• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PABLOPICASSOZtráty a Nálezy
    BIG_SCHADE
    BIG_SCHADE --- ---
    ahoj, kdyby nekdo nahodou nasel cerveny dioptricky brejle a cernou mikinu Zoo York, kterou jsem ztratil na Swamp-Kolektive akci v Chramosteku...nalezci se odmenim, nejem uprimnym usmevem ... :-))

    diky !!!!!
    MISULE_VOLE
    MISULE_VOLE --- ---
    ztáta:( kalba dwc okolí kladno někde tam to bylo...... nák se mi tam stratil siemens m50 nebo m55 nefim přesně ale kdyby byla aspon simka je to feer díky:)
    NEZBIS85
    NEZBIS85 --- ---
    na předposlední axi v Petrohradě 20.03.2009 jsme našli hodinky s červeným páskem.....jestli je někdo postrádá, nechť ať se ozve na tekktit@seznam.cz nebo 723036875
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    ztráta na kalbě v meziříčku

    Postrádám zelenou šustákovou bundu carhartt,ztracená v neděli ráno. Moc už tomu nevěřim,ale kdyby někdo vědel,tak do pošty prosim..dík
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    ztráta

    O víkendu jsem v Růžené ztratila rozkládací židličku - proužkovaná - zeleno, bílo, hnědá...

    Naposledy viděna na KTX, ZQ, SP stagi, předem díky za každé info :)
    PROSIMTE
    PROSIMTE --- ---
    ztrata penezenky v okoli Roxy a NoDu, modra, bez penez , jen doklady na jmeno Avtoushko Yana
    diky za jakoukoliv informaci
    LINDAME
    LINDAME --- ---
    ZTRATY v patekv noci 27.3.2009 se ztratily v Akropoli dioptrické BRÝLE - barva černo-průhledná. díky za pomoc!!
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    Dneska mi ukradli auto, jakekoliv info potesi

    Skoda felicia combi
    bílá barva, MBM 20-75, v zadním nárazníku proražení ve tvaru U (12x6cm) a na cele karoserii černé kaňky, VIN TMBEFF654X7071792.
    Odcizené na Slunečním vrchu u zástávky "Na košíku", P-10, Hostivař.

    Předem díky za jakoukoliv pomoc!
    HELEEK
    HELEEK --- ---
    ZTRATA.. V patek jsem na oteviracce noveho klubu SaSaZu ztratila mobilni telefon Nokia E51. poctivemu nalezci stedra odmena!!!
    TUILE
    TUILE --- ---
    dnes jsem pravděpodobně v bille na budějovický ztratila tramvajenku s kupónem do konce března.
    prosím,jestli se někdo pohybujete v tehlech místech,kouknětě se,jestli se neobjevila v okýnku na informacích nebo tam nějak.
    AZURIT23
    AZURIT23 --- ---
    AZURIT23: ztrata
    AZURIT23
    AZURIT23 --- ---
    na let it rollu se ztratila penezenka na jmeno katerina jerabkova...kdyby ji nekdo mel, tak posta. budeme vdecni
    ENDEMIT
    ENDEMIT --- ---
    Našlo se kotě,a chce mít domof....tady to nejde...Kocourek děkuje a nechce do útulku
    MOTHER_ENVY
    MOTHER_ENVY --- ---
    ZTRATA: Zdravím a chtěla bych se zeptat, zda někdo nenašel 12. 2. v Akropoli (prostory dolního baru) po koncertě Girls against Boys peněženku. Nálezce může počítat s odměnou.
    CHRISTEENA
    CHRISTEENA --- ---
    Zdravím,neseděl jste náhodou někdo v tramvaji č.10 v pátek 31.1.2009 kolem 0:19 z anděla(poslední 10)??? Na zastávce bertramka tam v zadním vagoně vypadl zelený telefon nokia 3410. Nalezce čeká odměna 200kč. fěkuji moc, měl prasklý displej a je naprosto bezcenný. Děkuji
    CATTUS
    CATTUS --- ---
    ukradli mi auto, kdyby jste ho snad někde zahlédli...
    Nálezce odměním.
    jedná se o hondu accord aerodeck
    R.v 1989, šedá metalíza, 2.0, spz 3L49937, VIN JHMCA53800C306975, č.m.4901857
    Odcizena v Praze v Otakarově ulici.
    Děkuju za pomoc
    KUBAL
    KUBAL --- ---
    máme několikery klíče z akce WInter conspiracy!!!!
    Kdyžtak pošta.
    ZHULIQ
    ZHULIQ --- ---
    nenašel někdo na winter conspiracy občanku(pravděpodobně někde u baru...) a černej nákrčník/náhlavník se stahovákem(ten asi v kotli;))
    PROCOP
    PROCOP --- ---
    Po Winter Conspiracy sem našel klíče s přívěškama DVS, Fishbone a otvírákem, pokud je někdo postrádá, tak piš do pošty.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam