• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FENRISSUPŠ aneb Žižkárna tu na NYXu
    MONONOKE
    MONONOKE --- ---
    PORKY: Taky pravda..aby jsem tam to pohosteni nakonec nerozdavaly my...:)
    PORKY
    PORKY --- ---
    MONONOKE: pokud nas ovsem pozve:D
    MONONOKE
    MONONOKE --- ---
    JIRIK: No jako jestli se to uskutecny tak se fakt tesim na to jak nas pohostis vinem a chipsama :DDD
    JIRIK
    JIRIK --- ---
    ZANKAZU: stydim se, ale matka me uhranula :) (no nemyslete si ze se to nakonec uskutecni, stejne nemam co vystavovat, leda ze bysme si tam stoupli my s karlem :)
    ZANKAZU
    ZANKAZU --- ---
    JIRIK: ty kolaborante!!
    JIRIK
    JIRIK --- ---
    TEAPOD: po prazdninach, dela se lineup na pristi rok...
    TEAPOD
    TEAPOD --- ---
    No, před prázdninama se vam to vydaří určitě znamenitě :)
    JIRIK
    JIRIK --- ---
    Ooooo, stala se strasna nehoda! V metru sem potkal Matku.... premluvila me a vypada to ze budem mit s Kajou Capkem vystavu v galerii :D
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    SYKES: sups nikdy neumira :)))
    JIRIK
    JIRIK --- ---
    Kdyby tohle udelali z Richtera tak bych se vubec nebranil...
    SYKES
    SYKES --- ---
    JIRIK: ehmm, SUPŠáci měli své dny neklidu :)

    JIRIK
    JIRIK --- ---
    no kdyby nahodou, dam to sem taky: Vyhlašují se kulturní dny neklidu!
    treba nekdo premluvi faberku aby se sla bit za divadlo...
    ani vam by to nemelo byt lhostejne.
    JIRIK
    JIRIK --- ---
    kdyz tak o tom premejslim, ukazte mi nekoho kdo si na svoji skolu nestezuje? Na DAMU si stezujou, na AVU si stezujou, na VSUPce si stezujou... to je pak tezka prace... :)
    TEAPOD
    TEAPOD --- ---
    ADIS: No jo, ale za vas se hlasilo 140 lidi na grafiku, a teď se hlasi 30. Na řezbu se hlasilo 30 a teď se hlasilo 2 !

    My svoje stížnosti máme čiselně doložene !
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    hele kdyz uz mluvite u upadku:))))taky sme si stezovali....dneska bych se vratila vsema deseti...jestli chcete videt jak to vypada kdyz to fakt nefunguje vrele doporucuju jit na vejsku do plzne....hh:))))
    ADIS
    ADIS --- ---
    teeeda musim vam pochvalit posledni zvoneni!!! fakt povedeny udrzeni tradice....mates se sitotiskem, dominika jako vzdy řádí, josifek? proboha ten jeste neskoncil?:D, sarku tu porad nekde potkavam a kotovy ten fotak uz asi prirostl k ruce:)......asi posledni rocnik me znamejch tvari.....ste sikuly....kdybych to vedela ze to bude tak velkolepy tak bych se stavila nakoupit si neco do satniku:)
    a jinak jako s tema velkolepejma rocnikama a legendama co se tu popisujou to taky nebylo zas tak zhavy, to to jenom s odstupem casu vypada pac nikdo nechce vzpominat na to blby.....problem je ve vedeni...meli by se trosku promenit za ty leta....a s penezma je problem vzdycky, skola si musi sama hledat sponzory, pac ministerstvo ji neuzivi...takhle se to dela vsude...
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    GARDCORE: moda? sem proti jen kdyz s necim nesouhlasim... nic vic nic min.
    GARDCORE: to po tobe nikdo nechce.. co hlava to nazor :) proto se tady tomu rika diskuzni klub .)
    GARDCORE
    GARDCORE --- ---
    mlčím , už mlčim.
    TEAPOD
    TEAPOD --- ---
    Už vim ! Chtělo by to Knižáka za ředitele.
    TEAPOD
    TEAPOD --- ---
    SYKES: No, já až zas takove plácaní nevidím. Nic totiž nevidím, plácaní je pohyb, na škole žádný pohyb není.
    Fyzika a chemie a tamto všechno je dostačujici. Matika taky, s 2 letou matikou není problem se dostat na ČVUT. Tady ta základní uroveň obecné školy mě ani nikajk nevadí.
    Vadi mi spíš neodbornost výtvarky. I když to se taky nedá, prostě to tak je že učitel nemůže ti dát způsob života, to je v tobě. Z nuly se nedá udělat mistr, musí to být v tobě. A tak se ani nesnaží. To chápu.... ale aspoň kdyby u toho byla sranda a možnosti - to by mi stačilo.
    Víc plenéru, víc zájezdů. Aby plenéry byli víc hromadné....aby žáci byli bohatší a kupovali si sami co chtěli...... no.....

    Co ja vím co s tím. Nalákat lidi, aby si učitele mohli vybrat, a pak jím bude přijemno s výběrovými lidmi pracovat, a proto budou pracovat dobře. Ale lidi když se kouknou k nám na školu, tak se nenalakají.... co kdyby se ze školy udělal zábavný park třeba? Hmmm.

    Bylo by opravdu nejchytřejší kdyby celou školu zavřeli, a Holarka a Helichovka by měla menší rozptyl dobrých žáku... a tak by se dobrý žáci shlukovali do dobrých spolků. No, ale zas ty professoři taky nejsou špatný a co s nimi viď?

    Bylo by fajn propojit 3 školy dohromady, ale uplně napevno... .ale to by pak všci odešli na Helichovku. Jee, oni jsou ještě i Kobylisy, no...

    Nevim. Všechno přestavět, a lenivé žáky bičovat každý den? Hm.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam