soustrast
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    RANDOM_NIGHT: díky. Nad vodou mě drží zbytek smečky.
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    Tak je nás o jednoho míň. Včera večer nás opustila moje první freťulka, sedmiletá Žofinka, která podlehla inzulinomu.
    ANDREE
    ANDREE --- ---
    Mouuuuuulíček=)

    DSCN0491.JPG (2351607 B)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    MINERWA: kez by ji to zustalo
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KVJETAAK: spala u sebe, pže to tam nezná asi ne? :)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    tak jsem si Eddie prevezl tajne do bytu, ted je izolovana v kuchyni a asi sla do sebe, tyden sma ve starem byte na ni zapusobil tak moc, ze je z ni zlata fretecka, dokonce spi u sebe v kleci, snad ji to vydrzi
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: jj, sice je velka jako kluk, ale je to porad holka :)))
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    ZASTERKA: to je jasný :)

    KVJETAAK: držím pěsti ať to dopadne dobře.....ať domácí přesvědčíš!
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    GRACIIJKA: aha, tak to jsem si naběhla :)... no popravdě je mi líto zavírat fretku, která je zvyklá běhat na volno po bytě neustále, do klece, já ho pouštím jen na pár hodin... a zase tak hned by to nebylo, plánuju stěhování a ještě nevím, jestli mi něco vyjde
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    ZASTERKA: Ale Eddie je holka...mám pocit :) nebo se Kvjetaaku pletu?
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    KVJETAAK: ach jo, bejt to holka, tak beru hned... akorát kluk by si s mym divochem asi moc nerozuměl
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    _PINKY: no ja jsem uz nastehovanej prave... nejak to dopadne
    _PINKY
    _PINKY --- ---
    KVJETAAK: a co treba jinej byt? na domaci mazlicky je dobry se predem zeptat, pokud nejdes do vlastniho
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    _PINKY: novej byt a majitelka se mohla vysinout kvuli tomu :(
    _PINKY
    _PINKY --- ---
    KVJETAAK: jakto??
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    Najde se nekdo, kdo by se ujal rok a pul stareho polotchore? Eddie musi pryc..
    ANGII
    ANGII --- ---
    KVJETAAK: hehe, tak ona je zvykla od malinka, ale taky ma utekarskou naladu-temer porad a snazi se dostat ven. :) ale jen nekdy se ji to povede. Nejlepsi je kdyz ji otevru klec a ona- blazen mrnavej- mi zasadne okamzite zacne skakat nejlepe primo do obliceje- pac malokdy se na to rameno trefi :D ale kdyz uz tak pak ji mam za krkem a je tam spokojena a nechce pryc, onufava mi tvare a usi a hrabe se mi ve vlasech :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam