• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PABLOPICASSOZtráty a Nálezy
    Cokoliv co kde kdo ztratil ci nalezl a nejni to idiot a ma trochu snahy to vratit nebo se neboji zeptat, jestli to nekdo nasel.
    pls pred prispevek psat
    ZTRATA nebo NALEZ kvuli filtrovani
    rozbalit záhlaví
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    IOT_JH: god bless Dopravni podnik hlavniho mesta Prahy! Nalezeno.
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    ZTRATA

    Dnes v tramvaji cislo 10 jsem vytrousil malinkatoulinkaty flash disk co ma asi 4GB asi na nem neni nic dulezityho, ale neni muj :(

    Diky
    KACICA
    KACICA --- ---
    NALEZ
    26.12. se v matrixu nasly dioptrické brýle, kdyby nekdo postradal tak posta.
    HOFISS
    HOFISS --- ---
    ZTRATA, x-maasacre, zelená peněženka nugget uvnitř doklady, platební karta tramvajenka, doklady od auta 1AI 19-29.. Vše na jméno Tomáš Hofman. Nálezci bude poskytnuta štědrá odměna..
    ELA
    ELA --- ---
    NALEZ
    Ahoj, kamaradka nasla na Xmasakru penezenku, doklady jsou na jmeno Jakub Cerny...
    NEOTO
    NEOTO --- ---
    ZTRATA , vcera cross dolni stage, ztracena nokia n72 decente poskrabana, nepocitam ze se nedko ozve, ale tak aspon pro dobrej pocit. Ta simka by se hodila
    LINDUSH
    LINDUSH --- ---
    ZTRATA
    ahoj, v pátek v noci sem ztratila v monkey baru v bráníku nokii 5800. Je mi jasný, že si asi někdo myslí jak se mu takovej telefon bude hodit, ale moc prosím o vrácení. Nechám ho stejně zablokovat. Dík
    JEBTISKA
    JEBTISKA --- ---
    ahoj, v pátek v Mariánkách El pasu se mi "ztratila"(?)černá bunda naugget s růžovými zipy a vnitřkem. Kdyby jiněkdo viděl tak prosím do pošty...díky:)
    KACICA
    KACICA --- ---
    NALEZ
    zdravim, 8.10.09 se k nám zatoulala fenka německého ovčáka. je vychovaná, hodná a moc smutná. kdybyste vedeli o nekom kdo ji hleda, nebo sami hledate tak se ozvete do posty. je ve pticich nedaleko prahy- zlicina.
    http://kacicaobecna.rajce.idnes.cz/nas_nalezenec/#album
    ANITRAM0624
    ANITRAM0624 --- ---
    NALEZ Na minulém srazu fireshow Tribo fuego na Parukářce jsme našli zapalovač zippák s věnováním: "Fr.W.B. 2000 30th birthday from Stan a Tom". Jestli ho někdo postrádá, dejte vědět.
    VASCO
    VASCO --- ---
    12. 9 ve vrbove lhote, ztracena cerna nokie 1600 (kruska s ryhami po otevirani piva), jde mi predevsim o simku, nalezce bude stedre odmenen... info posta, predem dik
    LADYWAVE
    LADYWAVE --- ---
    Nalezena žlutá andulka ve Zlíně
    RAFIGA
    RAFIGA --- ---
    Na Summer and madness sme ztratili peněženku.jde hlavně o doklady...jestli ji někdo našel, tak pošta prosím..díky předem
    ESCART
    ESCART --- ---
    ZTRATA zdravim, nedávno jsem přišel o foťák Canon 40D, a to tak že mi ho na Stodůlkách odřízli z krku v momentě společenský unavenosti. SN 063043436 je napsaný zespodu. Jakkoli je nepravděpodobnej nález, byl bych hloupej to nezkusit, díky nejvíc, odměna mega
    ANCHE
    ANCHE --- ---
    Nenašel čistě náhodou někdo fotoaparát zn. Lumix stříbrné barvy? Přišla jsem o něj v noci z pátku na sobotu na akci Heart Beat.. Info kdyžtak do pošty díky moc!!!
    PABLOPICASSO
    PABLOPICASSO --- ---
    :)
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    DANII_DP: již se našel!!!! byl na balkone. pod decentně pozvracenou sukénkou:) děkuji za tip.
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    Brej večer
    v pondělí večer v akropoli, nebo dejme tomu spíš úterý 04:00 ráno, jsem ztratila pásek s velkou přes/zkou ve tvaru lebky s křídlama.
    Za vrácení dám klidně 500Kč nebo flašku něčeho dobrého.
    Do pošty prosím
    DĚKUJUU Monika
    VYKUTALENA
    VYKUTALENA --- ---
    AHOJ VSEM, vcera 22.6. na dolní stage při psytrancu mi asi vypadl fotak chinon (analog) se zlutym filtrem na objektivu, prosim kdyby ho nekdo nasel tak se mi jedna hlavne o ten film. Kdyztak jsem ochotna nalezci poskytnout odmetu, npr vinecko bile ci cervene :)
    EFFA
    EFFA --- ---
    Prosim prosim...

    Sice s křížkem po funuse a s naivitou na krku že by se někdo přihlásil, ale ztratila jsem mikynu na soundfeeru cerna YOUNGPRIMITIVE se znaky:(((((

    viz:
    http://www.youngprimitive.cz/fashion/index.php?/zbozi/los-logos-623

    pokud nekdo ma tuší či tak něco dejte vědět odměna bude ,D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam