• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PREVITAnti ACTA, Anonymous, protesty proti čemukoli, aneb kam se ten svět řítí...
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    Protest Gorila - Bratislava 09.03.2012 NRSR | bombavkufri | Bambuser
    http://bambuser.com/v/2456588?player=html

    !!! Minimálne 7 z organizátorov protestov Gorila Bratislava sedia zatknutí v policajnom autobuse v Bratislave, s putami na rukách, vrátane Lucie Gallovej, ako pred chvíľou informoval jeden zo zatknutých!!! Sledujte LIVE..
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    LOLIRAPE: no, jestli na vsechno kasles tak jako na moji lustraci, zjevne jsi celkem flakac a chapu proc musis krast.:)

    ted uz me neotravuj:)
    LOLIRAPE
    LOLIRAPE --- ---
    FEMUR: Od čeho si myslíš, že tam to tlačítko je? Od toho, aby se každý mohl podívat na nyxlorda, který lamentuje nad nespravedlností tohoto vesmíru.
    Neboj, jsem hrozný pirát. Tenhle příspěvek píšu na ukradeném počítači z mého pracoviště. Na operačním systému, který jsem si stáhl z torrentu. Klávesnici jsem šlohnul v Tescu a to i internetové připojení kradu sousedům z Wi-Fi.

    Jsem vinnen, přiznávám se a žádám pro sebe ten nejvyšší trest. Lidi jako ty jsou jako zeseklá deska. Budeš mi tady plácat o tlamu to, že jsem si dovolil ti kouknout do tvého profilu. A tam se na tebe jenom provalilo, že jsi kryptofašista, co onanuje nad Adolfem Hitlerem. Děláš tady ostudu nám oběma. Založ si svůj klub slušnejch lidí z Nyxu, co dodržují desatero přikázání, neholí se a místo aut se vozí povozama.
    Ale stejně dík za zpestření nudného večera...
    OTZ
    OTZ --- ---
    jj to by člověk musel bejt profi protester, aby to stíhal:)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    PREVIT: ...stejne, jako eskymaci na Cukotce dokazou zit beze mne.:))
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    OTZ: Zatim stiham protestovat jen proti tomu, co se tyka bezprostredne meho zivota. Zachranovat svet nehodlam. To musi delat hlavne kazdej sam za sebe ve svym regionu. Nebudu se angazovat za prava eskymaku na Cukotce, protoze zadny neznam a dokazu bez nich zit.
    OTZ
    OTZ --- ---
    PREVIT: skončit v ústavu není nutno, když s tím (se sebou) člověk něco dělá..pokud dělat (s něčím, na co nedosáhnu) nelze, můžu aspoň protestovat:)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    OTZ: Plne si je ani uvedomovat nechci. Protoze nechci skoncit v ustavu pro dusevne chore. Trochu mi svou argumentaci pripominas to zname "pokazde, kdyz onanujes, umre jedno kotatko".:)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    inkviziceee:)))
    OTZ
    OTZ --- ---
    PREVIT: takže si plně uvědomuješ důsledky všech svých činů?
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    PREVIT: a to by ses divil. OSA nesnasim, a skodim kde muzu. zrovna ted ovikendu budu pomahat s tim aby se jeden zahranicni detskej sbor vyhnul placeni za zpev par pisnicek v Praze. :)) jak muze internetovy dojem klamat ze?:)

    koukam aleze se to tu dostava do faze citoveho vydirani - obetovani jinych bytosti.... celkem svanda.
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    OTZ: Nikoho neobetuju. Proste se snazim zit adekvatne podminkam, ktere mam.
    OTZ
    OTZ --- ---
    PREVIT: ovšem, takže místo sebeoběti (nejde o život ale třeba jenom o volbu potravy a dopravy) obětuješ jinou bytost..?
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    OTZ: Co se tyce ekostopy, ja taky asi zanechal svym jezdenim do prace autem nejakou tu ekostopu...
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    OTZ: Pokud chci normalne zit a neobetovat se, jako matka Tereza, neda se delat nic lepsiho.
    OTZ
    OTZ --- ---
    PREVIT: ..to je prostý kupování odpustků. Ale zrovna Terezu Maxovou nezpochybňuju, i když svýma letama po zeměkouli nechala už asi slušnou ekostopu..
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    FEMUR: O tom ta diskuse tady ale neni. Vetsinou jsem si myslel, ze jsem s tebou nazorove blizko. Ale tady mi pripadas, jak agent v zoldu OSA utrzenej ze retezu.:)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    PREVIT: soucit a pomoc od ID ktery odmita platit zdravotni pojisteni aby neprispival na leceni rakoviny jinejch lidi /kuraku a masozravcu jak pravil) je chucpe.
    ted tu kaze o soucitu ale princip spolucasti je mu cizi.

    takze bych na to snad ani nereagoval .
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    OTZ: Soucit a pomoc chapu. Ale vocad - pocad.:)
    Obcas posilam par korun na ruznou charitu (Matka Tereza, Lekari bez hranic a jeste dalsi podobny), snazim se neplytvat (coz je trochu relativni), tridit odpad a tak jednou za rok dam bezdomovci nejakou tu dvacku (i kdyz vim, ze ji prochlasta. Prave proto jen jednou za rok. Ale udelam mu tim radost). Ty celebrity na plese (alespon nektere, treba Tereza Maxova) delaji totez, jen na trochu jine financni urovni. Jak konzum, tak i charitu. Tak nevim, proc by mi mel vadit jejich ples.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    OTZ: ehm ta krava ve svosticich by jinak sla naporcovana do somalska?:)

    mazec.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam