• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PABLOPICASSOZtráty a Nálezy
    SHADOWPILGRIM
    SHADOWPILGRIM --- ---
    V patek v noci sem si byl zatocit na Vyshrade a pak sem se zastavil v hospudce Na Hradbach a nekde sem zapomel tasku s poikama a zbytkem petroleje. Kdyby nejaka dobra duse nasla a chtela vratit, tak to moc ocenim....jinak se ve stredu na Paruce budu jen koukat :( kdyztak posta...dik
    DAJIKF
    DAJIKF --- ---
    PROSIIIIMEEEEE-HLEDAAMEEEE! hledame cernou panskou bundu VOLCOM, ktera byla zapomenuta v satne-sobota rano Acid Techno Pioneers-Krc. David je z toho desne smutnej, mel k ni citovej vztah. DIKY za jakekoliv info.d
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    Noc ze čtvrtka na pátek, okolo druhé hodiny ranní, zřejmě jsem se potuloval v okolí Dlouhé třídy a Roxy, nejspíš sem padal dost na zem a došlo ke ztrátě: MP3 přehrávače Cowon iAudio U3, občanky a pasu na jméno Miloš Toms, stříbrného staršího mobilu NOKIA, malinkého černého pouzdra se zdravotním průkazem a bankovní kartou, brýlí, léků a čepice.....
    TUILE
    TUILE --- ---
    mati ztratila v nedeli na muzeu brejle v obalu. kdybyst je nekdo zahlidl v nejakym obchode, ze je nekdo vratil, dejte mi prosim vedet.
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    V pondeli (25) na Frybestu (dejvicka nadrazka) se pritelkyni ztratila sustakova "bunda" pro jezevcika.
    Odmena v podobe libovolneho chutneho moku/kuriva jista.
    OTZ
    OTZ --- ---
    už se vrtátila..sama po tý noci studený, hustě..
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    CELULITIDA: a věřim tomu. :)
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    Včera. Akropolis. Nikon D50.
    Finanční odměna- nebo pusa na tvář? :)
    MOC DĚKUJU.
    LALAA
    LALAA --- ---
    **** ZTRACENÝ VĚCI *****

    Čau, při balení jsem našla tyhle věci :

    Černá,dámská bunda RESEREVED, vel. L s dokladama na jméno Gabriela B.
    Černá bunda VOLCOM,vel. M (asi pánská) + žlutočerná čepice s nápisem Arnette
    Přívěšek "pro štěstí" s nápisem Pyrat Rusm na kožený šňůrce
    Černá kšiltovka se stříbrným nápisem *BOY* (fakt pekelná...:)
    Pánská hnědá mikina s bílým nápisem VOLCOM, vel. L
    Dámská pletená vesta s roláčkem, bleděmodrá (domácí výroba, alá 80' )
    Černá čepice značka "FAMVIR"

    Jestli je to vaše,napište mi :-
    LALAA
    LALAA --- ---
    Balili jsme všechny věci a bohužel taková tam nezůstala,akorát 2 bundy /Reserved a Vocom/
    BPB
    BPB --- ---
    Na spiral attacku si někdo půjčil mojí bundu :) Salewa, pánská, M, tmavě modrá s kapucou, mam ji fakt rád..tak jestli jste se s ní nekdo pribudil..tak se bohatě pivkama odměním :) diky
    VLASIK
    VLASIK --- ---
    ZTRATA
    Na spiralattacku jsem ztratil klíče. Byl mezi nima i jeden bezpečnostní, tak kdyby náhodou někdo o nich věděl, byl bych fakt rád . Dík
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    IOT_JH: god bless Dopravni podnik hlavniho mesta Prahy! Nalezeno.
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    ZTRATA

    Dnes v tramvaji cislo 10 jsem vytrousil malinkatoulinkaty flash disk co ma asi 4GB asi na nem neni nic dulezityho, ale neni muj :(

    Diky
    KACICA
    KACICA --- ---
    NALEZ
    26.12. se v matrixu nasly dioptrické brýle, kdyby nekdo postradal tak posta.
    HOFISS
    HOFISS --- ---
    ZTRATA, x-maasacre, zelená peněženka nugget uvnitř doklady, platební karta tramvajenka, doklady od auta 1AI 19-29.. Vše na jméno Tomáš Hofman. Nálezci bude poskytnuta štědrá odměna..
    ELA
    ELA --- ---
    NALEZ
    Ahoj, kamaradka nasla na Xmasakru penezenku, doklady jsou na jmeno Jakub Cerny...
    NEOTO
    NEOTO --- ---
    ZTRATA , vcera cross dolni stage, ztracena nokia n72 decente poskrabana, nepocitam ze se nedko ozve, ale tak aspon pro dobrej pocit. Ta simka by se hodila
    LINDUSH
    LINDUSH --- ---
    ZTRATA
    ahoj, v pátek v noci sem ztratila v monkey baru v bráníku nokii 5800. Je mi jasný, že si asi někdo myslí jak se mu takovej telefon bude hodit, ale moc prosím o vrácení. Nechám ho stejně zablokovat. Dík
    JEBTISKA
    JEBTISKA --- ---
    ahoj, v pátek v Mariánkách El pasu se mi "ztratila"(?)černá bunda naugget s růžovými zipy a vnitřkem. Kdyby jiněkdo viděl tak prosím do pošty...díky:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam