• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STEVIEScrubs
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    Faison photobomb :D
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    MATHES: Turk je Fry z Futuramy.... fuj
    MATHES
    MATHES --- ---
    Mne teda extremne vadi, jak sklonujou Kelsa (tedy Kelsoa) a taky nemuzu zkousnout, ze JD a Turk maj v dabingu skoro stejnej hlas...
    HASSA
    HASSA --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: ty mi neprisli tak hrozny..teda s originalem se to nemuze nikdy srovnat..ale tyhle dva mi az tak nevadili..ale u Todda se hodne netrefili..to je hroznej rozdil..a pak Coxx..
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    Kelso a Turk jsou úplně zabitý...
    HASSA
    HASSA --- ---
    tak ted to sleduju..a ty hlasy obcas sedej ale Coxx je pruser..ale je to hrozne plochy..zvlast u JD a Elliot je to proti anglictine des..no ale ty vtipy jo..ja se u toho bavil pac mi to v hlave bezelo v originale :D
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    tak jsem si to zapnul a.... je to priserny klasicky... polovina vtipu vysumi..... ale stejne me na tom serialu nejvic bavi sledovat Coxova mimika, takze k veceri dobry... ale spis si to zas asi sjedu v originale, zkouskovy se blizi potrebuju vyplnovat mezery :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    nemel jsem odvahu...
    MASSO
    MASSO --- ---
    koukali jste někdo? imho s dabingem hrozné, ale to se asi čekalo...
    HASSA
    HASSA --- ---
    HABEAL: kdyz to chvalej tak to je ta lepsi moznost..ja se bojim az od pratel budu slychat ze to stoji zaprt tak budu videt rude..scrubs mi nikdo urazet nebude!
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    Jako mě ta "modernizace" čechů u televize trochu dráždí. Odjakživa znám všechny tyhle seriály mnohem dřív díky internetu a Německé televizi. Ani nevíte jak je otravně najednou slyšet "už jsi viděl ten voje díl z ...., jo je super tvl..." a teď je to s každým seriálem už mi to trhá uši. Je to otravný jak svině, hlavně když to slyšíte s každým vaším oblíbeným seriálem. Přestal sem mít na svoje kdysi oblíbené seriály mít chuť :D
    MASSO
    MASSO --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: nikdy to nebude ono, ale hlas doktora Jan Itora docela jde...:-)
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    HASSA: je... i Kelso a je to k uzoufání.
    HASSA
    HASSA --- ---
    KEEP_SMILE: a je v upoutavkach treba coxx? ten bude zasadni..
    KEEP_SMILE
    KEEP_SMILE --- ---
    HASSA: uz to udelali. Ten hlas k nemu fakt nesedi. Proste original je original :)
    HASSA
    HASSA --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: aspon naka dobra zprava

    HABEAL: ja mam treba spoustu znamejch co himym i bbt poznali diky coolu a koukaj na to..nakej original jim je volnej..oni to znaj cesky..viz muj pripad u pratel..ja az nedavno slysel original a vubec mi to nesedelo..
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    dle informací to bude jako s himym a tbbt, scrubs budou jak dabované, tak v nějakém jiném čase (stejně jako u výše zmíněných) budou vysílat scrubs i s titulkama :)
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    HASSA: too late, zprznily zatím všechno. Nemyslím že SCRUBS bude výjimka
    HASSA
    HASSA --- ---
    KEEP_SMILE: ja slysel upoutavku v praci v radiu (je to mozny?) a ma prvni myslenka byla ze v reklame nekde pouzili JDho vtip..tak sem zpozornel a pak me uplne dostala informace ze to bude na coolu..

    beda jak to zprznej!
    KEEP_SMILE
    KEEP_SMILE --- ---
    noo, ted jsem slysela upoutavku na Scrubs na Prime a popravde, hroznej dabing JDho. Ani si nepredstavuju ostatni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam