• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAHISHGame culture, art and studies & ludology... a tak
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    DAVESADE: mě to spíš připomína, jak se ve většině her mrtvoly na sebe nekopí, ale padají přes sebe :)
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Nepovedený Portal?
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    QUITE
    QUITE --- ---
    KHALAVERA: #16!! ,)
    MAHISH
    MAHISH --- ---
    KHALAVERA: ale vypadá to fajně natočený:)
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    KHALAVERA: váhám, jestli na to jít, jestli bych se z toho dozvěděl něco nového :) nevíte o tom někdo něco?
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    dnes ve Školské dokument o Second Life
    http://jlbjlt.net/event/4016
    ALERT
    ALERT --- ---
    KHALAVERA: to alchemy je na convert C++ do AS3 nebo tak neco - takze tam muzou pustit driv napsanou hru
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    ALERT: no tak jakási FPS ve stylu quake už byla kdysi ve flashi vyvedena, ale bylo to hooodně pomalý, co si pamatuju...
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    ALERT: Přednášku má každý doktorant vlastní a jenom jednu (zatím). Uvažuje se, že by se něco podobného přednášelo i v Plzni na ZČU, to by mělo být 24.4., ale to se ještě neví přesně. Na mém blogu je k sosnutí moje práce, ale je to hodně orientační přehled historie, netrefil jsem se přesně do tématu tak, jak jsem si přál. Nemám bohužel ponětí, kdy to bude vystavené ven, ale dám vědět.
    ALERT
    ALERT --- ---
    DAVESADE: achjo, jsem to prosvihl, kdy to, pls, tak bude v archivu ke shlednuti? o cem bude ta pristi?
    KHALAVERA: na adobe MAX v milane hrali dooma ve flash diky alchemy - uvidime, kdy zacne flashplayer pracovat i s vykonem grafarny ;)
    http://www.google.cz/search?q=doom+alchemy&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    KHALAVERA: jo, to je slusny:)
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Mám připravenou řeč na téma historie počítačových her, kdy začnu rokem 1946 / 1952 (OXO) a končím rokem 2008. To bude hlavně ve smyslu vývoje grafického designu, kdy to ale postupně přeroste v popis zajímavých her z hlediska gamedesignu (tj. nesnažím se vyjmenovat všechny hry, ale jen ty výrazné a to výrazné v jakémkoliv ohledu), což by mělo vyústit v živou diskuzi, ukázky her přímo na PC a případně z Youtube.
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    DAVESADE: a o čem tam budeš povídat?
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Chtěl jsem jen doplnit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam