• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERONIKEFretka
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Himari : jo jo, taky jsem s ní strašně spokojená, jenom jsem poprvé byla v takovým šoku, že jsem bohužel vůbec nevnímala=(
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Himary : dekuju, ale facebook nemam, v patek jsme byli na kontrole a veterinarka mi vsechno vysvetlila a dost poradila=)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    NA_PYCZU: já osobně s tím zkušenost nemám, ale občas se to řeší na diskuzním foru fretka.cz...možná by ti tam někdo odpověděl....
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Tak moje Maggii má zvětšený srdíčko (freťule prej maj srdíčko ve tvaru kapky, ale moje princezna ho má jako ledvinku), cca před 4 dny začala být chvílema taková divná, jakoby sjetá, padala na zadní nožičky a přišlo mi, že moc nevnímá, ale fakt jenom chvílema. Jsem si myslela, že se třeba jenom špatně vyspala. No a v sobotu večer mě už fakt vyděsila, tak jsme v neděli mazaly na veterinu do Stodůlek k Vítězníkové, no a z rentgenu vyšlo najevo, že má zvětšený srdíčko. Dostala prášky Enap. Nemáte s tím někdo nějaký zkušenosti? Pořád moc nevím, jak se k tomu postavit... je jí teprve 5 a půl, poslední rok je děsně hravá a já se teď bojim, aby se nějak neuhnala, ale zase nedokážu odolat tomu kukuči, když na mě odněkud vystartuje a chce si hrát na honěnou=(
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    repast z gifu, pobavil :)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: taky si rikam, ze priste si radeji pockam od nekoho osvedcenyho a vezmu ji jako malinkou a vychovam si ji. Byvala zena mela (jeste ma) uzasnou fretuli a kdyz po letech odesla, tak mi proste neco neskutecne chybelo, polotchor nebyl mozna idealni napad, nicmene pres vsechny potize a rezno-trzne rany jsem ji vychoval tak, ze jsem ani nepotreboval kozene rukavice :D
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    Myslím, že můžeš bejt v klidu, protože na polotchoře je potřeba sakra pevná ruka a nešla bych do něj ani já.
    Rozhodně bych se tím nenechala odradit. Pokud si vemeš mládě od někoho solidního a vychováš si ho k obrazu svému což OPRAVDU jde :), tak by to mělo být v klídku i vedle kočky. Nebo máš ještě možnost dát domov fretce z útulku. Znám spoustu lidí, co si donesli domů absolutního mazlíka :)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    HIMARI: neprisel, jen se muj polotchor nesnesl s moji nemocnou kockou a polotchor Eddie nasla uzasnej domov jako jedinej mazlik v Jihlave, kde je spokojena a stastna. Proste obe dve potrebovali bejt solitair, ale byla to moje chyba, poridil jsem fretku skoro rok starou, ktera byla v houfu 7 bratru a prvni rok jsem prolil hektolitry krve, pac proste nesla domestikovat. Ted si ji novy majitel nosi do prace, chodi na voditku a je z ni zlaticko. A ja mam strach si poridit novou fretuli, ted kvuli kocce to nepripada vubec v uvahu, ale i pak budu na pochybach, protoze jsem koupil u chovatelky (pozdeji vyslo najevo, ze mezi chovateli byla ona brana jako druho az treti rada) s papirama a vsechno a Eddie proste byla uz nevychovatelna. Udelal jsem za cenu mnohdy vaznych zraneni neskutecnej pokrok a vycerpalo me to tak, ze jsem ji nabidnul nekomu jinemu, kdo na ni ma vice casu a je s nim ocividne spokojenejsi :)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    HIMARI: neskutecne mi chybi fretci aspekt zivota, cela domacnost je pak mnohem dynamictejsi :)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    HIMARI: to musi bejt radost :)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GRACIIJKA: tak nevahej a toc :)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    KVJETAAK: mám v plánu něco podobnýho pořídit :)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    VERCA_ZABA: 100% souhlas
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    ke komu ste chodili doted? my jsme spokojeny s Chylikovou, Animal Clinic na Bily hore
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    www.well-vet.cz MVDr. Marek Kubát
    Chodím tam už x let a nemůžu si stěžovat.....opravdu vřele doporučuju! :)
    GHOSTBC
    GHOSTBC --- ---
    To video je supr :)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    Meet the Newest Family Member! - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=zh2Z4AKpsT4
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Zdravím všechny, a žádám o radu, jak chladíte v tomhle hycu svoje freťule? zkouším všechno, studenej sprchovej kout, kde se vyválej, dávám jim do ledničky takovej ten prolejzací tunel,hodně ovoce a zeleniny (hlavně meloun a okurku kvůli vodě), bohužel mám v celým bytě horko a Moulíček s Magií, to moc nedávaj, jsou takový jak omámený=( bojim se dávat jim lavor s vodou, aby se nezapařili a nebylo jim ještě větší horko, prosím poraďte, díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam