• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PABLOPICASSOZtráty a Nálezy
    RAFIGA
    RAFIGA --- ---
    Na Summer and madness sme ztratili peněženku.jde hlavně o doklady...jestli ji někdo našel, tak pošta prosím..díky předem
    ESCART
    ESCART --- ---
    ZTRATA zdravim, nedávno jsem přišel o foťák Canon 40D, a to tak že mi ho na Stodůlkách odřízli z krku v momentě společenský unavenosti. SN 063043436 je napsaný zespodu. Jakkoli je nepravděpodobnej nález, byl bych hloupej to nezkusit, díky nejvíc, odměna mega
    ANCHE
    ANCHE --- ---
    Nenašel čistě náhodou někdo fotoaparát zn. Lumix stříbrné barvy? Přišla jsem o něj v noci z pátku na sobotu na akci Heart Beat.. Info kdyžtak do pošty díky moc!!!
    PABLOPICASSO
    PABLOPICASSO --- ---
    :)
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    DANII_DP: již se našel!!!! byl na balkone. pod decentně pozvracenou sukénkou:) děkuji za tip.
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    Brej večer
    v pondělí večer v akropoli, nebo dejme tomu spíš úterý 04:00 ráno, jsem ztratila pásek s velkou přes/zkou ve tvaru lebky s křídlama.
    Za vrácení dám klidně 500Kč nebo flašku něčeho dobrého.
    Do pošty prosím
    DĚKUJUU Monika
    VYKUTALENA
    VYKUTALENA --- ---
    AHOJ VSEM, vcera 22.6. na dolní stage při psytrancu mi asi vypadl fotak chinon (analog) se zlutym filtrem na objektivu, prosim kdyby ho nekdo nasel tak se mi jedna hlavne o ten film. Kdyztak jsem ochotna nalezci poskytnout odmetu, npr vinecko bile ci cervene :)
    EFFA
    EFFA --- ---
    Prosim prosim...

    Sice s křížkem po funuse a s naivitou na krku že by se někdo přihlásil, ale ztratila jsem mikynu na soundfeeru cerna YOUNGPRIMITIVE se znaky:(((((

    viz:
    http://www.youngprimitive.cz/fashion/index.php?/zbozi/los-logos-623

    pokud nekdo ma tuší či tak něco dejte vědět odměna bude ,D
    DINE
    DINE --- ---
    ztrata
    dneska na Kampě, dcera ztratila plastova panenka:

    PUSSYFOOT
    PUSSYFOOT --- ---
    FESTIVAL MASTERS OF ROCK STŘÍBRNÁ KAMERA odměna pro nálezce jistá
    AIZA
    AIZA --- ---
    Festival sadSKA - ztracená černá placatá vypnutá NOKIA info na: bedna@basswood.cz díky
    HEJRUP
    HEJRUP --- ---
    ve čtvrtek v boileru na protestní diskotece sem našel flešku.vrátim
    BIG_SCHADE
    BIG_SCHADE --- ---
    ahoj, kdyby nekdo nahodou nasel cerveny dioptricky brejle a cernou mikinu Zoo York, kterou jsem ztratil na Swamp-Kolektive akci v Chramosteku...nalezci se odmenim, nejem uprimnym usmevem ... :-))

    diky !!!!!
    MISULE_VOLE
    MISULE_VOLE --- ---
    ztáta:( kalba dwc okolí kladno někde tam to bylo...... nák se mi tam stratil siemens m50 nebo m55 nefim přesně ale kdyby byla aspon simka je to feer díky:)
    NEZBIS85
    NEZBIS85 --- ---
    na předposlední axi v Petrohradě 20.03.2009 jsme našli hodinky s červeným páskem.....jestli je někdo postrádá, nechť ať se ozve na tekktit@seznam.cz nebo 723036875
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    ztráta na kalbě v meziříčku

    Postrádám zelenou šustákovou bundu carhartt,ztracená v neděli ráno. Moc už tomu nevěřim,ale kdyby někdo vědel,tak do pošty prosim..dík
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    ztráta

    O víkendu jsem v Růžené ztratila rozkládací židličku - proužkovaná - zeleno, bílo, hnědá...

    Naposledy viděna na KTX, ZQ, SP stagi, předem díky za každé info :)
    PROSIMTE
    PROSIMTE --- ---
    ztrata penezenky v okoli Roxy a NoDu, modra, bez penez , jen doklady na jmeno Avtoushko Yana
    diky za jakoukoliv informaci
    LINDAME
    LINDAME --- ---
    ZTRATY v patekv noci 27.3.2009 se ztratily v Akropoli dioptrické BRÝLE - barva černo-průhledná. díky za pomoc!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam