• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TURFGGG Gymnázium Ústavní 400
    TURF
    TURF --- ---
    1 dvu 1 dg 2 eng 2 cze- je to tam! dnes vsichni odmaturovali = z nasi tridy opakuje jenom jedna divcina \ze zemaku

    jde se chlastat :p
    SYREC
    SYREC --- ---
    myslim, ze uz nikdo...
    TURF
    TURF --- ---
    kolik vas tu z 6.c proboha este vyleze?
    SRUBKA
    SRUBKA --- ---
    no masakr ggg na nyxu. zdravim
    SYREC
    SYREC --- ---
    TURF: tak to hodne stesti...!!!

    nicmene by me zajimalo co se v ty skole stalo, ze po letech kdy od maturity vylitnul max jeden clovek za rok je najednou tolik lidi co to nedalo...
    TURF
    TURF --- ---
    SYREC: no prave a zejtra mam ja kombo zmrzlikova+davidova (+predseda komise fyzikar/nakej technickej obor) na deskriptivu :|
    SYREC
    SYREC --- ---
    TURF: machan a dat za 5... to se mi ani nechce verit...
    TURF
    TURF --- ---
    tak uz jo, monika(takova ta legracni stihla kratkovla blondata kozata nemluvna atd.) za 5 ze zemaku (s machanem) :|
    SYREC
    SYREC --- ---
    uz se vyhazovalo i v becku?
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    FLAVIGNY: ja sem za jedenact, nejvetsi smolariny se mi povedly :) jedine s ryantem to byla jasna jednicka
    BAUNA
    BAUNA --- ---
    Já si na Ústavní nestěžuju..:).
    Jo a kdyžtak sem minulej rok maturovala tj, 2007-z italskýho 6.C..jak se tu někdo ptal.
    TURF
    TURF --- ---
    hroznej had :D ja chci mit taky aspon za 4, ale z kazdyho predmetu :]]
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    stastnej clovek :)
    FLAVIGNY
    FLAVIGNY --- ---
    jup, jup, mam to za 4 a ted to vsichni vi.
    jak ty jene?
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    GAABA: Toz to ja si samozrejme taky neco odnesla - nemcinarka na gymplu nam celou dobu rikala, ze jsme banda dyslektiku, na SCIOtestech meli ovsem pak ze skupiny jen dva nejhorsi (co bojovali o ctyrku) dvojku a ostatni jednicky a na vysce jsem s nemcinou strcila vsechny (az na vyucujici) do kapsy.
    Taky jsem se naucila ucit, takze ac maturita byla za 12 (dano taky dost stresem), tak jsem se bez problemu dostala na 3 vejsky vcetne UK, na kterou jsem z revolty proti Vose (ta mi dala u matury 4 z bizule a pak mi rekla, ze me maminka na tu zemedelku protlaci) nesla, a vejsku jsem pak dala s vyznamenanim. Nejvic, co jsem si odnesla, bylo to, ze stresovat se kvuli necemu takovymu nema vubec cenu. Gympl me stresoval a ja jsem diky zpackany mature v kontrastu s dalsim vzdelavanim prisla na to, ze to cele tehdy bylo volake absurdne.

    Totez se sketoidnim jednanim ucitelu - jeden by i cekal, ze na vysce to bude horsi, ale ja jsem se na vysce setkala s daleko nizsi koncentraci zakomplexovanych jedincu, kteri by cloveku vedome ztrpcovali zivot. Ackoliv to na gymplu mozna bylo dany hlavne ponorkou.
    GAABA
    GAABA --- ---
    EWENICA: ano,podle jejich Bububu strategie bude vejska peklo.nic takoveho se nestalo. chodim na vejsku do Ceskych Budejovic, kde mam nejvetsi pohodu.
    nejvetsi motivace k tomu udelat maturu bylo vypadnuti z gymplu. Neco jsem si ale odnesla, a to dobrou znalost italstiny, zaklady zonglovani a umeni podvadet.
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    IRON_STORM: Ale bude. Na ten gympl se neda zapomenout.
    TURF
    TURF --- ---
    no ja bych si mel asi nechat proslov az na pristi ctvrtek, abych nemusel litovat.. ale mne nase skola tak strasne nevadi(la). za celejch 8 let po mne nikdo nic nechtel a vlastne jsem nemusel nic delat. nejaky ty krivarny se samozreme dely, ale to urcite na kazdy skole.. naopak hodne profesoru by mohlo delat lepsi praci, nez vtloukat nicnedelajicim blbeckum vzdelani do hlavy. a na ty ostatni sere pes
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    EWENICA: to je docela sila

    no jako ustav je to strasnej.. vsichni rikaj jak bude clovek na skolu furt vzpominat.. nebude tomu tak
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    Me na tom gymplu nejvic rozsekala ta vec, jak nam porad vyhrozovali, ze na vysce to bude daleko horsi, a ja uz malem verila, ze vejska bude peklo. Kdyz to ted vidim z pohledu cloveka po vysoke skole (ale ono uz tehdy v prvaku), tento gympl byl nejvetsi lagr meho zivota (a to i po lidske strance) a vyska byla raj. Decka, teste se do sveta. Mate proc. Nic horsiho nez tam vas uz s vysokou pravdepodobnosti nepotka ;o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam